Podziel się swoim smutkiem

....nie pasujące gdzie indziej...
Awatar użytkownika
Fluxor
Posty: 2549
Rejestracja: wtorek 16 gru 2008, 12:17
Lokalizacja: Opole

Post autor: Fluxor »

Komp już dawno naprawiony. Zamiast bawić się to mogłem od razu najskuteczniejszy sposób leczenia zastosować. 10 minut przywracania obrazu partycji i po kłopocie. Co do internetu to chyba wina usługodawcy. Po pingach widać, lecą lecą i nagle albo nie dostanie odpowiedni albo zamiast 17 ms jest 800 ms. Jak się zmotywuje to będę musiał jeszcze dzwonić ze zgłoszeniem awarii bo od południa nic nie zrobili.
http://specjalistycznyspecjalista.blogspot.com/
POST MOŻE ZAWIERAĆ LOKOWANIE PRODUKTU
TMK
Posty: 170
Rejestracja: poniedziałek 08 lis 2010, 21:28
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: TMK »

Neo głupiej od dwóch dni, teraz tłumienie mam ok. 15db, ale spadało już nawet do 6db. Transfer rwie sie równo, szczególnie że mam bezprzewodowy most i większość postawiona na wf-fi.
Pozdrawiam, Tomasz
KszKsz
Posty: 26
Rejestracja: środa 20 sty 2010, 17:13
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: KszKsz »

U mnie szykują się wydatki... Spore wydatki. Kilka dni temu padła mi w aucie pompa wtryskowa. Regeneracja tej pompy (Bosh VP 44 - Piece of Sh**) to koszt min 2000zl +montaż. Na domiar złego następnego dnia miły pan z firmy ubezpieczeniowej zadzwonił i oznajmił, że właśnie skończyło mi się ubezpieczenie (żartowniś kazał wsiadać w auto i przyjechać zapłacić). Opcja optymistyczna to - 3klocki w plecy... przed samymi świętami.
Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 7578
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 20:19
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Calineczka »

KszKsz pisze:Na domiar złego następnego dnia miły pan z firmy ubezpieczeniowej zadzwonił i oznajmił, że właśnie skończyło mi się ubezpieczenie
autko? Zrób to przez internet-wychodzi taniej na tych samych warunkach....
Szukałeś na elektroda.pl co z tą pompą można zrobić?
evolucja
Posty: 144
Rejestracja: środa 27 paź 2010, 19:42
Lokalizacja: Katowice

Post autor: evolucja »

KszKsz, wysłałem Ci wiadomość. Tak się przypadkiem składa, że się czymś takim zajmuję i naprawdę można to zrobić dużo taniej.
KszKsz
Posty: 26
Rejestracja: środa 20 sty 2010, 17:13
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: KszKsz »

Instrukcji regeneracji tej pompy na internecie jest mnóstwo i nie jest to operacja niewykonalna :) Problemem będzie dobranie się do sterownika pompy bez jej wyciągania.
Awatar użytkownika
Fluxor
Posty: 2549
Rejestracja: wtorek 16 gru 2008, 12:17
Lokalizacja: Opole

Post autor: Fluxor »

Drogie auto musisz mieć skoro na ubezpieczenie 1k PLN, chyba że to pełny pakiet OC+AC i coś tam jeszcze.
http://specjalistycznyspecjalista.blogspot.com/
POST MOŻE ZAWIERAĆ LOKOWANIE PRODUKTU
KszKsz
Posty: 26
Rejestracja: środa 20 sty 2010, 17:13
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: KszKsz »

Drogie? Raczej starawe i z dość sporym silnikiem... Ubezpieczenie AC+OC+cośtam jeszcze, auto to nissan almera 2.2di. Offtop sie troche zrobił, za co sorry :)
Awatar użytkownika
krzycho_
Posty: 2187
Rejestracja: piątek 08 maja 2009, 18:40
Lokalizacja: Poznań

Post autor: krzycho_ »

Fluxor 1k na ubezpiecznie to dużo :| jak masz full zniżki może tak ale jak zniżki zerowe to można wydać i 5k na AC/OC :(
elektroda.pl
Awatar użytkownika
Fluxor
Posty: 2549
Rejestracja: wtorek 16 gru 2008, 12:17
Lokalizacja: Opole

Post autor: Fluxor »

Zepsuła mi się karta bezprzewodowa na PCI. W nocy jeszcze działała a teraz nie znajduje sieci :(
http://specjalistycznyspecjalista.blogspot.com/
POST MOŻE ZAWIERAĆ LOKOWANIE PRODUKTU
Awatar użytkownika
Volt
Posty: 408
Rejestracja: czwartek 26 mar 2009, 21:40
Lokalizacja: Bydgoszcz/W-wa

Post autor: Volt »

Fluxor, na pewno karta? Może oprogramowanie przeinstaluj, albo na innym kompie sprawdź?
Midi custom @ XM-L :: RC-G2 @ 15880 1/2/3 AA :: UF C3 @własny driver :: Tank007 E06 :: UF A10 :: UF C1 :: Solarforce Skyline 2 @ 4xAMC :: Skyline 1 :: XTAR A01
DNF
Posty: 4606
Rejestracja: piątek 23 lis 2007, 19:07
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: DNF »

Oblana poprawka koła z mechaniki :(
Awatar użytkownika
Fluxor
Posty: 2549
Rejestracja: wtorek 16 gru 2008, 12:17
Lokalizacja: Opole

Post autor: Fluxor »

Dostałem wezwanie do zapłaty mandatu z 2006 roku, za parkowanie na kwotę łącznie 28,8 zł. nie pamiętam, że w ogóle go dostałem.
http://specjalistycznyspecjalista.blogspot.com/
POST MOŻE ZAWIERAĆ LOKOWANIE PRODUKTU
oskar
Posty: 425
Rejestracja: sobota 13 lut 2010, 23:49
Lokalizacja: Polska

Post autor: oskar »

Czuje sie tak jak bym kogoś stracił, mój nowy Nikon wysmyknoł mi sie z rąk jak fotografowałem ciekawą latarkę i uderzył lampą błyskową w stolik, lampa wyskoczyła z zawiasów i przestała działać, złożyłem wszystko do kupy odziwo sie otwiera i zamyka ale nie działa, oddałem aparat do sklepu mają wysłać do serwisu ciekawe ile to będzie kosztować. Czy to wogule naprawią. Masakra mam okropnego doła. Zostałem z samym objektywem.

28.01.2011 EDIT : Nikoś wrócił już naprawiony, ciesze sie ze zrobili na gwarancji, nawet dwóch tygodni nie spędził w serwisie.
Ostatnio zmieniony piątek 28 sty 2011, 22:39 przez oskar, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 7578
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 20:19
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Calineczka »

oskar, <pocieszacz>
Zablokowany