Uchwyt na rower do latarki Convoy S3

Oświetlenie przednie i tylne w rowerze, zasobniki na baterie. Komfort i bezpieczeństwo nocnej jazdy.
michalr
Posty: 25
Rejestracja: poniedziałek 02 lis 2015, 11:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: michalr »

A na latarke Convoy S2+ znajdzie się jakiś uchwyt z pełna zabudową wokół latarki? Bo te wyżej to widzę że na wcisk, wiec jak gdzieś coś pęknie to będzie po uchwycie i po latarce ;)
Awatar użytkownika
vin324pl
Posty: 1000
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 10:27
Lokalizacja: Myślenice

Post autor: vin324pl »

Ja jeździłem w naprawdę ciężkich warunkach na tych obrotowych z fasstech i nic się nie przydarzyło złego
Zestaw rowerowy:
Światła mijania/drogi publiczne - L2P 2,8A noctigon + daszek/ s2+ 3*xpl optyka owalna
Światła drogowe/teren - C8 3*xp-l 4,2A ledil 35mm
michalr
Posty: 25
Rejestracja: poniedziałek 02 lis 2015, 11:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: michalr »

Ja swoja będę montował pod kierownicą, trochę się obawiam czy mi gdzieś nie wypadnie z tego uchwytu na wcisk.

Patrzyłem na takie coś:
http://www.aliexpress.com/item/360-Swiv ... eb201560_9

albo na takie:
http://allegro.pl/uniwersalny-uchwyt-la ... 52910.html
Awatar użytkownika
Jimmy
Posty: 166
Rejestracja: sobota 25 kwie 2015, 18:34
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Jimmy »

michalr pisze:Ja swoja będę montował pod kierownicą, trochę się obawiam czy mi gdzieś nie wypadnie z tego uchwytu na wcisk.

Patrzyłem na takie coś:
http://www.aliexpress.com/item/360-Swiv ... eb201560_9
Ten uchwyt to padaka. Rowerowi koledzy, którzy nie wierzą w doświadczenie Forumowych Dostawców zakupili latarki z właśnie takimi uchwytami i nasza wycieczka miała więcej przystanków na szukanie gdzie wypadła latarka niż samej jazdy :rotfl: Dobrze, że latarki jak wypadały to nadal świeciły :lol: i po ciemku widać było gdzie leżą... Nie montowali od dołu kiery, tylko od góry. Dodatkowo jest spory luz na osi obrotu uchwytu i latarka nim wypadnie, to cały czas drży.
Nie znam, ale sprawdź czy Twoja latarka będzie pasować w uchwyt? Nie będzie za gruba albo za chuda...
fotorondo
Posty: 1338
Rejestracja: niedziela 01 gru 2013, 18:44
Lokalizacja: warszawa

Post autor: fotorondo »

michalr, Mam i te obrotowe i nie obrotowe, zabezpieczam się smyczką owinięta wokoło kierownicy. Ew. zmień te standardowe krótkie smyczki na pół metra paracordu.

Co nie zmienia faktu że jeszcze mi ani razu nie wypadła.
michalr
Posty: 25
Rejestracja: poniedziałek 02 lis 2015, 11:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: michalr »

@Jimmy, Fotorondo - dzięki. Pomyślę jednak nad tym sprawdzonym na forum rozwiązaniem, może ktoś się jeszcze dopisze kto używa pod kierownicą tego uchwytu polecanego na forum.
Awatar użytkownika
Jimmy
Posty: 166
Rejestracja: sobota 25 kwie 2015, 18:34
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Jimmy »

Nie będzie ładnie, ale na pewno nie wypadnie... bierzesz dwa takie skręcone krótką szpilką :o
Obrazek
fotorondo
Posty: 1338
Rejestracja: niedziela 01 gru 2013, 18:44
Lokalizacja: warszawa

Post autor: fotorondo »

I z wodotryskiem :mrgreen:
fotorondo
Posty: 1338
Rejestracja: niedziela 01 gru 2013, 18:44
Lokalizacja: warszawa

Post autor: fotorondo »

michalr pisze:@Jimmy, Fotorondo - dzięki. Pomyślę jednak nad tym sprawdzonym na forum rozwiązaniem, może ktoś się jeszcze dopisze kto używa pod kierownicą tego uchwytu polecanego na forum.

To się naprawdę mocno trzyma, wsadzić ciężko. Samo nie wypadnie.
Chcesz zobaczyć, mam w tej chwili nie obrotowy, pisz na PW.
ODPOWIEDZ