DealExtreme - zakupy

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
Awatar użytkownika
clorox
Posty: 230
Rejestracja: wtorek 03 lis 2009, 19:10
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: clorox »

Stawiam raczej na odpowiedni urząd pocztowy. :mrgreen:
clorox
takron
Posty: 9
Rejestracja: czwartek 10 mar 2011, 13:01
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: takron »

>Premislaus: jeśli nawet przegląd przez celników, to cła i tak nie naliczą o ile kwota wartości nie jest wyższa od...(kilka(naście) postów wyżej).

>megabit: hoho, coś Pan taki niecierpliwy? ;-) niektórzy miesiącami czekają...

...no właśnie. Donoszę, iż: wcisnęli dziś mi do skrzynki koperciunię; w niej 2ga część pierwszego zamówienia (z ~19go stycznia) -wysłana 20go lutego. łaał, ponad miesiąc leciała, ale dobrze że w końcu przyszła... Niestety - pierwszej części zamówienia, gdzie było 4/5 wszystkich pierdołek, wysłanej 24go stycznia(!) nie otrzymałem do dziś...
Za resztkę dularów na koncie PP złożyłem zamówienie w połowie marca, ciekawe kiedy można się tego spodziewać.
(wszystkie przesyłki bez trackingu, bo 'próbne', za grosze...)
Premislaus
Posty: 70
Rejestracja: niedziela 23 lis 2008, 21:16
Lokalizacja: CK

Post autor: Premislaus »

spokojnie już, dzisiejsza przesyłka najbardziej mogła podpaść celnikom :mrgreen:
mantech
Posty: 166
Rejestracja: czwartek 30 gru 2010, 20:20
Lokalizacja: warszawa

Post autor: mantech »

Witajcie

Czy po takiej informacji:

The item (RT087227456HK) left Hong Kong for its destination on 27-Mar-2011

mogę jeszcze gdzieś w sieci śledzić przesyłkę ,czy zostaje ,cierpliwie czekać?

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
pawelsz
Posty: 1706
Rejestracja: wtorek 13 lis 2007, 11:36
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pawelsz »

Awatar użytkownika
megabit
Posty: 989
Rejestracja: poniedziałek 20 gru 2010, 11:26
Lokalizacja: Sady

Post autor: megabit »

Hah, właśnie przyszła paczka z HK :mrgreen:
mantech
Posty: 166
Rejestracja: czwartek 30 gru 2010, 20:20
Lokalizacja: warszawa

Post autor: mantech »

dzięki megabit
właśnie zajrzałem na tę strone Poczty Polskiej, widnieje coś takiego:

2011-03-29 11:57 WER Warszawa Wejście na polski obszar celny
2011-03-30 18:33 Warszawa 50 Doręczenie

czyli dzisiaj powinienem to już dostać :mrgreen: porównując do poprzedniej paczki która szła niemal 2 miechy,ta iście expresowo(zakupów dokonałem 17 kwietnia)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Pyra
Site Admin
Posty: 8522
Rejestracja: niedziela 02 sie 2009, 20:35
Lokalizacja: Gądki

Post autor: Pyra »

Witam
mantech pisze:,ta iście expresowo(zakupów dokonałem 17 kwietnia)
Ja bym powiedział "suuuuperexpressssss" ;)
Do mnie kiedyś doszła paczka, która teoretycznie nie opuściła HK :mrgreen:

Pozdrawiam
Izali miecz godniejszy niżli topór w boju?
Piszmy po polsku, wszak jesteśmy Polakami.
takron
Posty: 9
Rejestracja: czwartek 10 mar 2011, 13:01
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: takron »

Witam,
a do mnie doszła przesyłka z 2go zamówienia :smile: (wysłana 16go marca).
Niestety, nadal ni widu ni słychu pierwszej najważniejszej paczki wysłanej pod koniec stycznia. :sad: Ponad 2miesiące...to już chyba nie dojdzie...
pzdr.
Awatar użytkownika
Nightmare
Posty: 1263
Rejestracja: sobota 26 lut 2011, 00:14
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: Nightmare »

Ja na razie odpukać kupuje ekspresowo wszystkie 5 paczek doszło w ciągu 11-13 dni od daty dokonania zakupu a 6 próbna bez trackingu doszła w 29 dni :) to zdążyły ją jeszcze wyprzedzić paczki z trackingiem co zamawiałem 2tyg później :)
MPP-1 / Skyline I / L2P T6 / LL P7 / RC-39@XR-E R2 1.05A / C2 HA-III@T6 2.8A / Niwalker NWK600N1/ UF WF-501B / Balder SE-2@U3 3.04A / Shadov TC500 / SF M9
lukib1
Posty: 17
Rejestracja: wtorek 01 mar 2011, 21:45
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: lukib1 »

Witam i pozdrawiam serdecznie "Jaśnie Oświeconych Światełkowców" !!!

