...dwoma kotami ;-)

Coś Ci się zepsuło? Nie chce działać jak powinno? Opisz dokładnie swój problem a postaramy się pomóc...
Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 7578
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 20:19
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Calineczka »

A figa.Wlasnie koncze dzialko wodne zbudowane ze spryskiwacza z pompka od auta i przerobionego wyjca ultradwiekowego na koty.Aktualnie z racji silnego strumienia skracam czas wlaczenia....bawiac sie kondensatorami. Sikawke juz testowalem w wannie...bedzie mokro, ciekawe jak jutro rano beda wygladaly :razz:
Awatar użytkownika
Pikom
Site Admin
Posty: 2912
Rejestracja: sobota 27 wrz 2008, 20:31
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Pikom »

Poproszę o zdjęcia :)

Kotów oczywiście...
Pozdr.
Pikom
Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 7578
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 20:19
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Calineczka »

działko on-line. :mrgreen:
Hahahahahaha, chciałem własnie napisać że 10s temu wyszedłem z kuchni, zostawiłem na zanętę kawałek kiełbaski w chronionej strefie :mrgreen:
Chwilę po tym jak wyszedłem z kuchni dało się słyszeć łomot i bieg, uderzenie o drzwi, drapanie pazurami na zakręcie....hehehe.Zerknąłem do kuchni-kiełbaska na miejscu, tylko ciut mokra, hehehe :mrgreen: :!:
Ciekawe kiedy drugi spróbuje :twisted:
Awatar użytkownika
Pikom
Site Admin
Posty: 2912
Rejestracja: sobota 27 wrz 2008, 20:31
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Pikom »

Ustaw kamerę, proszę....
Pozdr.
Pikom
Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 7578
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 20:19
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Calineczka »

mówisz i masz, podrobiłem więcej pięknie pachnącej kiełbaski, ale aromaty...system on-line, nie wiem czy kamerce prundu i karty wystarczy, nie chciało mi się juz jej czyścić... :mrgreen:
Awatar użytkownika
lennin
Posty: 2104
Rejestracja: piątek 04 sty 2008, 19:31
Lokalizacja: Łódź

Post autor: lennin »

i? jakieś wideo byśmy zobaczyli :D
Obrazek Obrazek
Czy to jakaś nowa niesprecyzowana choroba? .....światła, światła więcej ŚWIATŁAObrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 7578
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 20:19
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Calineczka »

bedzie, choc niewiele widac-kot szybciej uciekl niz sie spodziewalem-juz na dzwiek pompki;-).
Musze postawic nowy system, zanim przekonwertuje filmik z HD do czegos na YT troszke czasu minie.Moze w miedzyczasie nowy filmik nakrece...dzisiaj postawie kamerke moze z pasta lososiowa na pokuszenie ;-)
Awatar użytkownika
abyss
Posty: 158
Rejestracja: poniedziałek 12 sty 2015, 23:52
Lokalizacja: Irlandia

Re:

Post autor: abyss »

Calineczka pisze: niedziela 09 sie 2009, 21:57kot szybciej uciekl niz sie spodziewalem-juz na dzwiek pompki;-).
I jak się sprawdziło z perspektywy czasu?


P.S. Szukam "szybkiego" zaworu wody z Ali - koncept jest taki, by nie używać pompki i zbiornika, a do butelki z wodą domontować wentyl taki, jak do kół i dopompowywać powietrzem pod ciśnieniem "od góry" - a wyjście wody ze zbiornika dać "od dołu" i psikać przez elektrozawór. Docelowo może zamocowałbym też taki na jakimś dronie :)
Awatar użytkownika
tomeksz68
Posty: 787
Rejestracja: sobota 17 mar 2012, 20:48
Lokalizacja: Rzeszów

Re: ...dwoma kotami ;-)

Post autor: tomeksz68 »

O bogowie dobrze, że wcześniej tego nie czytałem... :|
pozdrawiam Tomek

"Gdy jest bardzo smutno to kocha się zachody słońca."
Antoine de Saint-Exupery
ODPOWIEDZ