Solarforce L2P, T5 4B, OP

czyli nasze opinie, odczucia i wnioski o światełkach
Pykacz .
Posty: 227
Rejestracja: niedziela 30 sty 2011, 11:43
Lokalizacja: Zewsząd

Post autor: Pykacz . »

A to Wy wyjmujecie swoje świecidełka i na noc zabieracie do domu ? Ja jak swoje dwie włożyłem w uchwyty tak sobie siedzą zresztą dość stabilnie w uchwytach za 7zł szt od kolegi upek . Też się zastanawiałem i obawiałem jednocześnie czy te niemarkowe nie "wypuszczą " moich cudeniek (chciałem początkowo kupić markowe po około 35zł) ale po zapewnieniu upka że dadzą te tanie radę (parę złotych też w kabzie zostało co nie jest bez znaczenia) :mrgreen: kupiłem i nie mam zastrzeżeń (no ale ja ich nie wyjmowałem jeszcze ). Tak się trochę zastanawiam czy latarkom to nie szkodzi bo jak raz zostawiłem rower po przyjeździe w "cieple" a wieczorem było już blisko 3-5 stopni to latarki były bardzo mokre . Czy tam po uruchomieniu w środku jakaś para się nie kondensuje i nie szkodzi to elektronice ? Bo jak tak to będę zabierał do domu . Chociaż chyba nie powinno bo w końcu są na uszczelnieniach lampki i powietrza w środku jak na lekarstwo to i wilgoci też mało . Czy się mylę i zabierać do domu ?
Tomeqp
Posty: 954
Rejestracja: niedziela 22 lis 2009, 20:06
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Tomeqp »

Pykacz . pisze:A to Wy wyjmujecie swoje świecidełka i na noc zabieracie do domu?
Myślę, że na noc to właśnie je zakładamy. :mrgreen: Ja zabieram zawsze jak schodzę z roweru, w końcu to jest moje EDC.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
wikrap1
Posty: 355
Rejestracja: wtorek 30 lis 2010, 17:18
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: wikrap1 »

Ja również zbieram, bo używam w domu itd.

Ale wilgoci nie masz się co obawiać przy takiej klasie :razz:
SF L2 XM-L T5 4B
Armytek Wizard WR
Pykacz .
Posty: 227
Rejestracja: niedziela 30 sty 2011, 11:43
Lokalizacja: Zewsząd

Post autor: Pykacz . »

No to lux. Niech mój rowerek też ma coś światełkowego na stałe . Ja się zadowolę tym co mam w domu .
No dobra ale nie o tym temat . Więc koniec OT z mojej strony .
cosin
Posty: 69
Rejestracja: wtorek 09 lut 2010, 13:02
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cosin »

Idę zaraz kolejną nocną traskę zaliczę :)
Ostatnio zmieniony piątek 05 paź 2012, 21:40 przez cosin, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
bulwa11
Posty: 305
Rejestracja: niedziela 04 wrz 2011, 00:43
Lokalizacja: Brzesko

Post autor: bulwa11 »

Dziś jeździłem po zmroku. W pewnym momencie latarnie padły na jednym odcinku i było całkiem ciemno. SF pokazał pazur, 100%, światło skierowana maksymalnie do przodu - bajka.
Ostatnio zmieniony piątek 05 paź 2012, 21:40 przez bulwa11, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Solarforce L2 XM-L T5 4B mod Grega || X1 XM-L2 T6 3C mod Grega || 3x MH 150W @CDM-T 942 || MH HQI-BT 400W/D
ODPOWIEDZ