cnqualitygoods.com i host kit

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
bobo100
Posty: 27
Rejestracja: środa 05 sty 2011, 19:46
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

cnqualitygoods.com i host kit

Post autor: bobo100 »

Poszukuję latarki na rower i tak się składa, że mam driver i diodę xml. Tylko jest jedno ale... Otóż driver by pasował do tego kompletu (17mm): OEM D4
ale dioda już nie, bo ma średnicę 21 mm. Czy można poszerzyć otwór bez większych komplikacji? Ewentualnie jak się ma do tego zestawienia ten komplet: C8

Czy ktoś z Was zamawiał z tego sklepu i jak z czasem realizacji? Nie ukrywam, że zależy mi na dość niskiej cenie.

Pozdrawiam
Marcin
Tomeqp
Posty: 954
Rejestracja: niedziela 22 lis 2009, 20:06
Lokalizacja: Gdańsk

Re: cnqualitygoods.com i host kit

Post autor: Tomeqp »

bobo100 pisze:Czy można poszerzyć otwór bez większych komplikacji?
Na pewno można spiłować nieco podłoże diody i raczej tą drogą bym szedł. :wink:
bobo100 pisze:Czy ktoś z Was zamawiał z tego sklepu i jak z czasem realizacji? Nie ukrywam, że zależy mi na dość niskiej cenie.
Kupowałem tam body i przyszło dość szybko bez żadnych problemów. To podobno jeden z lepszych tego typu sklepów pod względem podejścia do klienta. Nawet na e-maile odpowiadają i reklamacje przyjmują. :wink: Na jego temat zostało już trochę napisane, musisz poszukać wątku z opiniami o sklepach.
Pozdrawiam
DNF
Posty: 4606
Rejestracja: piątek 23 lis 2007, 19:07
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: DNF »

W tym sklepie musisz doliczyć koszty wysyłki. Pewno z 10$ wyjdzie. Czas realizacji nadzwyczaj szybki:) piguły nie da się rozwiercić ale za to diodę można przelutować na mniejsze podłoże. Pozdrawiam
bobo100
Posty: 27
Rejestracja: środa 05 sty 2011, 19:46
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

Post autor: bobo100 »

ok, dzięki za informacje. Ewentualnie kupie diodę na mniejszym podłożu, a tą wykorzystam innym razem :) A czy możecie polecić z tego sklepu jakieś w miarę dobre aku 18650?
Awatar użytkownika
pier
Posty: 1467
Rejestracja: poniedziałek 21 lut 2011, 09:02
Lokalizacja: Biłgoraj-Sól

Post autor: pier »

Lepszych chyba nie mają: http://www.cnqualitygoods.com/goods.php?id=1495
Naprawdę przyjazny dla klienta sklep. Reklamowałem w nim pęknięty klips Baldera SE-1 przysłali nowy o nic nie pytając.
Polek
Posty: 104
Rejestracja: poniedziałek 30 kwie 2012, 18:21
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: Polek »

Coś drogie to body C8, za 15$ można kupić całą na xm-l całkiem dobrze zrobioną, wchodzi sterownik 17mm, w pigułę wpasowany pierścień z...mosiądzu? (czy czegoś do czego da się lutować i jest "złote" ;)) i daje w diodę 2.5A a także ma zabezpieczenie przed rozładowaniem ogniwka.

Te C8 są pod driver jak wyżej 17mm a star... zależy, jedne mają duży inny mały ;)
Zawsze masz dodatkową diodę i nie taki zły sterownik (u mnie jeden działa już parę ładnych godzin i nic się nie dzieje)

www.ledsupermall.com - chyba że 502 za 9$ ;) ;) czas realizacji ok 2 tyg. (testowane na 2 paczkach jedynie)


co do diodek i przelutowywania na inne podłoże, to nawet transformatorówką się da... robiłem XR-E i jak na razie nic nie wskazuje na to że ma zamiar paść. :) ale nie polecam:D
bobo100
Posty: 27
Rejestracja: środa 05 sty 2011, 19:46
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

Post autor: bobo100 »

Faktycznie Polek w tym sklepie są niższe ceny. Teraz trzeba przemyśleć sprawę jeszcze raz:D
Awatar użytkownika
Pyra
Site Admin
Posty: 8522
Rejestracja: niedziela 02 sie 2009, 20:35
Lokalizacja: Gądki

Post autor: Pyra »

Witam
Pozostaje kwestia jakości...
Kupując na DX przez jakiś czas, co tylko było obniżenie ceny na body do C2, przychodziła gorsza jakość.

Pozdrawiam
Izali miecz godniejszy niżli topór w boju?
Piszmy po polsku, wszak jesteśmy Polakami.
Polek
Posty: 104
Rejestracja: poniedziałek 30 kwie 2012, 18:21
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: Polek »

Mogę dać fotki C8 z LSM:) jest sporo lepsza niż C8 z DX... którą też mam.
bobo100
Posty: 27
Rejestracja: środa 05 sty 2011, 19:46
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

Post autor: bobo100 »

A czy diody XM-L jak ta jest godna uwagi czy nie warto sobie tym głowy zawracać?
Awatar użytkownika
krzycho_
Posty: 2187
Rejestracja: piątek 08 maja 2009, 18:40
Lokalizacja: Poznań

Post autor: krzycho_ »

bobo100 z chińskimi emiterami to jest loteria , ja bym w U2 raczej nie wierzył . Za podobną kwotę lepiej kupić coś z PL dystrybucji choćby od MRelektronik czy Edima.
elektroda.pl
Awatar użytkownika
Dariusz70
Posty: 1271
Rejestracja: niedziela 30 paź 2011, 20:05
Lokalizacja: Chochołów

Post autor: Dariusz70 »

Witaj

Zastosowałem XM-L U2 14mm od Ledim w modyfikacji C8. Piguła na 16mm. Bez problemu dioda na podłożu 14mm jest dociskana i centrowana przez ref.
Bardzo wydajna dioda (uczciwe U2). Dodatkowo można selekcjonować niskie Vf.
Dariusz70
darek.l(małpa)interia.pl
bobo100
Posty: 27
Rejestracja: środa 05 sty 2011, 19:46
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

Post autor: bobo100 »

W takim razie przekonaliście mnie, że nie warto się pakować w chińskie diody. A czy gdzieś u nas idzie kupić reflektor OP do Ultrafire C8? Niestety w LSM widzę same SMO:(
Awatar użytkownika
Dariusz70
Posty: 1271
Rejestracja: niedziela 30 paź 2011, 20:05
Lokalizacja: Chochołów

Post autor: Dariusz70 »

TU Masz Op do C8.
A tutaj jest przegląd ref. na Kai.
Dariusz70
darek.l(małpa)interia.pl
ODPOWIEDZ