Czałówka na nocny marsz na orientacje ~200 zł

Oświetlenie montowane na głowie
Awatar użytkownika
pietros
Posty: 1610
Rejestracja: niedziela 09 cze 2013, 19:39
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: pietros »

2. Flashlight turning on/off: When the flashlight was OFF status:
Press the side switch to memorized brightness level.
Press and hold the side switch 0.5 second,to low mode.
Quickly double press side switch to turbo mode.
When the flashlight was ON(any mode) status:
Press and hold the side switch 0.5 second to turn off.
3. Brightness & mode selection: Brightness level:
Press side switch to Low-Mid-High-Turbo, cycle.
Special modes:
Quickly double press the side switch to Strobe (10Hz),Press side switch back to previous brightness level.
Sterowanie:
Sterowanie latarką odbywa się za pomocą przycisku chwilowego. Przycisk lekko wystający, można z powodzeniem obsługiwać w rękawiczkach. Kliknięcie jest wyraźne, nie wymaga jednak użycia dużego nacisku. Latarka posiada anodowane gwinty więc można ją zabezpieczyć przed przypadkowym włączeniem poprzez odkręcenie głowicy lub zakrętki. Krótkie przyciśnięcie powoduje włączenie latarki w ostatnio używanym trybie. Kolejne wciśnięcia przy włączonej latarce powodują zmianę trybów, a szybki dwuklik uruchamia stroboskop. Latarkę wyłącza się długim przyciśnięciem. Przy wyłączonej latarce długie przyciśnięcie uruchamia tryb najniższy, a szybki dwuklik tryb turbo.
5 lumenów to wcale nie tak mało, do czytania mapy w sam raz.
grisby
Posty: 7
Rejestracja: wtorek 01 mar 2016, 09:16
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: grisby »

Hmmm, w sumie możesz mieć rację...

Tikka w trybie low miała 20 lumenów bez stabilizacji więc zapewne w praktyce po niedługim czasie nie było więcej niż 10 i było ok.

No to teraz koronne pytanie :mrgreen: czy da się to kupić taniej niż dwie stówki za które jest w tej chwili na http://www.banggood.com/SKILHUNT-H02-Cr ... 28449.html???
Pojawiają się czasami jakieś tajne hasła - nie bardzo wiem o co w tym chodzi ale chętnie bym skorzystał :mrgreen:
Aaa i czy myślicie, że jest szansa że dojdzie przed dwudziestym marca? :mrgreen:
rafalklis
Posty: 888
Rejestracja: niedziela 15 lut 2009, 23:53
Lokalizacja: Busko Zdrój
Kontakt:

Post autor: rafalklis »

Do dwóch tygodni powinna być na miejscu. Po rabat pisz do przyjaciela: m4dm4x@aon.at
Pamiętaj, żeby wybrać "Neutral white light"
plecho1
Posty: 880
Rejestracja: środa 03 cze 2015, 12:20
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Post autor: plecho1 »

Z pół roku temu na OLX kupiłem modowaną czołówkę na ogniwo 18650 opartą na taniej chińskiej latarce. Czołówka ta ma szeroką wiązkę światła oraz programowalny sterownik z możliwością ustawienia jasności każdego trybu. Sterownik oferuje dwa banki w każdym są 4 tryby. Latarka kosztowała 130 zł + przesyłka.
To właśnie ta tylko trochę dopłaciłem do programowalnego sterownika http://olx.pl/oferta/nowa-czolowka-cree ... 832e9c772f
grisby
Posty: 7
Rejestracja: wtorek 01 mar 2016, 09:16
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: grisby »

Bardzo sensowna opcja. Co prawda już zamówiłem tego skillhunta ale gdyby te 5 lumenów okazało się za mało to trzeba będzie pokombinować ze sterowaniem albo pójść na jakąś zamianę :luka:
Dzięki za cynk.
hoka
Posty: 733
Rejestracja: piątek 15 lis 2013, 01:39
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: hoka »

ja mam w swojej 1 lumen i wykorzystuję go do rozkładania obozu czy czytania mapy... osobiście jest to dla mnie za dużo, wolałbym 0.5 lumen ;-)
rafalklis
Posty: 888
Rejestracja: niedziela 15 lut 2009, 23:53
Lokalizacja: Busko Zdrój
Kontakt:

Post autor: rafalklis »

Ja mam Nitecore HC30. Wczoraj przy moon 1 lumen czytałem książkę i było to trochę za dużo światła.
ODPOWIEDZ