Ceny latarek nurkowych

....nie pasujące gdzie indziej...
dlugas_
Posty: 8
Rejestracja: niedziela 20 mar 2011, 14:35
Lokalizacja: Lublin

Ceny latarek nurkowych

Post autor: dlugas_ »

Witam szanownych użytkowników. Mam na imię Tomek i mieszkam w Lublinie.
Od jakiegoś czasu moim hobby jest nurkowanie i jestem na etapie zakupu poza podstawowego wyposażenia. Obecnie poluję na przyzwoitą latarkę, ale ceny tych są po prostu powalające. Nie piszę tu o jakichś badziewnych duperelach, tylko o światłach niezawodnych, z którymi można się zanurzyć bez obawy, że zgasną bez powodu w najmniej odpowiednim momencie (wiadomo, wszystko może zawieść, chodzi mi o możliwie maksymalne wyeliminowanie ryzyka). Jakiś miesiąc temu trafiłem na to forum i od tego czasu zdążyłem się zorientować w cenach podzespołów wykorzystywanych w latarkach i z bólem stwierdzam, że ceny tych świateł są moim zdaniem niczym nie uzasadnione. Może ktoś z Was ma na to inną teorię i mnie oświeci ;-) , bo nijak nie mogę zaczaić jak to możliwe, że coś kosztuje 2-3k pln, a komponenty z których są wykonane, max 500 (ceny detaliczne oczywiście) :o .
Na tym forum znalazłem projekt w niczym nie ustępujący markowym produktom, przynajmniej z wyglądu i ciekawi mnie, jeśli to nie jakaś wielka tajemnica, jaki był koszt jego wykonania... http://www.swiatelka.pl/viewtopic.php?t=3376&start=0
Kolego Midi, mam prośbę, czy mógłbyś się odnieść do tego co napisałem?
Z góry bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam wszystkich światłoholików
Ostatnio zmieniony środa 13 kwie 2011, 11:47 przez dlugas_, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 7578
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 20:19
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Calineczka »

dlugas_, witaj.
Czy jesteś pewien linka którego zamieściłeś? I dlaczego napisałeś w "KOSZ"-u?
dlugas_
Posty: 8
Rejestracja: niedziela 20 mar 2011, 14:35
Lokalizacja: Lublin

Post autor: dlugas_ »

Calineczka pisze:dlugas_, witaj.
Czy jesteś pewien linka którego zamieściłeś?
Teraz już jestem pewien :wink:

A w KOSZu, bo nie wiedziałem gdzie i żeby uniknąć przeniesienia :oops:
Jeżeli inne miejsce będzie bardziej właściwe, proszę o przeniesienie.

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