Dobre ogniwa do aku wkrętarki.

Czyli wszystko co potrzebne prawdziwemu DIY'owi;) Porady, pytania i opisy używanego przez nas sprzętu.
arny
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek 02 lis 2020, 19:48

Dobre ogniwa do aku wkrętarki.

Post autor: arny »

Witam.

Chciałbym się poradzić, mam wkrętarkę na chodzie ale aku już słabe, w środku ogniwa 18650, na aku widnieją parametry 14,4v 1,5Ah 22Wh
W jednym pakiecie wymieniłem ogniwa które zakupiłem na all, facet pisał że panie ogniwka że ho ho nadają się do wkrętarki, po wymianie okazało się że pakiet jest słabszy od oryginalnego.Teraz chciałbym kupić coś na poziomie, nawet nowe.Pytanie tylko które się będą nadawać?. Polećcie coś z dobrą wydajnością prądową która będzie pasować pod te parametry, w baterii siedzą 4 ogniwa.
Awatar użytkownika
maciex93
Posty: 2886
Rejestracja: sobota 14 sty 2012, 18:59
Lokalizacja: Śląsk

Re: Dobre ogniwa do aku wkrętarki.

Post autor: maciex93 »

Pokaż co kupiłeś.
Nie wyrażam zgody na wykorzystywanie moich zdjęć w jakiejkolwiek formie bez mojej wiedzy, szczególnie nie życzę sobie czerpania za ich pomocą korzyści finansowych przez osoby trzecie.
arny
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek 02 lis 2020, 19:48

Re: Dobre ogniwa do aku wkrętarki.

Post autor: arny »

Aukcja nieaktywna, kupowałem rok temu, jedynie dane firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Argo ,Ogniwa do wkrętarki (zrób sam) 14,4V 3500 mAh
Pal licho, co wybrać teraz?
Awatar użytkownika
maciex93
Posty: 2886
Rejestracja: sobota 14 sty 2012, 18:59
Lokalizacja: Śląsk

Re: Dobre ogniwa do aku wkrętarki.

Post autor: maciex93 »

Nadają się ogniwa przeznaczone do elektronarzędzi, vtc4, vtc5, vtc6, Samsung 25r, Samsung 30q.
Mogę wykonać wkład do Twojej wkrętarki, mam odpowiednie akumulatory i zgrzewarkę.
viewtopic.php?f=58&t=24365&p=269434#p269434
Nie wyrażam zgody na wykorzystywanie moich zdjęć w jakiejkolwiek formie bez mojej wiedzy, szczególnie nie życzę sobie czerpania za ich pomocą korzyści finansowych przez osoby trzecie.
ODPOWIEDZ