Mały mod - UF HS-802@XM-L vs UF-L2 XML

co i jak zrobiłem...
Awatar użytkownika
piotrek966
Posty: 134
Rejestracja: sobota 05 gru 2009, 01:09
Lokalizacja: Gdynia

Mały mod - UF HS-802@XM-L vs UF-L2 XML

Post autor: piotrek966 »

Cześć!

Cięzko jest porzucić tak wspaniałe hobby :) Po długiej przerwie zabrałem się za zmodowanie jednej z moich latareczek. A mianowicie UF HS-802 - miałem już z nią przygody, tzn siedziała w niej xp-g i sterownik Df&Cali ale jednak ten mod nie spełnił moich oczekiwań - ale to było dawno temu...

Wybrałem się więc do Maritexu i zakupiłem XM-L T6 na miedzianym podlożu, a na Kaidomain ten oto driverek:

http://kaidomain.com/ProductDetails.asp ... ctId=10995 , ten sam sterownik posłużył mi wczesniej za zasilanie do xm-l znajdującej się w standardowym dropin'ie do L2

Obrazek

Powiem szczerze że jeżeli chodzi o kategorię wielkość/ilość światła to na pierwsze miejscę wysuwa się zdecydowanie wspomniana L2 robi naprawde imponujące wrażenie.


No ale do rzeczy - poniże porównanie zmodowanej HS-802 i wspomnianej L2. Uważam że skupienie w porównaniu do Q5 (orginalnie siedzącej w tym światełku) jest bardzo zadowalające, wyrażna kropa o bardzo fajnym zasięgu.

UF HS-802@XM-L vs. UF L2 XM-L
Obrazek

L2 wygląda tutaj słabo - ale naprawdę jest rewelacyjna - bije na głowę moje dotychczasowe latarki na P7 i MCE

Oraz
UF HS-802@XM-L vs. MTE SF-23 SSC-P7
Obrazek

To tyle dla odświeżenia kontaktu z forum :)

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