Gdzie kupić diody led

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
Klaudek7
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 27 mar 2023, 16:14

Gdzie kupić diody led

Post autor: Klaudek7 »

Cześć, zalega mi kilka ogniw oraz mam sporą obudowę
i chcę zbudować własną dosyć mocną latarkę. Chciałbym wydać maks 100zl na diodę i sterownik/przetwornice. Zastanawiałem się nad kupnem xhp 70 i tego popularnego sterownika. Mam kilka pytań:
1. Znalazłem taki zestaw dosyć tanio na kaidomain, ile zazwyczaj trwa dostawa od nich?
2. Czy znacie jakieś źródła gdzie kupię oryginalne diody led w polsce? Znalazłem diody xhp70 w dużych hurtowniach dostępne w Polsce, jednak nie wiem skąd wziąć odpowiednią płytkę mcpcb oraz pozostaje kwestia sterownika.
3. Może macie inne propozycje diody i sterownika z mocą porównywalną do xhp70/xhp50?
PawelG.
Posty: 1529
Rejestracja: czwartek 10 lip 2014, 20:08
Lokalizacja: Konin

Re: Gdzie kupić diody led

Post autor: PawelG. »

Najprościej wszystko będzie skompletować na Aliexpress. Sterownika poszukaj gotowego, jest tyle rozwiązań, że trafisz bez problemu na to czego szukasz bez wyważania otwartych drzwi. Czasem najprostsze rozwiązania są najlepsze.
Ciemności rozświetlają mi:
Convoy S2 XM-L2 T6 4C 2,1A, Convoy M1 XM-L2 U2 1A 2,8A, Convoy C8 XM-L2 U2 1A 2,8A,
UltraFire S5 XP-L V4 3D 2,1A, SolarStorm SC01 XM-L2, Tank007 E09 XP-E, Tank007 TK-701 SSC, Mactronic NIGHT HUNTER II, i inne :)
ODPOWIEDZ