Nowsza i lepsza alternatywa Skilhunt H03

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
morfeusz1805
Posty: 29
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2010, 18:35
Lokalizacja: Białystok

Nowsza i lepsza alternatywa Skilhunt H03

Post autor: morfeusz1805 »

Witam,

Parę lat temu kupiłem Skilhunt H03 i jestem z tej latareczki zadowolony. Kolega chciałby kupić coś w ten deseń, ale może po paru latach istnieją jakieś fajniejsze alternatywy? Wiem, że jest nowsza wersja latarki H04 i nawet z lepszą opaską i z wbudowaną ładowarką. Czy nie ma fajniejszych alternatyw, czy jednak nie zastanawiać się i kupować H04 RC?

Czy w tej H04 w środku wiele się zmieniło? Wiem, że jest więcej trybów.

Pozdrawiam.
rafnov
Posty: 39
Rejestracja: sobota 29 kwie 2017, 18:03
Lokalizacja: Euroland

Re: Nowsza i lepsza alternatywa Skilhunt H03

Post autor: rafnov »

Podepnę się do tematu bo jest grubszy sezon na latarki a H03 sprzedałem bo zmęczyła mnie neutralna barwa światła. Reszta w latarce mi odpowiadała. Co dziś warto kupić zamiast niej? Nie trzeba mu dużo trybów, w H03 używałem tylko jednego zestawu. Migacz nie jest mi wcale potrzebny.
Awatar użytkownika
marmez
Posty: 2878
Rejestracja: sobota 08 sty 2011, 19:19
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Nowsza i lepsza alternatywa Skilhunt H03

Post autor: marmez »

Jeśli ktoś chce lepszą czołówkę od Skilhunt, to polecam Armytek Wizard, tylko, że jest droższa, a w sumie oprócz tego, ze jest wytrzymalszy i bardziej dopracowana, to dużej różnicy nie ma.
Barwę świecenia można wybrać kupując.

Pozdrawiam.
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 255
Awatar użytkownika
Browar
Posty: 651
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 18:33
Lokalizacja: Kraków

Re: Nowsza i lepsza alternatywa Skilhunt H03

Post autor: Browar »

Armytek jest zdecydowanie większy, ponad dwa razy droższy. W Skilhuncie wystarczy wymienić diodę na lepszą i jest świetnie. Ostatnio zakupiłem na Kaidomain Nichię 519A Neutral White 4500K CRI90 SMD 3535 LED na podłożu 16 mm (za 9,99$ z wysyłką) i mimo że mi się pokiełbasiły wielkości LED (ta Nichia jest wielkości Cree XP-G, a nie XM-L), to i tak świeci bardzo ładnie.
H04 RC ma ładowanie oraz wskaźnik napięcia/naładowania (nowsze H03 też już mają wskaźnik), poza tym to jest to samo co H03
pozdrav
rafnov
Posty: 39
Rejestracja: sobota 29 kwie 2017, 18:03
Lokalizacja: Euroland

Re: Nowsza i lepsza alternatywa Skilhunt H03

Post autor: rafnov »

...piiii..., gdy człowiek wie czego chce to tego akurat nie ma... Zimnej H04 RC TIR...
ODPOWIEDZ