Podziel się swoim smutkiem 2

....nie pasujące gdzie indziej...
Awatar użytkownika
Pyra
Site Admin
Posty: 8522
Rejestracja: niedziela 02 sie 2009, 20:35
Lokalizacja: Gądki

Post autor: Pyra »

Witam

Trudno mi powiedzieć co to było, może jakiś kawał gumy, lub coś podobnego. Uderzyło w okolice lewego słupka. Na razie na szybie nic nie widać, mam nadzieję, że nic się nie pojawi...

Pozdrawiam
Izali miecz godniejszy niżli topór w boju?
Piszmy po polsku, wszak jesteśmy Polakami.
Awatar użytkownika
skaktus
Posty: 6165
Rejestracja: środa 04 cze 2008, 18:41
Lokalizacja: OP

Post autor: skaktus »

Na filmie da się odczytać rejestrację / nazwę firmy ? Może warto by zgłosić ? Ja miałem dawno temu podobny wypadek, tylko że facetowi z przyczepki leciały płytki porcelanowe :mrgreen:
ILPT
Awatar użytkownika
komor
Posty: 172
Rejestracja: czwartek 05 lis 2015, 14:57
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: komor »

Pyra, masz źle ustawioną datę w kamerce. :mrgreen: Trzymam kciuki za szybę.
Olight R50, S30R II, S15R, Skillhunt H03, Led Lenser P2 BM, D.Q.G Spy
Awatar użytkownika
Pyra
Site Admin
Posty: 8522
Rejestracja: niedziela 02 sie 2009, 20:35
Lokalizacja: Gądki

Post autor: Pyra »

Witam
komor pisze:Pyra, masz źle ustawioną datę w kamerce. :mrgreen:
Tak wiem, dziś zauważyłem. Kamerka była kilka dni pozbawiona zasilania, może dlatego.
Niestety, warunki kiepskie, a rejestracja zachlapana...

Pozdrawiam
Izali miecz godniejszy niżli topór w boju?
Piszmy po polsku, wszak jesteśmy Polakami.
Awatar użytkownika
igi
Posty: 834
Rejestracja: środa 06 lut 2008, 08:01
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: igi »

Wczoraj padł mi dysk ssd w moim domowym mini serwerze :/. Nauczka żeby nie kupować więcej używanych dysków tzw "nowy wyjęty z nowego laptopa w celu wymiany na większy". Dysk przepracował w sumie niewiele. Najbardziej żal konfiguracji systemu którego nie zrobiłem kopii zapasowej więc teraz będzie mnie czekało sporo pracy przy odbudowie systemu i ustawień.
ambrozy
Posty: 20
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2016, 21:23
Lokalizacja: Norwegia

Post autor: ambrozy »

igi pisze:Wczoraj padł mi dysk ssd w moim domowym mini serwerze :/. Nauczka żeby nie kupować więcej używanych dysków tzw "nowy wyjęty z nowego laptopa w celu wymiany na większy". Dysk przepracował w sumie niewiele. Najbardziej żal konfiguracji systemu którego nie zrobiłem kopii zapasowej więc teraz będzie mnie czekało sporo pracy przy odbudowie systemu i ustawień.
:( Mnie również niedawno przydarzyła się awaria dysków w domowym NASie, teraz już nigdy nie kupię 4 takich samych dysków z jednego źródła. 4 Seagate'y zaczęły padać w tym samym czasie.
Lumintop Colored Worm 4.0 | Lumintop Tool | JETBeam JET-u | Ledlenser TT | Astrolux S1 | Nitecore EC11 | Nitecore EC4 | Manker U21 | Convoy L6 |
Nitecore TM16GT
Specialized Stix Comp | Convoy S2+ od Dariusz70 | Cygolite Hotshot Pro 150
fxxx
Posty: 1575
Rejestracja: środa 04 sie 2010, 16:34
Lokalizacja: nowy sacz

Post autor: fxxx »

http://allegro.pl/nowy-dysk-twardy-hita ... 57530.html

doczytaj sobie o tej serii dysków, ze trzy miesiące temu kupiłem je od tej firmy po 250 zł, nówki.

