win8 32 czy 64bit

Coś Ci się zepsuło? Nie chce działać jak powinno? Opisz dokładnie swój problem a postaramy się pomóc...
ptja
Posty: 2413
Rejestracja: poniedziałek 31 gru 2012, 12:44
Lokalizacja: Łódź

Post autor: ptja »

Nightmare pisze:Napisałeś także bo trzeba zapłacić w linuxie owszem wypasiona wersja mandrivy kosztuje 50euro ze wszystkim łącznie z rocznym supportem. Ile kosztuje zestaw podstawowy windowsowy legalny? ok 2-3tys zł?
500/950 zł (windows 7 pro OEM/box), a wersja home jest jeszcze o ok. 1/3 tańsza.
--
pozdrawiam,
Jarek Andrzejewski
macgap90
Posty: 401
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2011, 12:02
Lokalizacja: Głowno

Post autor: macgap90 »

Dobra Panowie skończy może już tą dyskusję bo zrobimy z tego dyskusje na 1000 stron i nie dojdziemy do porozumienia :) Każdy będzie używał takiego systemu jakiego chce jaki jest mu potrzebny i koniec. Pytaniem było jaką wybrać wersje systemu win 8 32- czy 64 bity i na to pytanie padła odpowiedz już dawno wiec problem można uznać za rozwiązany.
Pozdrawiam użyszkodników wszystkich systemów :)
Awatar użytkownika
Zbychur
Posty: 3677
Rejestracja: poniedziałek 19 gru 2011, 21:14
Lokalizacja: Drogomyśl

Post autor: Zbychur »

Fakt, że zrobił się się mały OT, ale ciekawie się czyta. Najczęściej jest tak, że ile ludzi tyle opinii. Każdy system ma w pewnych aspektach przewagę na innym (oprócz tych skopanych oczywiście). Wiele zależy od tego czy użytkownik jest tylko użytkownikiem czy też maniakiem. Znów można zastosować analogie do samochodu - jeden kupuje po to, żeby jechało i na głowę nie lało, drugi żeby sąsiad zazdrościł a trzeci po to żeby w nim grzebać, rasować i zrobić z niego rakietę i osiągać najwyższe moce, choć nie jest w stanie ich wykorzystać, zwłaszcza w polskiej rzeczywistości drogowej ale to co najważniejsze dla niego to fakt, że MA <radocha>
Awatar użytkownika
Nightmare
Posty: 1263
Rejestracja: sobota 26 lut 2011, 00:14
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: Nightmare »

Zbychur pisze:Znów można zastosować analogie do samochodu
Gorzej jak jedziesz w sezonie nad morze motocyklem, a spokojny tatuś w vanie ze 100konnym dieslem czuję się mistrzem prostej i na siłę próbuje pokazać całej rodzince, że wyprzedzi motocykl :P
MPP-1 / Skyline I / L2P T6 / LL P7 / RC-39@XR-E R2 1.05A / C2 HA-III@T6 2.8A / Niwalker NWK600N1/ UF WF-501B / Balder SE-2@U3 3.04A / Shadov TC500 / SF M9
Awatar użytkownika
Zbychur
Posty: 3677
Rejestracja: poniedziałek 19 gru 2011, 21:14
Lokalizacja: Drogomyśl

Post autor: Zbychur »

Bo ma Vana na linuxie :mrgreen:
macgap90
Posty: 401
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2011, 12:02
Lokalizacja: Głowno

Post autor: macgap90 »

Nightmare pisze:spokojny tatuś w vanie ze 100konnym dieslem czuję się mistrzem prostej
Ta od razu trzeba się 100 konnych diesli czepiać ;) ja mam i sobie chwale, chociaż jak widzę tych króli lewego pasa którzy wyprzadają na autostradzie ciężarówki jadąc 100km/h to modle się żeby im ktoś za to zabrał prawo jazdy i zabronił nawet rowerem jeździć
Awatar użytkownika
Nightmare
Posty: 1263
Rejestracja: sobota 26 lut 2011, 00:14
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: Nightmare »

Zbychur pisze:Bo ma Vana na linuxie :mrgreen:
Raczej bym to określił jak windows myślę że mam dużo a mam minimum :P
macgap90 pisze:Ta od razu trzeba się 100 konnych diesli czepiać ;) ja mam i sobie chwale, chociaż jak widzę tych króli lewego pasa którzy wyprzadają na autostradzie ciężarówki jadąc 100km/h to modle się żeby im ktoś za to zabrał prawo jazdy i zabronił nawet rowerem jeździć
Kiedyś mnie bawiło jechanie na tyle aby on się pocił z myślą że może mu się uda wyprzedzić, ale nie chcę jeszcze takiej rodzinki na sumieniu.
MPP-1 / Skyline I / L2P T6 / LL P7 / RC-39@XR-E R2 1.05A / C2 HA-III@T6 2.8A / Niwalker NWK600N1/ UF WF-501B / Balder SE-2@U3 3.04A / Shadov TC500 / SF M9
Awatar użytkownika
krzycho_
Posty: 2187
Rejestracja: piątek 08 maja 2009, 18:40
Lokalizacja: Poznań

Post autor: krzycho_ »

Panowie , starczy tego OffTopa :razz:
elektroda.pl
ODPOWIEDZ