[S] Latarki Convoy S2/S2+/S3

Dział handlowy przeznaczony do umieszczania ofert związanych ze sprzedażą latarek i niezbędnych akcesoriów do nich. Tutaj również można oddać coś za darmo albo zaoferować usługi związane z oświetleniem.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ElSor
Site Admin
Posty: 5037
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2009, 12:52
Lokalizacja: Ozimek

[S] Latarki Convoy S2/S2+/S3

Post autor: ElSor »

Do sprzedania mam kilka zestawów latarkowych składających się z latarki (do wyboru Convoy S2 i S3 z reflektorem lub 3-diodowa kolorowa S2+), uchwytu obrotowego rowerowego, ogniwa Samsung INR18650-35E o pojemności 3500mAh oraz ładowarki (z funkcją powerbanku) jak na zdjęciu.

Latarki składam osobiście z należytą starannością i sztuką a użyte komponenty i rozwiązania techniczne są najwyższej jakości. Standardowo sterownik to moja autorska konstrukcja HEDBEBES 104A o prądzie max 2.8A z możliwością zwiększenia go do 3.5A, dioda XM-L2 U2 3D (barwa neutralna ok 4500-5500K i wydajność max ponad 1000lm @ 3A). Dioda jest na podłożu z bezpośrednim padem termicznym a ten jest przylutowany do piguły, dzięki czemu ciepło jest szybko i skutecznie oddawane na obudowę i do otoczenia. W przypadku latarki z reflektorem jest zastosowana szybka o przepuszczalności światła na poziomie ok 99% (przy optyce szkło jest zbędne).

Przykładowy zestaw:
obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Różnice świecenia ujęte kamerą sportową o kącie widzenia ok 160 stopni:
Convoy S2 / Convoy S3 reflektor / Convoy S2+ lub S3 kolimator owalny, latarki ustawione nisko:
obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Convoy S2 / Convoy S3 reflektor / Convoy S2+ lub S3 kolimator owalny, latarki ustawione równolegle do jezdni:
obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Convoy S2 / Convoy S3 reflektor / Convoy S2+ lub S3 kolimator owalny, latarki ustawione nisko (inna sceneria):
obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Mam też do zaoferowania wersję specjalną modelu S2+ w kolorze niebieskim lub czerwonym ze sterownikiem 3,5A oraz 3ma diodami XP-G3 S5 o neutralnej barwie ok 4000K i dedykowaną optyką owalną lub okrągłą. Takie zestawienie generuje ponad 1600lumenów ale też zmniejsza zasięg świecenia. W standardzie do takiej latarki jest też ładowarka Litokala Lii-100.

Ceny za zestawy:
S2 szara lub S3 czarna, z 1 diodą, 1 akumulatorkiem, ładowarką "zwykłą" i uchwytem obrotowym - 160zł
S2+ czerwona lub niebieska z 3ma diodami,z 1 akumulatorkiem, ładowarką Lii-100 oraz uchwytem obrotowym - 200zł
Wysyłka (preferuję paczkomat) 20zł

Mam też zapasy pojedynczych diod / optyk także może mogę zaoferować też coś bardziej nietypowego (np latarkę UV czy inny wymysł).

W przypadku, gdy nie wiesz co wybrać, może pomocny będzie mój dawny post na ten temat > viewtopic.php?p=150545#p150545

Wszelkie zapytania proszę kierować na priva. Ja będę na bieżąco informował w tym wątku o aktualności danych opcji, bo ilość części mam ograniczoną.
Awatar użytkownika
ElSor
Site Admin
Posty: 5037
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2009, 12:52
Lokalizacja: Ozimek

Re: [S] Latarki Convoy S2/S2+/S3

Post autor: ElSor »

S2+ zostały tylko "kolorowe". S2 i S3 też już powoli się kończą. Więcej nie będzie, bo hobby latarkowe zostało wyparte przez ważniejsze w życiu rzeczy i najzwyczajniej w świecie 24h na dobę to stanowczo za mało.
Awatar użytkownika
ElSor
Site Admin
Posty: 5037
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2009, 12:52
Lokalizacja: Ozimek

Re: [S] Latarki Convoy S2/S2+/S3

Post autor: ElSor »

S3 wyprzedane. Zostały S2+ czarne i kolorowe (po ~2szt) oraz kilka S2 szarych.
ODPOWIEDZ