Przerobienie rowerowej lampy led pod e bike. Dodatkowy driver.

Oświetlenie przednie i tylne w rowerze, zasobniki na baterie. Komfort i bezpieczeństwo nocnej jazdy.
kubaswiatelka
Posty: 473
Rejestracja: środa 18 kwie 2012, 22:17
Lokalizacja: Gorzyce Wielkie

Przerobienie rowerowej lampy led pod e bike. Dodatkowy driver.

Post autor: kubaswiatelka »

Cześć wszystkim. Potrzebuję pomocy w doborze drivera do lampki LED do roweru (Driver nie musi być montowany w lampce). Posiada ona 5 diodek XML zasilana jest z pakietu 18650 2S. Chcę to przerobić pod zasilanie z roweru E bike gdzie aku ma 36V. Rower ma fabryczne wyprowadzenie na światła gdzie podobno podaje 6V i tylko 1A. Jest ono odpalane z manetki lub wyświetlacza e bika. Myślałem o zastosowaniu drivera który podłącze bezpośrednio pod aku roweru a z wyjścia 6V podam zasilanie na pin żeby driver odpalił. Wiem że od dareltek na allegro można kupić taki driver. A czy coś godnego z chin co ma opcje włączania po dodatkowym pinie?

Druga sprawa to jaki driver lub coś innego polecacie do różnych urządzeń które są zasilane z AA AAA i chcę to wszystko przerobić na 18650 bo mam ich sporo. Chodzi mi o takie urządzenia jak stacja pogodowa na 2x AAA, sporo lampek led-smd na drucikach itd. Macie pomysł na jakieś tanie przetworniczki?

Jeśli mam utworzyć osobny temat to proszę o informacje. :)

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