Nowy sterownik do Convoy`ów?

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
Awatar użytkownika
MIXTERek
Posty: 80
Rejestracja: czwartek 27 gru 2018, 14:40
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: MIXTERek »

za niecałe 5$ mozna kupić programator i samemu przeprogramować :)
Awatar użytkownika
Borsuczy
Posty: 547
Rejestracja: wtorek 29 paź 2013, 09:24
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Borsuczy »

Kupię. Dziękuję za zarzucenie linkiem. :razz:
Awatar użytkownika
MIXTERek
Posty: 80
Rejestracja: czwartek 27 gru 2018, 14:40
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: MIXTERek »

Proszę bardzo, gdybyś miał kłopot co i jak, pisz może uda mi się pomóc. Za kilka dni jak dotrze do mnie przesyłka, będę się również bawił w programowanie... a za jakiś czas mam zamiar napisać swój sofcik :)
Awatar użytkownika
Pyra
Site Admin
Posty: 8522
Rejestracja: niedziela 02 sie 2009, 20:35
Lokalizacja: Gądki

Post autor: Pyra »

Witam
Borsuczy pisze:...Tylko dziwne to jest, bo jak mówię, zepsuło się jak włączyłem pamięć trybów.
Wcale to nie jest dziwne, wystarczy zamiast przełączania stanu bitu, wpisać tylko jego zmianę np. na wysoki, więc zamiast przełączać, możesz tylko raz ustawić.

Pozdrawiam
Izali miecz godniejszy niżli topór w boju?
Piszmy po polsku, wszak jesteśmy Polakami.
Awatar użytkownika
Borsuczy
Posty: 547
Rejestracja: wtorek 29 paź 2013, 09:24
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Borsuczy »

Jasne, fachowca takie rzeczy nie dziwią. :wink:
Przetestowałem ten nowy sterownik- włączanie/ wyłączanie pamięci póki co działa w porządku. W tym sterowniku można zmieniać grupy trybów. Po wejściu w tryb zmiany grupy, latarka mruga, ilość mrugnięć oznacza numer grupy, np. 1 mrugnięcie- pierwsza grupa... W starszej wersji te mruganie było bardzo szybkie, pierwszy błysk pojawiał się zanim można było się na niego przygotować. W nowszej wersji działa to wolniej. Dobrze, że to poprawili. Jedną rzecz natomiast zrobili gorzej w nowszej wersji. Żeby wejść w tryb zmiany grupy, trzeba mrugnąć latarką 10 razy. W starszej wersji trzeba było dosyć sprawnie wciskać przycisk żeby się załączył ten tryb, w nowszym jest dość spokojnie. To mi się nie podoba, są duże szanse że ktoś bedzie szukał sobie trybu i coś już napsuje. Przez to Convoy z nowym sterownikiem już nie nadaje się dla osób które nie rozumieją za bardzo techniki, bo zaraz będzie taka osoba narzekać że ona "włancza" latarkę a tu jakieś błyski się pokazują.
ODPOWIEDZ