UltraFire WF-502B

czyli nasze opinie, odczucia i wnioski o światełkach

Czy recenzja przyczyniła się do kupna, zainteresowania się latarką?

Tak
4
80%
Nie
1
20%
 
Liczba głosów: 5
Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 7578
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 20:19
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Calineczka »

pawelsz pisze: A Esthan się przywitał i na pewno wszyscy go witają serdecznie - PRAWDA ? !!
...wtrącę swoje 3 grosze.
Esthan, witaj...tez jestem szczerze zdziwiony twoim pojawieniem się u nas. Jeśli masz dobre, szczere zamiary to może cos się odmienić w naszych relacjach...ja jestem otwarty, choć przyznam że podejrzliwy i ostrożny.
Pawle...cieszy mnie że jestes orędownikiem pojednania i pilnujesz chyba najdokładniej merytoryki...nieścisłości...chce Ci tylko zwrócić uwagę na pewien fakt. Użytkownicy tego forum są ludźmi a każdy człowiek ma jakiś bagaż doświadczeń, zarówno technicznych jak i...emocjonalnych. Zrobię proste porównanie...zarówno Bocian jak i ja zawitaliśmy w progi torcha gdzie gospodarzył Esthan...po pewnym czasie, nie będe tu szukał winnych, Bocian dostał bana a ja pożarłem sie z Gospodarzem i opuściłem-jak baba-torcha. Te wydarzenia były przyczyną powstania światełek...sam o tym wiesz. teraz to my czujemy się tu gospodarzami...to taki nasz wirtualny dom dla hobby i pojawienie się tu Esthana, który wirtualnie...(wygonił) Bociana i trzasnął za nim drzwiami, może budzić jakieś niepokoje, prawda? Nie rozstaliśmy się jak przyjaciele...i dziwi, ze niejako osobowości od których uciekliśmy, pod przymusem czy też z własnej woli-pojawiły się na forum które my załozyliśmy i chcemy kształtować je po swojemu. Tamte wspomnienia nie są wcale miłe, stąd podchodzenie do tego faktu jak...pies do jeża?
Powtórzę-mam nadzieję, że Esthan pojawił się u nas w dobrej wierze, a to dobro pojmowane przez Niego jest tak samo pojmowane przeze mnie.Oby tak było.
Ja spróbuję dać naszym relacjom kredyt zaufania...na wielki kredyt w tej sytuacji mnie nie stać więc proszę o ostrożne wypowiedzi, sam też będę się pilnował.
Witaj Esthan. Mam nadzieję, że będziemy się tu razem dobrze czuli.... :wink:


:cool:
c++

Post autor: c++ »

Calineczka pisze:
pawelsz pisze: A Esthan się przywitał i na pewno wszyscy go witają serdecznie - PRAWDA ? !!
...wtrącę swoje 3 grosze.
Esthan, witaj...tez jestem szczerze zdziwiony twoim pojawieniem się u nas. Jeśli masz dobre, szczere zamiary to może cos się odmienić w naszych relacjach...ja jestem otwarty, choć przyznam że podejrzliwy i ostrożny.
Pawle...cieszy mnie że jestes orędownikiem pojednania i pilnujesz chyba najdokładniej merytoryki...nieścisłości...chce Ci tylko zwrócić uwagę na pewien fakt. Użytkownicy tego forum są ludźmi a każdy człowiek ma jakiś bagaż doświadczeń, zarówno technicznych jak i...emocjonalnych. Zrobię proste porównanie...zarówno Bocian jak i ja zawitaliśmy w progi torcha gdzie gospodarzył Esthan...po pewnym czasie, nie będe tu szukał winnych, Bocian dostał bana a ja pożarłem sie z Gospodarzem i opuściłem-jak baba-torcha. Te wydarzenia były przyczyną powstania światełek...sam o tym wiesz. teraz to my czujemy się tu gospodarzami...to taki nasz wirtualny dom dla hobby i pojawienie się tu Esthana, który wirtualnie...(wygonił) Bociana i trzasnął za nim drzwiami, może budzić jakieś niepokoje, prawda? Nie rozstaliśmy się jak przyjaciele...i dziwi, ze niejako osobowości od których uciekliśmy, pod przymusem czy też z własnej woli-pojawiły się na forum które my załozyliśmy i chcemy kształtować je po swojemu. Tamte wspomnienia nie są wcale miłe, stąd podchodzenie do tego faktu jak...pies do jeża?
Powtórzę-mam nadzieję, że Esthan pojawił się u nas w dobrej wierze, a to dobro pojmowane przez Niego jest tak samo pojmowane przeze mnie.Oby tak było.
Ja spróbuję dać naszym relacjom kredyt zaufania...na wielki kredyt w tej sytuacji mnie nie stać więc proszę o ostrożne wypowiedzi, sam też będę się pilnował.
Witaj Esthan. Mam nadzieję, że będziemy się tu razem dobrze czuli.... :wink:


:cool:
Amen.


P.S. Można usunąć ten offtop? :)
Awatar użytkownika
Bocian
Site Admin
Posty: 3149
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 21:21
Lokalizacja: Wiskitki

Post autor: Bocian »

Racja, trochę C++ zaśmiecliśmy reckę :wink:
Sometimes darkness can show you the light
kisi
Posty: 743
Rejestracja: poniedziałek 26 lis 2007, 08:41
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: kisi »

Panowie macie jakies zaszłości - wasza sprawa i wasz problem jak sie z tym uporacie. Dla mnie ów Esthan zachował sie jak pajac. Wystarczy przeczytać wątek. Widze ze koles ma cięty język i jakoś nie wierze ze przybył w dobrej intencji a przyjamniej sposób wypowiedzi jest cierpki. Poza tym tak nawiasem mówiac ta na chlopski rozum co moze chciec gospodarz (tak zrozumialem z wypowiedzi niektórych) torch'a na tym forum ? Chce swoj zapał i energię włożyć w powstawanie forum osób ktorych usunął (lub przyczynił sie zeby odeszli) z jego forum ? Ciekaw jestem jak teraz admini zachowają sie wobec osoby ktora nie uczestniczy w zyciu forum (bo chyba przyznacie ze to co do tej pory zaprezentował ów Pan raczej nic nie wnosi) no ale zobaczymy co przyniesie przszłość...
c++

Post autor: c++ »

kisi pisze:Panowie macie jakies zaszłości - wasza sprawa i wasz problem jak sie z tym uporacie. Dla mnie ów Esthan zachował sie jak pajac. Wystarczy przeczytać wątek. Widze ze koles ma cięty język i jakoś nie wierze ze przybył w dobrej intencji a przyjamniej sposób wypowiedzi jest cierpki. Poza tym tak nawiasem mówiac ta na chlopski rozum co moze chciec gospodarz (tak zrozumialem z wypowiedzi niektórych) torch'a na tym forum ? Chce swoj zapał i energię włożyć w powstawanie forum osób ktorych usunął (lub przyczynił sie zeby odeszli) z jego forum ? Ciekaw jestem jak teraz admini zachowają sie wobec osoby ktora nie uczestniczy w zyciu forum (bo chyba przyznacie ze to co do tej pory zaprezentował ów Pan raczej nic nie wnosi) no ale zobaczymy co przyniesie przszłość...
Amen. vs2 :)
Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 7578
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 20:19
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Calineczka »

...a ponieważ robi się mocny off-top z silnymi emocjami-zamykam wątek...
C++, jak juz stworzysz recke jak nalezy otworzymy, albo załozysz nowego posta...sorki.
:cool:
Zablokowany