Problem z Nitecore HC60

Coś Ci się zepsuło? Nie chce działać jak powinno? Opisz dokładnie swój problem a postaramy się pomóc...
Wookie
Posty: 20
Rejestracja: poniedziałek 23 mar 2015, 20:35
Lokalizacja: Wroclaw

Problem z Nitecore HC60

Post autor: Wookie »

Witam, od paru lat posiadam czołówkę Nitecore HC60, działała bez zarzutu do dzisiaj, potrzebowałem coś podświetlić i jakie moje zdziwienie było gdy zamiast 5 trybów świecenia odpaliły się 2, słaby i mocny... Latarki nie używałem z miesiąc, poprzednio było wszystko dobrze, bateria naładowana na full. Szukałem w internecie może jakiś "reset" zrobić ale nic takiego nie znalazłem... Co radzicie ?
rotan
Posty: 107
Rejestracja: poniedziałek 14 paź 2019, 21:48
Lokalizacja: Szczecin

Re: Problem z Nitecore HC60

Post autor: rotan »

Zwykle w takich przypadkach okazuje się że załączył się jakiś inny tryb/grupa trybów, z tym że to raczej wymaga wklikania ich ręcznie
Może jakiś załączyłeś? Nawet nieświadomie?
Wookie
Posty: 20
Rejestracja: poniedziałek 23 mar 2015, 20:35
Lokalizacja: Wroclaw

Re: Problem z Nitecore HC60

Post autor: Wookie »

Możliwe, ale w instrukcji nic nie ma ani o resecie ani o grupie trybów, jest tylko to że są tryby świecenia i dwa tryby SOS
rotan
Posty: 107
Rejestracja: poniedziałek 14 paź 2019, 21:48
Lokalizacja: Szczecin

Re: Problem z Nitecore HC60

Post autor: rotan »

To możliwe że ją się resetuje jakoś w stylu Sofirna SP36
Co prawda już dokładnie nie pamiętam, ale tam było jakieś kombinowanie z odkręcaniem ogonka, trzymaniem guzika, dokręcaniem ogonka... możliwe że tu jest podobnie, ale nawet jeśli to samodzielnie metodą prób i błędów raczej do tego i tak nie dojdziesz
Wookie
Posty: 20
Rejestracja: poniedziałek 23 mar 2015, 20:35
Lokalizacja: Wroclaw

Re: Problem z Nitecore HC60

Post autor: Wookie »

Czyli co radzisz ?
rotan
Posty: 107
Rejestracja: poniedziałek 14 paź 2019, 21:48
Lokalizacja: Szczecin

Re: Problem z Nitecore HC60

Post autor: rotan »

No nie wiem, popróbuj jakichś banałów typu rozebranie na ile się da i ponowne złożenie latarki, powyciąganie i powkładanie baterii, itd...
A jak takie zabiegi nie pomogą to albo czekać aż ktoś inny coś zasugeruje, albo w ostateczności jakaś próba kontaktu z producentem
ODPOWIEDZ