Dobra cena!

Najnowsze wiadomości ze świetlistych szlaków...
Awatar użytkownika
Fluxor
Posty: 2549
Rejestracja: wtorek 16 gru 2008, 12:17
Lokalizacja: Opole

Post autor: Fluxor »

http://specjalistycznyspecjalista.blogspot.com/
POST MOŻE ZAWIERAĆ LOKOWANIE PRODUKTU
Awatar użytkownika
wolfj23
Posty: 172
Rejestracja: czwartek 24 lip 2008, 03:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: wolfj23 »

DNF pisze:Na Allegro jest wysyp Magów 2D, za niecałe 50zł.
Ja na swoją sztukę już czekam, może jutro będzie :wink:
Dziękuję za informację :) Zakupiłem...
szczęśliwy posiadacz: Fenix LD10 (Cree XR-E Q5) + Diffuser Tip + LD20 body | Fenix E01 | TrustFire F20 (XR-E) | Bocialarka (SSC P4) | Quark Mini AA (Cree XP-G R4 neutral tint 4C/4D) | MagLite 2D | Mag 2C+ (Cree XM-L T5 4B)
Awatar użytkownika
krzycho_
Posty: 2187
Rejestracja: piątek 08 maja 2009, 18:40
Lokalizacja: Poznań

Post autor: krzycho_ »

Może trochę nie na temat ale ...

Jakby ktoś z Was potrzebował procki ATMELa ATtiny13 w SMD (do np driverków itp) to zopatrzcie się w to : http://allegro.pl/komplet-chip-samorese ... 16291.html

Ja zakupiłem akurat do drukarki ale jako że nie współpracuje zbyt z nią sprawdziłem co to i zgrałem sobie wsad :mrgreen: W komplecie macie 4szt ATtiny13 , przy jednym komplecie mało opłacalne ale przy większej ilośc procki w super cenie. (aktualna cena tych procków to 1szt 5.5-6zł)
elektroda.pl
Awatar użytkownika
greg
Posty: 3535
Rejestracja: środa 08 paź 2008, 00:16
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: greg »

krzycho123, jaka obudowa? Interesuje mnie SSU.
Awatar użytkownika
krzycho_
Posty: 2187
Rejestracja: piątek 08 maja 2009, 18:40
Lokalizacja: Poznań

Post autor: krzycho_ »

greg obudowa oczywiście SOIC
elektroda.pl
Awatar użytkownika
greg
Posty: 3535
Rejestracja: środa 08 paź 2008, 00:16
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: greg »

Dzięki. Jeszcze jedno, 13, 13V, czy 13A :) Stawiam na 13, a to słabo nadaje się do niektórych driverów (zasilanie).
Awatar użytkownika
krzycho_
Posty: 2187
Rejestracja: piątek 08 maja 2009, 18:40
Lokalizacja: Poznań

Post autor: krzycho_ »

13V :) Chociaż wszystkich jeszcze nie wyciągałem ale napewno wszystkie te same są.
elektroda.pl
Awatar użytkownika
greg
Posty: 3535
Rejestracja: środa 08 paź 2008, 00:16
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: greg »

No czyli warto nabyć.
Sterownik extended v3.5 HE <klik>
Instrukcje sterowników w PDF <klik>

kontakt: info(at)krypton(dot)pl
(podstawić @ i . w stosowne miejsca)
Tomeqp
Posty: 954
Rejestracja: niedziela 22 lis 2009, 20:06
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Tomeqp »

Gdyby ktoś był zainteresowany kupnem lamp górniczych, lub części do nich to warto się zainteresować: http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=17453514 Ceny średnio 10x niższe niż u producenta, kupowałem już u niej i mogę polecić. Okazja naprawdę warta uwagi.

PS: Dla tych co nie wiedzą: w lampach LN-10M siedzi Luxeon III, który młodością nie grzeszy. Nie wiem czy elektronika pozwoli na wymianę diody, jak dostanę drugą sztukę to sprawdzę.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Pikom
Site Admin
Posty: 2912
Rejestracja: sobota 27 wrz 2008, 20:31
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Pikom »

XTAR A01 za 31,65 USD (z wysyłką) - cena promocyjna (lub wyprzedażowa, ciężko powiedzieć...) i to całkiem niezła jak za latarkę która ma wbudowaną funkcję ładowania (jednego ogniwa 18650), przychodzi o ile wiem ze smyczką, pokrowcem i ładowarką właśnie...

