Nowy projekt lampki na rower

Oświetlenie przednie i tylne w rowerze, zasobniki na baterie. Komfort i bezpieczeństwo nocnej jazdy.
Awatar użytkownika
midi
Posty: 1208
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 21:04
Lokalizacja: Radom

Post autor: midi »

Mam taki co tomu podoła, oczywiście jest to konstrukcja Edima, używam ich od dłuższego czasu.
Pozdrawiam serdecznie.
Nie wyrażam zgody na wykorzystywanie moich zdjęć w jakiejkolwiek formie bez mojej wiedzy, są tylko i wyłącznie moją własnością, szczególnie nie życzę sobie czerpania za ich pomocą korzyści finansowych przez osoby trzecie.
HaDwaO
Posty: 17
Rejestracja: niedziela 27 wrz 2009, 23:20
Lokalizacja: Kielce

Optyka

Post autor: HaDwaO »

Witaj
Chciałbym zapytać o optykę jaką zastosowałeś. Szukałem w podanym przez Ciebie linku do kostki na kask ale tam też nic o tym nie ma. A może ślepy od nadmiaru lumenów już jestem ;-)
Pozdrawiam serdecznie
realkrzysiek
Posty: 10
Rejestracja: poniedziałek 09 wrz 2013, 13:33
Lokalizacja: Nieporęt

Post autor: realkrzysiek »

Witam, jestem nowym użytkownikiem forum, średnio znający się na elektronice i diodach, ale wiedzącym o, co chodzi.

Chciałem napisać, że fajny projekt, a w szczególności super jest mocowanie, które nie zajmuje miejsca na kierownicy, a jak wiadomo, nie ma go tam zbyt dużo.
Wydaje mi się, iż lepiej prezentowałoby się, gdyby mocowanie było z obydwu stron mostka.

Pozdrawiam,

KR
Awatar użytkownika
bandit
Posty: 638
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 10:47
Lokalizacja: Tychy

Post autor: bandit »

Jak sam przyznałeś, na kierownicy zwykle jest niewiele miejsca, drugie mocowanie jest zbędne, o gustach się nie dyskutuje. Zastosowane mocowanie przez Midigie i tak jest aż nadto, bardzo masywne, nawet w wersji "lajt", więc nie ma potrzeby na drugi :) Niepotrzebnie zwiększy to wagę całego zestawu.
Awatar użytkownika
midi
Posty: 1208
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 21:04
Lokalizacja: Radom

Post autor: midi »

Jeden woli tak a inny inaczej, nie ma problemu ze zrobieniem lampki z dwoma obejmami mocującymi , ja jednak wolę mocowanie z jednej strony, wygląda to dość ciekawie i mnie pasuje. Zimową porą mam zamiar coś w temacie oświetlenia rowerowego więcej pokombinować.
Pozdrawiam serdecznie.
Nie wyrażam zgody na wykorzystywanie moich zdjęć w jakiejkolwiek formie bez mojej wiedzy, są tylko i wyłącznie moją własnością, szczególnie nie życzę sobie czerpania za ich pomocą korzyści finansowych przez osoby trzecie.
ODPOWIEDZ