Jak ignorant dał sie nabrać na allegro :)

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
Awatar użytkownika
lennin
Posty: 2104
Rejestracja: piątek 04 sty 2008, 19:31
Lokalizacja: Łódź

Post autor: lennin »

Tak na szybko opisze to co dostałem. Wszystko szybko pięknie ale o produkcie markowanego jako 8Watt.

Dioda krzak, podobna do tej na zdjęciach tylko firmowana chińskimi znaczkami, i jeszcze krzywo ulana powłoka która ma udawać soczewkę(ten placek).

Obrazek

Lustro oczywiście plastikowe, wklejone średnio starannie. Przy pierwszej próbie przetarcia przedniej szybki z kurzu nie miłe zaskoczenie. Plastik z jakiego został wykonany zarysował sie od bawełnianej podkoszulki. :shock:

Co do świecenia bo o to chyba chodzi naj bardziej. Ponieważ dioda jest krzywo przyklejona do radiatora nie jest centralnie w osi lustra wiadomo jaki jest efekt. Wiązka centralna raczej do regularnych nie możne być zaliczona. Całość na pierwszy rzut oka wywiera wrażenie jakby została zrobiona w szopie. Powylewany klej, i kórz na lustrze, całość wygląda w sumie całkiem nieźle ale chyba dla panów z koła łowieckiego w Psiej Wólce jak kupują to badziewie w cenie 10zł w hurcie.

Żal mi wydanych pieniędzy pierwszy raz od dawna :!:

Fotki wrzucę dopiero w niedziele gdyż robienie zdjęć w makro wymaga użycia odpowiedniego światła które po moim powrocie z pracy jest niewystarczające.
Awatar użytkownika
pawelsz
Posty: 1706
Rejestracja: wtorek 13 lis 2007, 11:36
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pawelsz »

Absolutnie masz rację- dioda z cyklu "zeskrob toto nożem i daj coś normalnego"
ot kolejna reklama czyniąca cuda
c++

Post autor: c++ »

Ale latareczka niezwykle modowalna :D ;)
Hoffer007

Post autor: Hoffer007 »

Jak byś chciał taniutko sprzedać tą diode "8Watt" to pisz.
Przyda mi sie do plastikowej latareczki;)
Chyba ze będziesz na niej eksperymentował :D

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
lennin
Posty: 2104
Rejestracja: piątek 04 sty 2008, 19:31
Lokalizacja: Łódź

Post autor: lennin »

Oj moja VB-16 już jest. Wczoraj odebrana, testowana dzis rozkręciłem głowice w celach naukowo-badawczych. Świeci naprawde zacnie i ma sie jak rakieta do deskorolki w porównaniu do tego allegrowego shitu co wcześniej kupiłem. Nic panowie dziekuje za rady, w weekend moze zorbie kilka fotek ja to świeci w porownaniu do bocialarki ;) Coś na zaostrzenie apetytu :cool:

Lubie patrzeć co masz w kuchni ;) Odległośc około 30m.

Obrazek
Ostatnio zmieniony czwartek 24 sty 2008, 21:22 przez lennin, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek Obrazek
Czy to jakaś nowa niesprecyzowana choroba? .....światła, światła więcej ŚWIATŁAObrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Bocian
Site Admin
Posty: 3149
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 21:21
Lokalizacja: Wiskitki

Post autor: Bocian »

Ładnie to tak Lennin sąsiadki podglądać :mrgreen:
Sometimes darkness can show you the light
ODPOWIEDZ