ARMYTEK PRIME C2 PRO czy Bocialarka S2+LVM 1520 lm

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
THRaKeD
Posty: 3
Rejestracja: czwartek 22 paź 2015, 12:34
Lokalizacja: maz

ARMYTEK PRIME C2 PRO czy Bocialarka S2+LVM 1520 lm

Post autor: THRaKeD »

Cześć,
obie kuszą, obie mają tryby pracy, które mi pasują.
Za Bocialarką przemawia cena i to, że nie schodzi z wysokich trybów tak szybko jak Armytek.
Cena się troszeczkę wyrównuje jeżeli będę chciał dokupić do Bocialarki pierścień z magnesu (to na pewno), klips i pokrowiec.
Generalnie na wybór największy wpływ będzie miało bezpieczeństwo latarki i akumulatora, obie mają zabezpieczenie przed przegrzaniem, ale (jestem laikiem w temacie latarek) czy Bocialarka ma zabezpieczenie przed nadmiernym rozładowaniem akumulatora? Jak bardzo takie zabezpieczenie jest istotne?

Jeszcze mam pytanie o sklep, który jest oficjalnym przedstawicielem Armyteka, lub który cieszy się Waszym większym zaufaniem: armytek.pl czy armytek.com.pl?

Pozdrawiam
rotan
Posty: 107
Rejestracja: poniedziałek 14 paź 2019, 21:48
Lokalizacja: Szczecin

Re: ARMYTEK PRIME C2 PRO czy Bocialarka S2+LVM 1520 lm

Post autor: rotan »

Sporo latarek nawet w wersji "stock" ma takie zabezpieczenie, więc zakładam że mod ma je tym bardziej
No istotne to to raczej jest, bo nadmierne rozładowanie ogniwa może się skończyć jego (i przy dalszym używaniu takiego ogniwa przypuszczam że nie tylko jego - przypuszczam, bo nie ześwirowałem na tyle by osobiście to sprawdzać :D) uszkodzeniem
ODPOWIEDZ