Co sobie ostatnio kupiliście 2

....nie pasujące gdzie indziej...
Awatar użytkownika
sp5it
Posty: 668
Rejestracja: sobota 29 gru 2012, 15:32
Lokalizacja: ko02oi

Post autor: sp5it »

Byłem w pierwszej 500 :)
My flashlight is smaller than yours...
FreeMagenta
Posty: 402
Rejestracja: środa 14 wrz 2011, 02:06
Lokalizacja: Bulanda

Post autor: FreeMagenta »

To masz jeszcze serię sprzed poprawek :)

Piszą na BLF, że produkcja ruszyła na nowo, 500 już zrobione i będą niedługo wysyłać ... może i moje wyślą. Samsungi Q30 już dawno przetestowane i czekają :)
Awatar użytkownika
sp5it
Posty: 668
Rejestracja: sobota 29 gru 2012, 15:32
Lokalizacja: ko02oi

Post autor: sp5it »

Nic czego sam bym nie ogarnął :)
My flashlight is smaller than yours...
FreeMagenta
Posty: 402
Rejestracja: środa 14 wrz 2011, 02:06
Lokalizacja: Bulanda

Post autor: FreeMagenta »

Astrolux MF-01
Lumintop Tool AAA
Nitecore MT06MD
Convoy C2 UV
Wszystko z LEDami Nichia (fanboy mode ON).

Obrazek
Awatar użytkownika
marmez
Posty: 2878
Rejestracja: sobota 08 sty 2011, 19:19
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: marmez »

Nową gumę do czołówek, bo w kilku mi się porozciągały.

Taką:
Obrazek

http://allegro.pl/guma-ozdobna-szelkowa ... 92505.html


:mrgreen:

Są też czerwone w słonie i granatowa w białe pieski :)

Pozdrawiam :)
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 255
Awatar użytkownika
Manekinen
Posty: 2443
Rejestracja: środa 28 sty 2009, 15:18
Lokalizacja: Kętrzyn
Kontakt:

Post autor: Manekinen »

Hmmm, taktyczna :)
Awatar użytkownika
Manekinen
Posty: 2443
Rejestracja: środa 28 sty 2009, 15:18
Lokalizacja: Kętrzyn
Kontakt:

Post autor: Manekinen »

W końcu kupiłem sobie porządnego pada do kompa. 120zł, łączność z PC poprzez BT bez żadnych adapterów po 90zł. Wystarczy trochę poczytać i nie kupować szajsu :)

Obrazek
Awatar użytkownika
barney
Posty: 268
Rejestracja: niedziela 18 lip 2010, 11:47
Lokalizacja: Łask

Post autor: barney »

Manekinen, Mógłbyś napisać coś więcej? Już od jakiegoś czasu rozważam upgrade z pada od 360, ale nie chciało mi się 2 stówek płacić za to, żeby mieć niewytarte analogi :)

Gdzie kupiłeś? Bangla na 8.1? Czas pracy na baterii/ładowanie? Baterie zamienne?
Masz jakieś porównanie do pada od 360?
Awatar użytkownika
Manekinen
Posty: 2443
Rejestracja: środa 28 sty 2009, 15:18
Lokalizacja: Kętrzyn
Kontakt:

Post autor: Manekinen »

No to tak, jest to wersja xbox one S z łącznością bluetooth, trzeba za to dopłacić. Pad kupiłem używany bo jest dużo tańszy od nowego.
Wersja S. 120zł: http://allegro.pl/pad-xbox-one-s-biala- ... 87800.html
To samo tylko bez S, 95zł: http://allegro.pl/microsoft-pad-bezprze ... 51674.html

Pad wygląda i działa jak nowy, żadnych śladów używania. Dostałem gratis dwie markowe baterie AA, ale mam aku AA więc tych będę używał. Nie mam pojęcia jaki czas pracy, wczoraj przyszedł. Nie grałem za dużo na padach więc porównać nie potrafię, dopiero mam zamiar zmienić nawyki :)

