Czołówka do 25zł, tania

Oświetlenie montowane na głowie
Awatar użytkownika
Dex-ter
Posty: 716
Rejestracja: piątek 11 sty 2008, 18:17
Lokalizacja: wracają Litwini?

Post autor: Dex-ter »

Tzn Energizer, tak ? Opisz ją w dziale Recenzje - przyda się recka taniej, markowej lampki czołowej :).


EDIT:
Tak tylko w celu porównania - Czołówka 14LED 5mm za 19,99zł w Intermarche ( tatko używa sobie ) vs. UF 502B 3W Cree XR-E P4. ISO80 F2.8 0"5 odległość 2m ( czyli ustawiałem manualnie jak najbardziej do tego, co było widać na żywo ).

Obrazek Obrazek Obrazek
golden
Posty: 23
Rejestracja: piątek 26 gru 2008, 17:31

Post autor: golden »

tak, Energizer tyle, że na innej aukcji. Taniej o 1,01zł.
do tego jeszcze bateria do pilota za 1,80zł :mrgreen: normalnie kosztuje 7zł...
Awatar użytkownika
Dex-ter
Posty: 716
Rejestracja: piątek 11 sty 2008, 18:17
Lokalizacja: wracają Litwini?

Post autor: Dex-ter »

No to czekamy na zdjęcia ;).
golden
Posty: 23
Rejestracja: piątek 26 gru 2008, 17:31

Post autor: golden »

Nie chcę by było to reklamą kogokolwiek ale przy zakupie czołówki dokupiłem sobie torchę baterii po śmiesznych cenach.
http://www.allegro.pl/show_user_auction ... id=6876914
Awatar użytkownika
Dex-ter
Posty: 716
Rejestracja: piątek 11 sty 2008, 18:17
Lokalizacja: wracają Litwini?

Post autor: Dex-ter »

Szczerze mówiąc, dziwnie to wszystko tanie... Albo to jakieś leżaki, albo końcówka daty ważności.
golden
Posty: 23
Rejestracja: piątek 26 gru 2008, 17:31

Post autor: golden »

Zadzw8oniłem do niego i zgodnie z tym co pisał i mówił likwiduje hurtownie, ceny śmiesznie niskie ale kupiłem sobie np: baterie 2025 za 1,80 normalnie 5+9wysylka a tu nawet za 2zł wysyła. a mi dokłada do czołówki.
Powiem jak przyjdzie co i jak.
Awatar użytkownika
Dex-ter
Posty: 716
Rejestracja: piątek 11 sty 2008, 18:17
Lokalizacja: wracają Litwini?

Post autor: Dex-ter »

Chyba że tak, choć... Wybacz mój sceptycyzm, ale na allegro obracam się już od 2001 roku i czasem zadziwiająco dużo jest tych likwidacji hurtowni :). No ale skoro jest ok, to ok ;).
grzesio

Post autor: grzesio »

golden, no i otrzymales juz energizerka?
bo ciekaw jestem jak wrazenia... :)
golden
Posty: 23
Rejestracja: piątek 26 gru 2008, 17:31

Post autor: golden »

Grzesio, pytałem się sprzedawcy wysłał w piątek - opóźnienie dlatego bo dokupiłem jeszcze trochę bateri:) Jak dostanę to oczywiście opiszę.
grzebyk
Posty: 27
Rejestracja: piątek 08 lut 2008, 02:42
Lokalizacja: Poznań

Post autor: grzebyk »

Jak jesteś z Poznania to zobacz w decathlonie, widziałem tam trochę czołówek, niektóre godne zainteresowania
Trochę się spóźniłem, ale może na przyszłość się przyda
golden
Posty: 23
Rejestracja: piątek 26 gru 2008, 17:31

Post autor: golden »

Byłem:)
Ceny od 70zł, średnio po 120zł.

[ Dodano: Pią Sty 09, 2009 9:12 pm ]
Dostałem dziś i jestem strasznie zadowolony, nie spodziewałem się, że za 23zł dostanę taką czołówke,

Zszedłem sobie do piwnic i w kompletnej ciemności, 2 diody mają zasięg ponad 35m, tyle policzyłem do końca a tam stały drzwi i było dobrze widać, więc 50m możliwe...do dookoła także. Plusem waga, brak 3 paska nie jest żadnym minusem bo czołówka jest bardzo lekka, nie czuje się jej na głowie. Baterie w komplecie, biegałem, skakałem i czołówka ani rusz, idąc gdy ustawimy sobie przed nogi to doskonale oświetla, spokojnie można wymienić koło, wykonywać jakieś prace, do tego nawet można przełączyć na 1xczerwona dioda - podany w aukcji opis 15m nie jest oszustwem choć słabo oświetla, nadaje się nawet lepiej niż jasne diody do robienia jakiś robótek ręcznych;)bo nie razi tak w oczy.
http://www.allegro.pl/item512136039_lat ... ed_x3.html

Dziękuję wszystkim za pomoc, jutro postaram się umieścić zdjęcia. Jakie mam zrobić?
ODPOWIEDZ