Czas pracy czołówek

Oświetlenie montowane na głowie
Awatar użytkownika
Dziubek
Posty: 1734
Rejestracja: czwartek 07 sie 2014, 21:53
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Dziubek »

Super, ale zobacz ile kosztuje taki sprzęt a ile Twoja latarka. Trochę dużo wymagasz bajerów od sprzętu za 60 zł ! Jak Convoy taki ble to kup sobie Batona, czy inne cudo, i będzie mógł narzekać jak coś będzie nie halo.
Moc w stosunku do jakości przy Convoyu jest niepokonana. Obudowa niemal pancerna. Naprawiać można do przysłowiowej us**nej śmierci. Modyfikacji można zrobić tyle że głowa mała. Jeszcze źle.

Może zwróć tego Convoya zgodnie z prawem które Ci przysługuje i kup typową lampkę na rower.
Gradory
Posty: 55
Rejestracja: poniedziałek 10 wrz 2018, 23:07
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Gradory »

W przeszłości bardzo mało bawiłem się latarkami. Stąd moje może naiwne pytania.
Gradory
Posty: 55
Rejestracja: poniedziałek 10 wrz 2018, 23:07
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Gradory »

Dziubek pisze:Trochę dużo wymagasz bajerów od sprzętu za 60 zł !
Convoy z kolimatorem, uchwytem rowerowym, dwoma bateriami 3500 mAh i ładowarką (wiem, nędzną) nawet a Chin nie będzie kosztować 60 zł z wysyłką.
Mociumpel
Posty: 2095
Rejestracja: sobota 01 mar 2014, 13:50
Lokalizacja: Wrocek

Post autor: Mociumpel »

Cytujesz niewłaściwą osobę ;):

"Dodatkowo koszt racjonalnego, wybranego z głową po podpowiedziach zawarłby się w 150 zł (latarka skonfigurowana pod Ciebie, 2 ogniwa, ładowarka i uchwyt rowerowy).
Zazwyczaj konfiguracja ogranicza się do zwykłego Convoya i odpowiednio soczewki - szerokiej, średniej lub wąskiej - wtedy uzyskujesz "nieoślepianie" i odpowiedni kształt wiązki."

i niepotrzebnie się unosisz - @Dziubek odniósł się do samego Convoya a nie do kompletu.

@Gradory - potrzeba Ci spokoju i czasu - dojdzie latarka, dojdzie ładowarka i sam ocenisz czy sprzęt warty był Twoich pieniędzy. Zazwyczaj wystarczy że zaświecisz i zapomnisz o wydanej kasie - na pewno będzie toto lepsze co zamówiłeś niz Twój obecny wynalazek na kierownicy.
Awatar użytkownika
Dziubek
Posty: 1734
Rejestracja: czwartek 07 sie 2014, 21:53
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Dziubek »

Narzekałeś na brak zabezpieczeń W LATARCE i ja tylko o niej mówiłem.

Kto pyta, nie błądzi. Ale dalej utrzymuję że za szybko podjąłeś decyzje i teraz tego jest efekt.
Mógłbym Ci polecić abyś przesłał komuś latarkę do wymiany sterownika, ale przy rowerze ten co masz daje radę. Ponadto masz pewnie i tak już dość kosztów.

@Mociumpel, ale on właśnie narzeka na tego Convoya jako "wynalazek".
Mociumpel
Posty: 2095
Rejestracja: sobota 01 mar 2014, 13:50
Lokalizacja: Wrocek

Post autor: Mociumpel »

Spoko widzę przeca, bo sledze watek - jest pocieszny jak napisałem - wniosek jest jednaki dla wszystkich, obecnych i nieobecnych przyszłych - kto pyta i ma czas nie zbłądzi a czegoś się nauczy lub przynajmniej dostanie swojego Convoya ;)
Gradory
Posty: 55
Rejestracja: poniedziałek 10 wrz 2018, 23:07
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Gradory »

Dziubek pisze:Kto pyta, nie błądzi.
Kto pyta, tego posty lądują w śmietniku. :sad:
viewtopic.php?t=23156
Gradory
Posty: 55
Rejestracja: poniedziałek 10 wrz 2018, 23:07
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Gradory »

