Skilhunt H04

Oświetlenie montowane na głowie
Awatar użytkownika
Browar
Posty: 651
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 18:33
Lokalizacja: Kraków

Re: Skilhunt H04

Post autor: Browar »

Światło jest porównywalne, ale ta klapka z H04F się łatwo urywa - bierz z TIR
Zimne jest mocne (większa wydajność, słabe CRI), neutralne jest ok, high CRI robi różnicę jak używasz do pracy w warsztacie - wymieniłem sobie na takie ostatnio i już nie wrócę do mniejszego CRI
pozdrav
rafnov
Posty: 39
Rejestracja: sobota 29 kwie 2017, 18:03
Lokalizacja: Euroland

Re: Skilhunt H04

Post autor: rafnov »

Znam TIR z H03 neutralnej która właśnie mi się znudziła ;) na chwilę obecną potrzebuję zimnej więc...
Dzięki za podpowiedź, już prawie wziąłem z klapką.
tasior87
Posty: 5
Rejestracja: piątek 24 lut 2023, 13:54

Re: Skilhunt H04

Post autor: tasior87 »

Panowie pytanie odnośnie ogniw do Skilhunta H04. Ogniwa musza mieć zabezpieczenie przed rozładowaniem ?? Czy może latarka ma wbudowaną taką funkcję i pasuje żeby ogniwa miały tylko wypukłego plusa??
Awatar użytkownika
marmez
Posty: 2878
Rejestracja: sobota 08 sty 2011, 19:19
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Skilhunt H04

Post autor: marmez »

Skilhunt mają wbudowane zabezpieczenie ogniw. Czyli najlepiej brać niezabezpieczone. Nie muszą mieć wypukłego plusa.

Pozdrawiam
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 255
spiochu
Posty: 18
Rejestracja: sobota 09 sty 2021, 13:52

Re: Skilhunt H04

Post autor: spiochu »

Kupiłem czołówkę Skilhunt H04 i akumulator Nitecore NL1836R 3600mAh z gniazdem USB-C.

Próbowałem włączyć czołówkę ale nie działa. Czy ten komplet do siebie nie pasuje, czy czołówka jest wadliwa? A może jest potrzebny jakiś trick żeby ją włączyć?

Akumulator chyba jest sprawny bo zaświeciła się na nim zielona dioda po naładowaniu. (na akumulatorze, nie w czołówce)
Awatar użytkownika
marmez
Posty: 2878
Rejestracja: sobota 08 sty 2011, 19:19
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Skilhunt H04

Post autor: marmez »

Cześć, masz miernik, żeby sprawdzić, czy i jakie napięcie jest na wyjściu? Albo inną latarkę na takie ogniwo?

Ja w życiu nie widziałem jeszcze ogniwa z gniazdem ładowania i nie za bardzo wiem jak one działają.

Pozdrawiam

PS Skąd jesteś? Najłatwiej by było sprawdzić latarkę na zwykłym sprawdzonym ogniwie. Jeśli sam nie masz, to może ktoś z forum mieszka blisko...
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 255
spiochu
Posty: 18
Rejestracja: sobota 09 sty 2021, 13:52

Re: Skilhunt H04

Post autor: spiochu »

Accu jest w pełni naładowany. Multimetr pokazuje 4.15V.

https://flashlight.nitecore.com/product/nl1836r

Okolice Wrocka albo Łódź.
Czuprynski96
Posty: 84
Rejestracja: środa 29 lis 2023, 20:12

Re: Skilhunt H04

Post autor: Czuprynski96 »

Jak on ma w sobie układ ładujący, to może jest po prostu za długi i nie styka się nakrętka? Może dodatni biegun nie styka się ze sprężyną, bo średnica nie taka? Weź może sprawdź, czy jak zamiast nakrętki, zamkniesz obwód np pęsetą, to zacznie działać?
ODPOWIEDZ