Latarka Sofirn HS20 ma problemu z trybem turbo.

Oświetlenie montowane na głowie
Marcinwu
Posty: 2
Rejestracja: piątek 15 gru 2023, 21:35

Latarka Sofirn HS20 ma problemu z trybem turbo.

Post autor: Marcinwu »

Witam. Mam problem z latarka sofirn hs20. Jeśli ktoś mi pomoże będę mega wdzięczny.
Latarka po włączeniu najmocniejszego trybu turbo od razu wbija jasność poziom niżej nawet się nie nagrzewając. Bateria naładowana 100%. Wcześniej turbo działało i dopiero po osiągnięciu temperatury obniżała jasność. Testowałem kilka markowych baterii i na każdej naładowanej od razu zbija poziom jasności. proszę o pomoc może ktoś ogarnie temat :)
Czuprynski96
Posty: 84
Rejestracja: środa 29 lis 2023, 20:12

Re: Latarka Sofirn HS20 ma problemu z trybem turbo.

Post autor: Czuprynski96 »

Może tam coś się poluzowało? Dioda nie przylega i za bardzo się grzeje? Może 8 letnie dziecko w Chinach, które to lutowało, coś źle zrobiło i jakiś lut stawia za duży opór i za bardzo się grzeje? Takie moje sugestie w ciemno i to najłatwiej sprawdzić, wystarczy rozebrać, jeśli nie jest na gwarancji. Inna rzecz, to może coś w sterowniku zdechło??

edycja:
Dosyć mnie zainteresował ten temat, bo chciałem sobie kupić taką czołówkę i chętnie bym zobaczył jak wygląda w środku. Może jednak autor chciałby ją rozebrać i pokazać?? :D
Marcinwu
Posty: 2
Rejestracja: piątek 15 gru 2023, 21:35

Re: Latarka Sofirn HS20 ma problemu z trybem turbo.

Post autor: Marcinwu »

Postaram się rozebrać ale nówkę sztukę. Bo ta co ma problem to jest u znajomego :)
ODPOWIEDZ