Obserwuję to forum, przeszukuję w poszukiwaniu potrzebnych mi wiadomości i dzikęuęj rzeszy piszących za jakże cenne porady.
Właściwie to nie wiem gdzie umieścić tego posta, ale myślę że tutaj będzie ok.

Postanowiłem zakupić na DX SKU 30864, jako że dojeżdżam do pracy rowerem ok. 12 km i spora część drogi wiedzie przez las TPK.

Zamówiłem 05.03.2011 (sobota), i przygotowałem się na długie czekanie, a tu niespodzianka - 21.03.2011 poniedziałek mam rzecz w domu - 16 dni ( 2 x weekend)ć.
Na paczce wartość 28,36 USD, a nie jakieś HK$ jak wcześniej opisywano.

Ogólnie pierwsze wrażeni pozytywne, wcześniej przeczytałem wiele dostępnych recenzji, pierwsze jazdy, jezdnia na trybie Low z lampka skierowaną 2 metry przed rowerem aby nie oślepiać jadących z przeciwka, tryb Strobo nawet w dzień może zaburzyć błędnik, a innych wprowadzić we wściekłość, SOS też mało przydatny, no gdyby te tryby były na 5% mocy to ok, ale na 100% to bez sensu, ale Chińczycy to jednak chyba inni ludzie, mają inne standardy.

Użyłem ją kilka razy, na dworze jest raczej zimno, wczoraj doładowałem z zasilacza pakiet, przymocowałem do roweru i o 22.00 wyruszyłem z pracy najpierw 4 km na trybie LOW, a potem wjechałem w las i po ok. 2 km na trybie HIGH (oświetlenie drogi w lesie tak na moje oko ok 100 - 150 m, nieźle rozłożony strumień światła dobrze jak dla moich potrzeb do jazdy leśną szutrową drogą) skończyła się moja radość lampka zgasła, nie daje się włączyć, po włączeniu zasilania tylko błysk, a potem nic, nawet led wskazujący umieszczony w wyłączniku nie świeci.

Bezpośrednio po wyłączeniu sprawdziłem radiator i nie był nawet ciepły, wcześniej w trybie HIGH po 2 min było body wyczuwalnie ciepłe, dłużej nie testowałem.

Przy każdym podłączeniu zasilania tylko błysk, a potem nic.

Po otrzymaniu przesyłki odkręciłem szkło i odbłyśnik, ale dalej nie rozbierałem, gdyż wszystko wyglądało na w miarę porządnie zrobione, żadnych zanieczyszczeń, a kierując sie opiniami, że ostatnio poprawiła się jakość wykonania tych lampek, a nie mając odpowiedniego narzędzia do odkręcenia tego pierścienia dociskającego moduł diody do radiatora nie chciałem ingerować.

Co radzicie, reklamacja i wysłanie do HKG ?
Trzeba to zrobić najtańszą wysyłką pocztową ?
Czy DX zwraca za przesyłkę ?
A może jest ktoś na tym forum, kto odpłatnie podjąłby się naprawy, najlepiej jeśli z Trójmiasta ?

Jeszcze raz pozdrawiam i sorry za zbyt długiego posta.
Anusiak1
Posty: 48
Rejestracja: wtorek 22 lut 2011, 03:04
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Anusiak1 »

Witam
Właśnie odebrałem moje pierwsze zamówienie z DX a zamawiałem 3/28/2011
Jak dla mnie to ekspresowo
mantech
Posty: 166
Rejestracja: czwartek 30 gru 2010, 20:20
Lokalizacja: warszawa

Post autor: mantech »

Sprostowanie
Właśnie przeglądam sobie ten wątek zakupowy ,jako że wpadłem w amok zakupów(może amok to za wielkie słowo) :) i zauważyłem że kilka dni wcześniej i
kilka postów wyżej dziękowałem Pawelsz'owi za informacje a napisałem błędnie podziękowania dla Megabita.Pawelsz przepraszam i dzięki,nic wielkiego ale sumienie by mnie gryzło gdybym nie sprostował ;)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
pawelsz
Posty: 1706
Rejestracja: wtorek 13 lis 2007, 11:36
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pawelsz »

no problem :)
Premislaus
Posty: 70
Rejestracja: niedziela 23 lis 2008, 21:16
Lokalizacja: CK

Post autor: Premislaus »

Normalnie jestem zaskoczony :mrgreen: Przesyłka zamówiona w niedzielę, dziś została wysłana :o
Zablokowany