@igi nie sprawdziłeś SMARTa?
Awatar użytkownika
igi
Posty: 834
Rejestracja: środa 06 lut 2008, 08:01
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: igi »

Jak dysk kupiłem to sprawdzałem i było ok. Od tamtej pory go już nie sprawdzałem. Wczoraj zacząłem mieć spadki wydajności podczas kopiowania na sambę, okazało się że mam błędy na zwykłym dyskiu 1tb wd red 2.5 cala gdzie miałem udziały sieciowe - w logach są błędy odczytu i zapisu, więc żeby mieć 100% pewność, że winny jest dysk zrobiłem udział na SSD i na niego zacząłem testowo wgrywać przez smb duży plik. W połowie wgrywania nagle transfer spadł do zera a konsola zasypała się błędami dysku ssd. Po restarcie komputer już go nawet nie wykrył. Przełożyłem do laptopa i też go nie widać :(. Dzisiaj jeszcze podejmę próbę wgrania mu na nowo firmware bo to dysk na sandforce które miały problemy z padającym fw.

Jak się odratuje to może go wykorzystam jeszcze gdzieś, bo wczoraj zamówiłem już nowy dysk ssd plextora na kościach MLC z gwarancją 3 letnią.
Daemon1988
Posty: 43
Rejestracja: sobota 02 mar 2013, 23:42
Lokalizacja: Glogow

Post autor: Daemon1988 »

Panowie miałem dzisiaj wypadek komunikacyjny ;( Ktoś wjechał mi w tył auta. Nie pojechalem do szpitala, ponieważ dobrze się czułem. Ogólnie mam problem z kręgosłupem i się leczę. Po kilku godzinach w pracy gorzej się czuję, wszystko mi się ponapinało. Czy jeśli w wyniku wypadku coś mi się pogorszyło zdrowie to można jeszcze coś z tym zrobić?
hoka
Posty: 733
Rejestracja: piątek 15 lis 2013, 01:39
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: hoka »

Cisnąć od razu na SOR
Awatar użytkownika
endrju1
Posty: 992
Rejestracja: niedziela 29 lis 2015, 17:49
Lokalizacja: Lubartów

Post autor: endrju1 »

Dokładnie. Po wypadku przez tydzień mogą urazy jeszcze wychodzić a kilka godzin po wypadku dopiero adrenalina schodzi. Goń na SOR. Do ubezpieczyciela możesz zgłaszać jeszcze przez 2 lata od zdarzenia.
Daemon1988
Posty: 43
Rejestracja: sobota 02 mar 2013, 23:42
Lokalizacja: Glogow

Post autor: Daemon1988 »

endrju1 pisze:Dokładnie. Po wypadku przez tydzień mogą urazy jeszcze wychodzić a kilka godzin po wypadku dopiero adrenalina schodzi. Goń na SOR. Do ubezpieczyciela możesz zgłaszać jeszcze przez 2 lata od zdarzenia.
A nikt mi nie będzie robił problemów, że się już leczę na kręgosłup?
Awatar użytkownika
endrju1
Posty: 992
Rejestracja: niedziela 29 lis 2015, 17:49
Lokalizacja: Lubartów

Post autor: endrju1 »

Nie. Przecież przez kolizje mogły ci się problemy pogłębić.
Mi po wypadku dopiero po 2 dniach potłuczenia zaczęły wychodzić, a szyja prawie 2 tygodnie bolała (zderzenie boczne).
Daemon1988
Posty: 43
Rejestracja: sobota 02 mar 2013, 23:42
Lokalizacja: Glogow

Post autor: Daemon1988 »

Dzięki za wsparcie panowie. ;)
ptja
Posty: 2413
Rejestracja: poniedziałek 31 gru 2012, 12:44
Lokalizacja: Łódź

Post autor: ptja »

Daemon1988 pisze: A nikt mi nie będzie robił problemów, że się już leczę na kręgosłup?
Żartujesz?! Chcesz sie czuć winny za to, że ktoś Ci zrobił krzywdę?
Mój się właśnie naprawia, ale na szczęście to tylko otarcie.
--
pozdrawiam,
Jarek Andrzejewski
ODPOWIEDZ