Szperacz - Masakrator HID

...wszystko związane z lampami wyładowczymi, HID i nie tylko...
pawel4090
Posty: 158
Rejestracja: czwartek 25 lut 2010, 15:26
Lokalizacja: k. Kielc

Post autor: pawel4090 »

Darek pisze:A ten wyłącznik on-off to nie buchniety z PKP?Bo mam taki sam :mrgreen:
Takie przełączniki przywozili wschodni sąsiedzi, swego czasu...muszę poszukać, kupiłem kilka sztuk. W końcówce dźwigni był zatopiony fluorescencyjny plastik, poświata zielona jak pamiętam.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Fluxor
Posty: 2549
Rejestracja: wtorek 16 gru 2008, 12:17
Lokalizacja: Opole

Post autor: Fluxor »

Si, kupiony od Ruskich kiedys i swieci na zielono glowka.
http://specjalistycznyspecjalista.blogspot.com/
POST MOŻE ZAWIERAĆ LOKOWANIE PRODUKTU
MardoQ
Posty: 145
Rejestracja: czwartek 19 cze 2008, 17:47
Lokalizacja: Heaven

Post autor: MardoQ »

...piiii... miałem ich jako dzieciak sporo, tatko z pracy przynosił . i pewnie poszły w kubeł, a szkoda.
Awatar użytkownika
Fluxor
Posty: 2549
Rejestracja: wtorek 16 gru 2008, 12:17
Lokalizacja: Opole

Post autor: Fluxor »

Obrazek

ElSor oddalony odemnie w linii prostej o 2300 m ze swoim podręcznym HIDem. Jak wycelował we mnie to pomimo odległości raziło w oczy. Efekt na łąkach i polach bardzo ładny. Gdyby ktoś nie rozpoznał to po lewej HID a po prawej latarnia sodowa oddalonA o 2300 m.

Nie krzyczeć za jakość zdjęcia bo robione z okienka dachowego na dodatek z ręki bez autofocusa bo nie umiał się odnaleźć w ciemnościach.
Ostatnio zmieniony niedziela 09 sty 2011, 00:48 przez Fluxor, łącznie zmieniany 1 raz.
http://specjalistycznyspecjalista.blogspot.com/
POST MOŻE ZAWIERAĆ LOKOWANIE PRODUKTU
pawel4090
Posty: 158
Rejestracja: czwartek 25 lut 2010, 15:26
Lokalizacja: k. Kielc

Post autor: pawel4090 »

HID, robi piękną robotę, mam coraz większego "smacora" na niego, oczywiście będę się posiłkował artykułami kolegów z forum. Na razie czekam na mojego szperacza z dalekich Chin, to będzie taki przedsmak prawdziwego światła.
Pozdrawiam Paweł
ODPOWIEDZ