Wideorejestratory z chin - warto?

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
ludeka3
Posty: 2
Rejestracja: czwartek 02 kwie 2015, 10:33
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post autor: ludeka3 »

Witam wszystkich. Dlaczego nie polecasz vat19? Myślę o tym, żeby od nich kupić M9S Dual - co sądzicie o tym wideo-rejestratorze?
Awatar użytkownika
skaktus
Posty: 6165
Rejestracja: środa 04 cze 2008, 18:41
Lokalizacja: OP

Post autor: skaktus »

Nie polecam bo musiałem się z nim użerać. Kupiłem u niego RX300, przyszła dość szybko. Po roku używania straciła ostrość. Wystarczyło podregulować soczewkę, ale kamera miała plomby, więc chciałem ją odesłać na gwarancję. Kontakt przed odesłaniem tragiczny. Kamera miała być u vat19 góra kilka dni. Na odesłanie czekałem ponad 3 tygodnie. Sprzedawca pisał, że odesłał kamerę po czym okazywało się, że nic nie wysłał. Kontakt praktycznie żaden. Jak napisałem, że zgłaszam sprawę do UOKIK to stwierdził że ma to głęboko, ale nieco zmiękł. W ramach "przeprosin" odesłał G90A, która miała być nowa. Przyszła używana, bez śrubek, w innym opakowaniu i z uszkodzonym mikrofonem. Tutaj naprawiałem już samemu bo kontakt z sprzedawcą urwał się ponownie. Na necie poczytasz o tym sprzedawcy i co wyprawia. Ja bardzo odradzam. Na wielu forach o kamerach ludzie piszą jak ich oszukał lub ile się z nim męczyli.

M9S Dual ciekawa, sensor też dobry, jeśli koniecznie musi to być dual to bierz. Chcąc wykorzystać nowe matryce, musiał byś zakupić dwie kamery jako zupełnie osobne produkty.
ILPT
tnt_gt
Posty: 576
Rejestracja: sobota 06 mar 2010, 13:50
Lokalizacja: Piła

Post autor: tnt_gt »

Też zastanawiam się nad zakupem wideorejestratora...
Niestety ilość sprzętu przytłacza i trudno to wszystko ogarnąć.

Po kilkudniowych poszukiwaniach wpadły mi w oko wideorejestratory firm Navitel R600 i Xblitz (może model GO).

Sporo jest testów tych urządzeń na yt i wypadają całkiem nieźle, zwłaszcza że cena jest w okolicach 300zł.

Używacie może powyższych sprzętów? Jakie macie wrażenia z użytkowania?
GT Rulez ale teraz czas na CUBE
arekm
Posty: 736
Rejestracja: niedziela 22 sty 2012, 15:25
Lokalizacja: Polska

Post autor: arekm »

autowrzuta.pl - poczytać, sporo opini i testów
tnt_gt
Posty: 576
Rejestracja: sobota 06 mar 2010, 13:50
Lokalizacja: Piła

Post autor: tnt_gt »

arekm Dziękuję. Ciekawe forum. :)
GT Rulez ale teraz czas na CUBE
ludeka3
Posty: 2
Rejestracja: czwartek 02 kwie 2015, 10:33
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post autor: ludeka3 »

Dziękuję kolego skaktus za opinię. Dobrze, że mnie ostrzegłeś. Pracuję w chińskiej firmie i moi koledzy jeżdżą dość często do chin i zastanawiam się czy nie zakupić u nich bezpośrednio, tylko wtedy raczej jakby coś się zaczęło dziać to problem z gwarancją. Jak przeglądałem chińskie strony to jest jest tam głównie jeszcze ta wersja bez wodoszczelnej tylnej kamerki. Zależy mi konkretnie na dual.
ODPOWIEDZ