Mociumpel pisze:Cytujesz niewłaściwą osobę ;):

"Dodatkowo koszt racjonalnego, wybranego z głową po podpowiedziach zawarłby się w 150 zł (latarka skonfigurowana pod Ciebie, 2 ogniwa, ładowarka i uchwyt rowerowy).
Zazwyczaj konfiguracja ogranicza się do zwykłego Convoya i odpowiednio soczewki - szerokiej, średniej lub wąskiej - wtedy uzyskujesz "nieoślepianie" i odpowiedni kształt wiązki."
Kupiłem typowo rowerowy zestaw. Coś takiego:
Link
Awatar użytkownika
Dziubek
Posty: 1734
Rejestracja: czwartek 07 sie 2014, 21:53
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Dziubek »

Gradory pisze:
Dziubek pisze:Kto pyta, nie błądzi.
Kto pyta, tego posty lądują w śmietniku. :sad:
viewtopic.php?t=23156
Dziwisz się ? Zobacz swoją odpowiedź i pomyśl co zrobiłeś nie tak...

Linka nie komentuje, jak zawsze są jakieś parametry z kosmosu.
Gradory
Posty: 55
Rejestracja: poniedziałek 10 wrz 2018, 23:07
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Gradory »

Dziubek pisze:Linka nie komentuje, jak zawsze są jakieś parametry z kosmosu.
Nie ma deklarowanych parametrów?
Awatar użytkownika
Dziubek
Posty: 1734
Rejestracja: czwartek 07 sie 2014, 21:53
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Dziubek »

Wierz mi na słowo że my inaczej na to wszystko patrzymy, proszę abyś Ty już bardziej się nie zagłębiał bo będzie dopiero kosmos. Powiedzmy że się czepiam z przyzwyczajenia ;)
Mociumpel
Posty: 2095
Rejestracja: sobota 01 mar 2014, 13:50
Lokalizacja: Wrocek

Post autor: Mociumpel »

@Gradory - za to że jesteś wytrwały i wciąż pytasz szacun wielki z mojej strony - znaczy, że chcesz wchłaniać wiedzę i jesteś mimo (niepowodzeń pierwszych) wszystko uparty i dociekliwy ;)
A tamten śmietnik to za to pewnie że "nie chciało Ci się czytać".
CO zaś do tego zestawu - na początek nie jest źle, mogłeś chwile zaczekać z kupnem ładowarki i takie tam - sprawdziłbyś na początek świecidło - ogniwa nie padłyby Ci po 10 ładowaniach.
Moja propozycja - poczekaj aż dostaniesz świecidło, pobaw sie trochę zobaczysz czego Ci brakuje albo co CI przeszkadza i wtedy bogatszy o nowe wrażenia będziesz wiedział czego szukać dalej.
Gradory
Posty: 55
Rejestracja: poniedziałek 10 wrz 2018, 23:07
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Gradory »

Mociumpel pisze:Moja propozycja - poczekaj aż dostaniesz świecidło, pobaw sie trochę zobaczysz czego Ci brakuje albo co CI przeszkadza i wtedy bogatszy o nowe wrażenia będziesz wiedział czego szukać dalej.
I daj nam zarobić. :rotfl:
Mociumpel
Posty: 2095
Rejestracja: sobota 01 mar 2014, 13:50
Lokalizacja: Wrocek

Post autor: Mociumpel »

No sorry - dałeś zarobić innym stąd akurat dla mnie Ty tylko straciłeś wydając za dużo kasy za coś co mogłeś gdybyś był cierpliwy kupić za połowę ceny (zestaw Convoya plus ładowarka plus Skilhunt...)
Więc szydzić to MY a nie TY nas - łysy orle zakupów ...
Gradory
Posty: 55
Rejestracja: poniedziałek 10 wrz 2018, 23:07
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Gradory »

Chciałem dać Wam zarobić. Dałem ogłoszenie o chęci kupna, ale nie było odpowiedzi. A co do samej latarki, działa nieźle. Tylko się grzeje.
ODPOWIEDZ