Z windowsami i BT jest pewien haczyk. Micro$oft pisze że tego pada po BT można połączyć tylko do win10, a jeśli mamy starszy system to tylko kabelkiem. Niewiele informacji jakoś w sieci o tym jest, niektórzy piszą że działa, więc postanowiłem dopłacić te 2 dyszki do S-ki i sam to sprawdzić bo mam win7. Okazuje się że można go sparować w win7 po BT, ale jest wykrywany jako kontroler HID, czyli taki generic controller który pojawia się w grach w miejscu np. kierownicy. Ale żadna gra nie widzi pada od xboxa. Natomiast jeśli podłączę go kabelkiem to tak, jest widoczny jako akcesorium xboxa a nie HID i gry go widzą tak jak trzeba. W grach które umożliwiają pełną konfigurację kontrolera nie jest to jakiś problem bo można sobie go ustawić i grać, gorzej z grami które uznają tylko pad od xboxa i żaden inny (np. GTAV). Tak więc na razie czeka mnie granie na kabelku, albo poczytam i coś wykombinuję żeby działał bo napewno się jakoś da, albo jak mnie kabel będzie drażnił to w ostateczności dokupię adapter. Bo prędzej zostanę buddyjskim mnichem niż zmienię win na 10. Ale jestem bardziej niż zadowolony, nowy pad od 360 z adapterem kosztowałby mnie 170zł. Wersja S ma też port słuchawkowy 3.5mm, ale na win7 to nie działa. Tzn mogłoby, bo na win10 działa, więc jest ograniczenie programowe, micro$oft bardzo chce żeby ludzie zmieniali system.

//edit

Oczywiście że się da, i to w bardzo prosty sposób - https://www.x360ce.com/ Szach mat, M$ :p
Awatar użytkownika
barney
Posty: 268
Rejestracja: niedziela 18 lip 2010, 11:47
Lokalizacja: Łask

Post autor: barney »

Przy użyciu tego emulatora jest audio? Z tego co zrozumiałem, ten pad ma triggery z feedbackiem, działa to (+ zwykłe wibracje)?
Poleciłbyś jakiś dobry, tani ( :D ) moduł BT?
Awatar użytkownika
Manekinen
Posty: 2443
Rejestracja: środa 28 sty 2009, 15:18
Lokalizacja: Kętrzyn
Kontakt:

Post autor: Manekinen »

Emulator bierze dane z dowolnego kontrolera HID i udaje pada od 360 (nie od jedynki) dla konkretnej gry. Żeby działało to co piszesz, to chyba gra musi oficjalnie wspierać pada od jedynki no i zapewne musi to być win10 żeby wsio działało. O tym feedbacku nic nie wiem, jak pisałem jestem początkujący w tej dziedzinie. Wibracje działają na kabelku, przez BT i emulator trzeba coś tam ustawić dodatkowo ale jeszcze się tym nie bawiłem. Audio nie działa i nie będzie działać na tym systemie, tylko na win10: https://support.xbox.com/en-US/xbox-on- ... windows-10 Dla mnie takie rozwiązanie jest w zupełności wystarczające, te 90zł bardzo ładnie pasuje do mojej kieszeni i niech tam zostanie :)

Nie masz wbudowanego modułu BT w PC? Bo jeśli masz go dokupować (chyba musisz mieć 4.0), to równie dobrze możesz kupić pada z adapterem. Albo nic nie kombinuj skoro ten od 360 działa :)
Awatar użytkownika
barney
Posty: 268
Rejestracja: niedziela 18 lip 2010, 11:47
Lokalizacja: Łask

Post autor: barney »

Manekinen pisze:Nie masz wbudowanego modułu BT w PC?
Chyba nie, tak mi się przynajmniej wydaje :mrgreen:

Szkoda że nie mogę znaleźć wersji przewodowej, średnio podoba mi się wizja wypadających kabli i wyrabiających się wtyczek... chyba ograniczę się do wymiany analogów w 360
Awatar użytkownika
tOmki
Posty: 965
Rejestracja: niedziela 09 mar 2008, 02:20
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: tOmki »

HUAWEI MediaPad M3 Lite 3/32GB LTE.

Obrazek

Mój stary tablet Kruger&Matz 9,7" EAGLE 975 pomału zaczął świrować od momentu mojego wypadku w grudniu 2015. Na początku myślałem że to wina softu. Zrobiłem upgrade do Andka 5.0, ale objawy się pomału nasilały - samoczynne uruchamianie BT, dotyk czasami świrował. W dodatku coraz częściej się wyłączał. Jak przyjdzie nowa sztuka to Kruger pójdzie na testy.
Awatar użytkownika
Fluxor
Posty: 2549
Rejestracja: wtorek 16 gru 2008, 12:17
Lokalizacja: Opole

Post autor: Fluxor »

Nabyty drogą kupna od wczoraj szaleje po mieszkaniu -Xiaomi MiJia Mi Robot Vacuum.

Obrazek
http://specjalistycznyspecjalista.blogspot.com/
POST MOŻE ZAWIERAĆ LOKOWANIE PRODUKTU
Awatar użytkownika
Dariusz70
Posty: 1271
Rejestracja: niedziela 30 paź 2011, 20:05
Lokalizacja: Chochołów

Post autor: Dariusz70 »

Właściwie to nie sobie ale na prezent urodzinowo/świąteczny.

Obrazek

Dziś dojechał i robi wrażenie (wcześniej kupiona szybka i etui).
Dariusz70
darek.l(małpa)interia.pl
ODPOWIEDZ