Porada przy zakupie latarki do około 250 zł (convoy'e m3-c, m21g, astrolux ft03).

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
Madras
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 06 lis 2022, 13:51

Porada przy zakupie latarki do około 250 zł (convoy'e m3-c, m21g, astrolux ft03).

Post autor: Madras »

Witam, jestem nowy na forum, więc kłaniam się wszystkim nisko. Interesuję się tematyką świecidełek od jakichś 5 lat, ale miałem ponad dwuletni rozbrat z zakupami nowych latarek, z uwagi na ich przesyt u mnie. W mojej kolekcji są m.in. convoy'e: s2+ xpl hi, c8+ xpl hi, l6 xhp70.2 smo, a także blf a6 i sofirn sp33s. Ta ostatnia sztuka mi nie nie podpasowała z uwagi na zbyt rozproszone światło, a także barwę diody - 6500K. W jej miejsce chciałbym zakupić coś innego. Po głowie chodzi mi convoy m3-c z diodą xhp.70.3. Jednakże nie wiem jak wygląda sytuacja z trybem turbo, a mianowicie czy odpala się przy niższym stanie napięcia akumulatora. Wiem, że taki problem występował przy poprzedniej rewizji tego modelu. Po głowie ponadto chodzi mi astrolux ft03 z diodą xhp 50.2 oraz nowość od convoy'a - m21g. Widziałem już recenzję tej latarki na YT i wynikało z niej, iż jest to naprawdę udana produkcja. Wymagania jakie mam, to przede wszystkim to, aby świeciła trochę dalej od sofirna sp33s. Ponadto fajnie jakby była poręczna, dobrze odprowadzała ciepło i miała sterownik "boost". Jestem otwarty oczywiście na inne sugestie.
ODPOWIEDZ