P7 bin B pierwsze sztuki z DX - mały test

dane techniczne, zdjęcia i ciekawostki o diodach świecących
Awatar użytkownika
lennin
Posty: 2104
Rejestracja: piątek 04 sty 2008, 19:31
Lokalizacja: Łódź

Post autor: lennin »

Daj spokój :P Gdzie i za ile lepiej pisz :mrgreen:
Obrazek Obrazek
Czy to jakaś nowa niesprecyzowana choroba? .....światła, światła więcej ŚWIATŁAObrazek Obrazek
Awatar użytkownika
midi
Posty: 1208
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 21:04
Lokalizacja: Radom

Post autor: midi »

Tylko trzeba by było do tego wiadro aku ( oj przypadkiem mam :mrgreen: ), myślę że i do tego dojdziemy Arku :wink:
madmun
Posty: 196
Rejestracja: piątek 18 sty 2008, 23:17
Lokalizacja: z góry

Post autor: madmun »

jjelement pisze:
Obrazek
A czy to nie yst przylegający budenek do Urzędu Marszałkoskiego koło fortecy :twisted:




Midi pyknąłbyś fote z soczewką ?? bom ciekaw czy będzie wszstkie 4 emitery widać
Awatar użytkownika
midi
Posty: 1208
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 21:04
Lokalizacja: Radom

Post autor: midi »

Nie ma problemu, zrobię z soczewką, jednak nie wygląda to zbyt ładnie i chyba nikt by nie chciał takiego beamu. Myślę jednak na takim rozwiązaniem by beam był identyczny co ze zwykłych cree, mam zamiar zrobić nakładkę z plexi na P7 tak by oddawała światło samym czubkiem tj. taki stożek na górze spiłowany na płasko do średnicy około 1-1,5mm a do o koła stożek z alu tak by bokiem nie oddawało światła, jedynie tym punktem na górze. Taki punkt zostanie ładnie zogniskowany, niestety będą też pewnie straty ale jeżeli uzyskam koło 700lm na wyjściu to myślę że warto a na pewno ciekawie będzie :twisted: .
Rozwiązanie zagadki refa jest proste i dostępne dla każdego to jest ref z DX dokładnie ten http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.12229 , cała sztuka polega na tym że ref jest szeroki co powoduje że emitery ogniskowane są po przekątnych i beam jest bez dziury w środku, polecam ale średnica 52mm nie jest zbyt przyjazna dla majsterkowiczów.
Awatar użytkownika
jjelement
Posty: 62
Rejestracja: sobota 02 lut 2008, 18:22
Lokalizacja: Kraków

Post autor: jjelement »

madmun: ,,,zgadza sie, urzad marszałkowski, lubie budynki rządowe. :)
madmun
Posty: 196
Rejestracja: piątek 18 sty 2008, 23:17
Lokalizacja: z góry

Post autor: madmun »

midi pisze:madmun: ,,,zgadza sie, urzad marszałkowski, lubie budynki rządowe. :)
oj nie ładnie :twisted: toż to żut beretem odmnie :mrgreen:
ODPOWIEDZ