Jaki polecacie... odkurzacz :)

....nie pasujące gdzie indziej...
Awatar użytkownika
Fluxor
Posty: 2549
Rejestracja: wtorek 16 gru 2008, 12:17
Lokalizacja: Opole

Post autor: Fluxor »

Wtedy trzeba umyć podłogę, chyba że ktoś akceptuje zwierzęta załatwiające się regularnie poza wyznaczonym miejscem. W normalnym użytkowaniu nie powinno się to zdarzać, człowiekowi też czasem nie tą stroną wyjdzie albo inny wypadek się wydarzy.
http://specjalistycznyspecjalista.blogspot.com/
POST MOŻE ZAWIERAĆ LOKOWANIE PRODUKTU
hoka
Posty: 733
Rejestracja: piątek 15 lis 2013, 01:39
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: hoka »

A skoro mówimy o myciu podłogi to niektóre z automatycznych odkurzaczy nawet to robią ;-)
Awatar użytkownika
MariuszB.
Posty: 266
Rejestracja: czwartek 24 lip 2008, 18:43
Lokalizacja: Mała mieścina

Post autor: MariuszB. »

Fluxor pisze:Wtedy trzeba umyć podłogę....
Wszystko można, można też zamieść podłogę miotłą, i wtedy odkurzacz nie będzie potrzebny, a tym bardziej automatyczny :wink:
Pozdrawiam
Mariusz
Jeśli pomogłem Ci w Twoim temacie to kliknij na "pomógł" przy moim poście....... to nic nie kosztuje ...... Wielkie Dzięki :)
Awatar użytkownika
Fluxor
Posty: 2549
Rejestracja: wtorek 16 gru 2008, 12:17
Lokalizacja: Opole

Post autor: Fluxor »

Idąc tą drogą najlepiej mieszkać w lesie albo jakieś jaskini.
http://specjalistycznyspecjalista.blogspot.com/
POST MOŻE ZAWIERAĆ LOKOWANIE PRODUKTU
Awatar użytkownika
MariuszB.
Posty: 266
Rejestracja: czwartek 24 lip 2008, 18:43
Lokalizacja: Mała mieścina

Post autor: MariuszB. »

Spójrz na tytuł tematu :znudzony:
Pozdrawiam
Mariusz
Jeśli pomogłem Ci w Twoim temacie to kliknij na "pomógł" przy moim poście....... to nic nie kosztuje ...... Wielkie Dzięki :)
Awatar użytkownika
Fluxor
Posty: 2549
Rejestracja: wtorek 16 gru 2008, 12:17
Lokalizacja: Opole

Post autor: Fluxor »

Jednoczesne pisanie, że nie można mieć zwierzęcia domowego także nie ma wiele wspólnego z wyborem odkurzacza. Jeśli ktoś chce mieć zwierzę w domu to będzie miał niezależnie od kupionego odkurzacza. Logika mnie więcej taka sama: nie można włączać pralki i zmywarki podczas nieobecności w mieszkaniu bo może pęknąć wężyk od wody i zalać wszystko. Idąc dalej to w zasadzie najlepiej mieć ciągle zakręcony zawór główny od wody bo wtedy chociaż mieszkania nie zaleje.
http://specjalistycznyspecjalista.blogspot.com/
POST MOŻE ZAWIERAĆ LOKOWANIE PRODUKTU
plecho1
Posty: 880
Rejestracja: środa 03 cze 2015, 12:20
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Post autor: plecho1 »

Ja tam nigdy nie dopuścił bym do sytuacji aby pies biegał mi po mieszkaniu a w mieście to już maksymalne przegięcie. Nie rozumiem ludzi jak mogą krzywdzić zwierzęta zmuszając je do mieszkania w bloku.
Awatar użytkownika
supraz
Posty: 66
Rejestracja: piątek 11 gru 2015, 19:48
Lokalizacja: GOP

Post autor: supraz »

plecho1 pisze:Nie rozumiem ludzi jak mogą krzywdzić zwierzęta zmuszając je do mieszkania w bloku.
No najbardziej pokrzywdzone psy to są chyba te z ras IX grupy FCI. Wielka krzywda im się dzieje w bloku :orany:
ODPOWIEDZ