Kompaktowa Lampka rowerowa z solidnym uchytem

Oświetlenie przednie i tylne w rowerze, zasobniki na baterie. Komfort i bezpieczeństwo nocnej jazdy.
Bezi89
Posty: 21
Rejestracja: środa 06 gru 2017, 18:58
Lokalizacja: Poznań

Kompaktowa Lampka rowerowa z solidnym uchytem

Post autor: Bezi89 »

Szukam kompaktowej alternatywy dla BL70s, lampki pod wymienne ogniwo 18650 z bardzo dobrym uchwytem mocującym z kierownicą.
Miałem convoy z uchwytem niestety nie byłem zadowolony z jakości uchwytu, po roku zgubiłem convoya. Jeżdżę przeważnie MTB więc latarka jest narażona na dużą ilość wstrząsów.
Awatar użytkownika
Dziubek
Posty: 1733
Rejestracja: czwartek 07 sie 2014, 21:53
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Kompaktowa Lampka rowerowa z solidnym uchytem

Post autor: Dziubek »

Dla BL70s nie ma kompaktowej alternatywy. Tam siedzi XHP 70 która jest potężną diodą i potrzebuje energii aby pokazać pazur. Masz latarki z takimi diodami np. KDlight, ale czas pracy będzie słaby z jednego ogniwa 18650 porównując do pakietów podpinanych do BL70s.
Aby nie zgubić latarki s2+ wystarczy owinąć smycz wokół uchwytu. Zamiast fabrycznej smyczki możesz użyć też paracordu.
Uchwytów jest cała masa, podejrzewam że miałeś luzy bo np. nie podłożyłeś pod uchwyt starej dętki. Tani i skuteczny patent. Opcjonalnie uchwyty zamykane z dwóch stron np. https://allegro.pl/oferta/latarki-uchwy ... 9423789427
ODPOWIEDZ