Niezniszczalna czołówka AA/AAA

Oświetlenie montowane na głowie
Awatar użytkownika
Q'bot
Posty: 24
Rejestracja: sobota 26 lis 2016, 18:03
Lokalizacja: Tomprofa Gburnicza
Kontakt:

Post autor: Q'bot »

alojzy pisze:ale mogła by być jakś odmiana.
Może nie za 50, ale niewiele drożej można znaleźć niskie modele Manker'a E02?
alojzy
Posty: 158
Rejestracja: środa 08 kwie 2015, 09:19
Lokalizacja: Lubelskie

Post autor: alojzy »

Może i fajna ale opaski na głowę nie ma w zestawie za dużo zabiegów :cool:
murgrabia1410
Posty: 909
Rejestracja: piątek 05 wrz 2008, 23:10
Lokalizacja: POLAND

Post autor: murgrabia1410 »

A może coś z Black Diamond ? Musi być nowa? Bo można czasem wyrwać jakąś okazję. Miałem w arbeit do czynienia z modelem STORM. Płynna regulacja natężenia światła. Czy miała stabilizację? Nie wiem. Ale dosyć długo trzymała na AAA. A była pierońsko wytrzymała. I chyba jako jedyna miała zasilanie 4xAAA. Bo 3xAAA w czołówce to porażka.
kobert
Posty: 45
Rejestracja: środa 15 cze 2016, 14:17
Lokalizacja: 52.25N, 21E

Post autor: kobert »

murgrabia1410 pisze:A może coś z Black Diamond ? Musi być nowa? Bo można czasem wyrwać jakąś okazję. Miałem w arbeit do czynienia z modelem STORM. Płynna regulacja natężenia światła. Czy miała stabilizację? Nie wiem. Ale dosyć długo trzymała na AAA. A była pierońsko wytrzymała. I chyba jako jedyna miała zasilanie 4xAAA. Bo 3xAAA w czołówce to porażka.
Używałem STORM długo i byłem zadowolony. 100 lumenów wtedy robiło wrażenie :-). Jednak po latach plastiki zaczęły pękać i ją wycofałem. Chyba nadal gdzieś leży.

Stabilizacja była. Przy włączaniu (lub zmianie reżimu pracy) z boku migała kontrolka: zielony=stabilizowany, pomarańczowy=już nie, czerwony=pora wymienić/naładować.
W praktyce tryb "pomarańczowy" trwał ok. minuty.
ODPOWIEDZ