Latarka na kilka ogniw do 60$

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
Awatar użytkownika
roniin
Posty: 37
Rejestracja: sobota 28 cze 2014, 14:46
Lokalizacja: Poznań

Post autor: roniin »

Hej,

i jak świeci w nocy? Będą może jakieś fotki? Jestem ciekawy czy jesteś zadowolony z wyboru. Moja jeszcze nie przyszła muszę czekać.
Awatar użytkownika
Wojto
Posty: 718
Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 23:04
Lokalizacja: Mcz

Post autor: Wojto »

roniin pisze:Hej,

i jak świeci w nocy? Będą może jakieś fotki? Jestem ciekawy czy jesteś zadowolony z wyboru. Moja jeszcze nie przyszła muszę czekać.
Świeci zarąbiście. Dobrze, że wybrałem zimny tint, bo jest idealnie białe, ciut blade (ten ciepły podobno ma trochę nieprzyjemną barwę). Tryb moonlight ma idealną jasność by nie naświetić oczu. Sterowanie bardzo intuicyjne i dobrze zaprojektowanie. W nocy latarka daje słup światła jak jakaś lampa z Hollywood :D nie sprawdzałem jak z pastą termo pod LEDem, ale latarka dosyć szybko zaczyna robić się ciepła w trybie turbo. Jedyne wady, to włącznik który trzeba wymacać po ciemku, a dla niektórych rozmiar i waga.
Nie wiem czy jakiekolwiek modyfikacje coś zmienią - czytałem, że bypass sprężynkek nic nie daje, bo baterie są tam szeregowo. Może zmiana pasty termo na coś firmowego? Ale to pewnie będzie niewidoczna różnica.
Myślę, że na pewno jest lepsza od BLF Q8, bo nie ma efektu tulupana, sprężynami nie leci tyle amperów I podobno dużo dłużej zachowuje maksymalną jasność.
dariusz72
Posty: 5
Rejestracja: piątek 31 sie 2018, 12:50
Lokalizacja: Ełk

Post autor: dariusz72 »

Wojto pisze:MT07S jest za 46.72$ przy użyciu kuponu 645E3E, Q8 za 46.99 przy użyciu FBL8Q. (na banggood)
Zamówiłem już Q8, ale nie wiem czy nie zmienić wyboru na MT07S, ciekawe czy faktycznie ma tyle lumenów, jak z ogólną jakością oraz sterownikiem.
Witaj Wojto! Masz może kod do zniżki na latarkę MT07 Buffalo? Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Dziubek
Posty: 1734
Rejestracja: czwartek 07 sie 2014, 21:53
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Dziubek »

dariusz72
Posty: 5
Rejestracja: piątek 31 sie 2018, 12:50
Lokalizacja: Ełk

Post autor: dariusz72 »

Dzięki Dziubek,ale "ten kupon wygasł"
dariusz72
Posty: 5
Rejestracja: piątek 31 sie 2018, 12:50
Lokalizacja: Ełk

Post autor: dariusz72 »

Witam! Wojto,jak się spisuje Twój HaikeLite MT07? Może jakieś rady dla początkującego użytkownika? Pozdrawiam!
Załączniki
20180912_134236.jpg
20180912_134236.jpg (74.79 KiB) Przejrzano 1661 razy
ODPOWIEDZ