Dobry i niekoniecznie drogi tablet

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
Kyle
Posty: 432
Rejestracja: poniedziałek 11 lis 2013, 10:39
Lokalizacja: Jaworzno

Post autor: Kyle »

tty5150 pisze: jak codzienne bieganie to brał bym jednak 8..
To lepiej już kupić przerośniętą komórkę, zamiast 8" tableto-malucha - będziesz nosił jeden klamot mniej.
Awatar użytkownika
ElSor
Site Admin
Posty: 5040
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2009, 12:52
Lokalizacja: Ozimek

Post autor: ElSor »

I temat finalnie jest zakończony. Kupiłem Kruger&Matz Edge. Dokupię modem 3G i będzie wszystko, co potrzeba.
Ponoć to kopia PIPO W3 tylko ze słabszym prockiem i mniejszą pamięcią ale też sporo tańszy. W8.1 nawet nie taki straszny, jak go malują :twisted:
Awatar użytkownika
tOmki
Posty: 965
Rejestracja: niedziela 09 mar 2008, 02:20
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: tOmki »

ElSor pisze:I temat finalnie jest zakończony. Kupiłem Kruger&Matz Edge.
Jak sprzęt się spisuje ?

Ma ktoś Asusa Nexus 7 ?
alojzy
Posty: 158
Rejestracja: środa 08 kwie 2015, 09:19
Lokalizacja: Lubelskie

Post autor: alojzy »

Ja mam Nexusa 7 "jedynkę" z modemem 3g, dla mnie wypas, tydzień temu dostałem upgrade do androida 5.1, bardzo porządne wykonanie i jakość, niezłe osiągi nawet na dzień dzisiejszy, dla mnie sprzęt godny polecenia, jeśli będę kupował nowy to tylko będę się rozglądał za jakimś "następcą" tej linii
Awatar użytkownika
cobra427
Posty: 120
Rejestracja: wtorek 19 sie 2014, 23:35
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cobra427 »

Potwierdzam zdanie alojzego. Aczkolwiek po ostatnich updatach androida stracił nieco na szybkości :???:
Awatar użytkownika
krzycho_
Posty: 2187
Rejestracja: piątek 08 maja 2009, 18:40
Lokalizacja: Poznań

Post autor: krzycho_ »

Do tego jakieś ploty że 5.1 ubija I gen Nexusa 7 , choć u mnie też wszystko OK
elektroda.pl
maro21
Posty: 407
Rejestracja: środa 03 gru 2014, 19:34
Lokalizacja: Jasło

Post autor: maro21 »

Ja wylicytowałem rok temu ASUS 7" memopad HD model me173x(lepszy wyświetlacz/procek) za 250zł z 1,5 roczną gw. - no nie ma 3g ale jestem zadowolony, ma GPS - navi fajnie na tym działa + oczywiście film/muzyka.
Ganzo G718B
Awatar użytkownika
ElSor
Site Admin
Posty: 5040
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2009, 12:52
Lokalizacja: Ozimek

Post autor: ElSor »

Jak sprzęt się spisuje ?
Właściwie tak, jak to wynika z recki. Dodatkowo mam 1 BadPixel ale po kilku minutach samoczynnie znika. 1x się coś zawiesiło i nie umiałem go odpalić ale po ok 10sek trzymaniu przycisku w końcu ruszył. Odpalam go 1x na 1-2 dni po ok 30min dziennie i ogólnie nie narzekam, za tą cenę myślę, że jest dobrym zakupem. Dokupiony mam modem 3G na to wewnętrzne złącze i mogę teraz bez problemu korzystać z neta "gdziekolwiek" więc to dodatkowy plus, że nie mam zajętego portu USB. System wg mnie chodzi płynnie ale całość ogólnie działa wolniej niż laptop z W7, za to samo uruchamianie to moment.
marekwoj
Posty: 487
Rejestracja: wtorek 17 lip 2012, 14:40
Lokalizacja: Jaktorów (k. Żyrardowa)

Post autor: marekwoj »

tOmki pisze:Ma ktoś Asusa Nexus 7 ?
Ja też go mam prawie 2 lata i póki co działa super. Był moment (no dobra, kilkanaście dni) że po aktualizacji systemu działał strasznie wolno, ale później kolejna aktualizacja poprawiająca błąd we wcześniejszej i znowu jest OK.
Camis
Posty: 12
Rejestracja: sobota 21 lut 2015, 02:13
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Camis »

Veldrinn pisze:To samo stwierdza większość użytkowników urządzeń z Androidem (w tym ja) Niestety, taka przypadłość tego systemu. Nieważne jak mocny telefon z biegiem czasu "zapycha się" i zwalnia.
:wink:
Nie zgadzam się, jeśli na telefonie jest czysty android, chyba ze chodzi o padliny typu Galaxy S 3/4/5. Miałem każdy i każdy jest gown*m, syfiasta nakładka na androida samsunga robi swoje.

Teraz mam jaki drugi tel do pracy tanie Lenovo s650 za 150USD z Aliexpress, od roku go użytkuje i cały czas chodzi tak samo szybko jak na tą cenę nic się nie zawiesza. Zainstalowanych aplikacji mam 157 dokładnie, karta SD 32GB



Pisze to zapalony użytkownik androida od 2009r.
Awatar użytkownika
tty5150
Posty: 895
Rejestracja: piątek 15 cze 2012, 02:28
Lokalizacja: Sand City

Post autor: tty5150 »

Camis, a ja się samsungowi zapoda Cyanogena to nadal taki sy*ek?
Camis
Posty: 12
Rejestracja: sobota 21 lut 2015, 02:13
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Camis »

Jak wgrasz CM, albo jakis inny ROM AOSP to jest ok :), hardware jest więcej niz ok, software oryginalne to padaczka totalna.
Awatar użytkownika
tOmki
Posty: 965
Rejestracja: niedziela 09 mar 2008, 02:20
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: tOmki »

Miał ktoś do czynienia z chińszczyzną: Cube, Chuwi, Ona, Teclast, Colorfly itp. itd.
MegaLight
Posty: 14
Rejestracja: piątek 20 lut 2015, 19:46
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MegaLight »

Według mnie nie warto. Tanie chińczyki mają bardzo duży rozrzut jakościowy. Co zrobisz jak trafisz na wadliwy egzemplarz? Jak podasz budżet i określisz się do czego to ma być to zaproponujemy Ci coś sensownego.
Awatar użytkownika
tOmki
Posty: 965
Rejestracja: niedziela 09 mar 2008, 02:20
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: tOmki »

Do wszystkiego i do niczego, kwota ok 500zł.
ODPOWIEDZ