Osram Crosser - warto?

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
deratus
Posty: 27
Rejestracja: środa 15 gru 2010, 23:49
Lokalizacja: Wrocław

Osram Crosser - warto?

Post autor: deratus »

Czy warto kupić latarkę Osram Crosser w kategorii cenowej do 60 pln? Jest wprawdzie "marketowa",ale na diodzie Osram Dragon Plus.
Awatar użytkownika
wolfj23
Posty: 172
Rejestracja: czwartek 24 lip 2008, 03:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: wolfj23 »

to ta http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=7816766

jesli tak to mozna taniej ja w makro taką widziłem na 3xAAA, zasilanie nie jest najleposze ledwo więcej mocy niż 1AA za to pewnie ominięto w ten sposob koszt drogiego sterownika ktory podniósłby napięcie... nie wiem ile kosztowała ta w macro nie chciało mi się biec do czytnika... ale skoro ceneo mowi ze da sie za 30 to moze poszukaj taniej... moze na alledrogo będzie pamiętaj też że za 65+ wysyłka masz markowego malutkiego iTPLight A2 EOS na 1xAA z trzema 3 trybami niezłą mocą i dwuletnia gwarancją :) tu na forum są sklepy które to oferują

a za stówkę + wysyłka będziesz miał coś z porządnym zasiegiem Latarka iTPlight SA1 Eluma :)

Diody Osram są dobre :) ale sporo zależy też od rodzaju zaislania i sterownika
szczęśliwy posiadacz: Fenix LD10 (Cree XR-E Q5) + Diffuser Tip + LD20 body | Fenix E01 | TrustFire F20 (XR-E) | Bocialarka (SSC P4) | Quark Mini AA (Cree XP-G R4 neutral tint 4C/4D) | MagLite 2D | Mag 2C+ (Cree XM-L T5 4B)
deratus
Posty: 27
Rejestracja: środa 15 gru 2010, 23:49
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: deratus »

Czy iTPLight A2 EOS ma większy strumień świetny i będzie dłużej świecić niż Osram Crosser na 3xR20?
Awatar użytkownika
krzycho_
Posty: 2187
Rejestracja: piątek 08 maja 2009, 18:40
Lokalizacja: Poznań

Post autor: krzycho_ »

Najmocniesza z serii A jest A1 na cr123 lub aku 16340 , nie wiem jak świeci osram ale dioda Dragon jest już technologicznie bardzo do tyłu w stosunku do nawet najsłabszych Cree XP-E
elektroda.pl
ODPOWIEDZ