Uwaga - cena obowiązuje do 15 maja.

Link do lampki:
http://www.xtarlight.com/en/05-chanpin/ ... styleid=76

Jak kupić w tej cenie? Napisać e-mail na adres service04@xtarlight.com. Link do oferty na CPF: http://www.cpfmarketplace.com/mp/showthread.php?251024

Wydaje mi się, że to dość godziwa cena (poniżej 100 a nawet 90 PLN przy obecnym kursie i przeliczniku PayPala) biorąc pod uwagę dość przyzwoite wykonanie innej latarki tej firmy którą widziałem (wersja D30) oraz fakt, że w sieci najtaniej można wyszukać te latarki za około 45 USD (plus przesyłka dodatkowo). Aha, u nas w kraju o ile wiem dystrybucją zajmuje się jedna osoba, ale cena jaką widziałem za ten model trochę zniechęca - 280 PLN plus wysyłka.
Ostatnio zmieniony poniedziałek 25 kwie 2011, 15:13 przez Pikom, łącznie zmieniany 3 razy.
Pozdr.
Pikom
Awatar użytkownika
Volt
Posty: 408
Rejestracja: czwartek 26 mar 2009, 21:40
Lokalizacja: Bydgoszcz/W-wa

Post autor: Volt »

Pikom, dzięki za info, znajomy szukał czegoś w tej cenie, a wbudowana ładowarka to fajna rzecz dla "niewtajemniczonego" użytkownika :wink:

Jeszcze jedna rzecz:
Pikom pisze: przychodzi o ile wiem z ogniwem, smyczką, pokrowcem i ładowarką właśnie...
cyt. z CPF: "A01 set including flashlight, lanyard, USB wire, power adaptor, standby o-ring, standby switch, holster and package."
...czyli chyba jednak bez akumulatora :neutral: (ale to pewnie i tak jakiś badziew by był :razz:)

[ Dodano: 25 Kwiecień 2011, 13:23 ]
A jeszcze jedno - orientuje się ktoś może, czy ten driver co tam siedzi to jakiś w miarę przyzwoity jest? Chodzi mi głównie o prąd idący w diodę i czy jasność bardzo spada w czasie świecenia.
Midi custom @ XM-L :: RC-G2 @ 15880 1/2/3 AA :: UF C3 @własny driver :: Tank007 E06 :: UF A10 :: UF C1 :: Solarforce Skyline 2 @ 4xAMC :: Skyline 1 :: XTAR A01
Awatar użytkownika
Pikom
Site Admin
Posty: 2912
Rejestracja: sobota 27 wrz 2008, 20:31
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Pikom »

Racja, nie ma info o ogniwie, sorki za zmyłkę.
Pozdr.
Pikom
Awatar użytkownika
Pikom
Site Admin
Posty: 2912
Rejestracja: sobota 27 wrz 2008, 20:31
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Pikom »

Dobra cena - obniżka cen na latarki Novatac o 60% w serwisie BatteryJunction: http://www.batteryjunction.com/novatac.html

Przy składaniu zamówienia używamy kodu NOVATAC60
Uwaga - będą doliczone koszty przesyłki, często niezbyt małe, ale i tak jak za taki sprzęt to niezłe ceny...
Pozdr.
Pikom
Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 7578
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 20:19
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Calineczka »

Dzięki Piotrze za info.
Novatac na CR-kę i z SSC P4 to moja pierwsza markowa, droga jak...nie powiem co wymarzona latareczka. Niepowtarzalna konstrukcja...a przecena godna uwagi.
Awatar użytkownika
pawelsz
Posty: 1706
Rejestracja: wtorek 13 lis 2007, 11:36
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pawelsz »

dzięki - zamówiona już
fajna , programowalna zabawka może to być :)
ps
ciekawe czy uda się to przeprogramować...

ps2
pewnie Novatac zaginął, Never Ever zamawiana ze sklepów z US bez ubezpieczenia
Zablokowany