Duża moc za ok 1000 zł

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
Vigo
Posty: 908
Rejestracja: niedziela 14 sie 2011, 20:38
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Vigo »

Ja za K40M mimo, że w kartoniku też zapłaciłem VAT, myślę, że tych latarek przyjechało trochę do kraju ostatnio i celnicy już dobrze wiedzą, że to sprzęt dosyć kosztowny.

PS Swoją drogą to pudełko jest wyjątkowo solidne, karton jest bardzo sztywny i twardy.

___
Awatar użytkownika
kurdolf
Posty: 659
Rejestracja: czwartek 04 gru 2014, 14:34
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kurdolf »

lucky pisze:
Lampek pisze: Prosisz się o zapłacenie VATu? W takim wypasie :) pewnie Cię nie ominie.
W sumie racja, w opakowaniu kartonikowym ryzyko będzie znacznie mniejsze. Zamawiał już ktoś z Aliexpress z wyżej podanej aukcji?

Promocja jeszcze 20dni trwa to może do kogoś dotrze zanim podejmę decyzję (:
Ja zamówiłem ale jeszcze sprzedający nie potwierdził transakcji i na razie wisi w powietrzu.
Ostatnio zmieniony sobota 10 sty 2015, 22:52 przez kurdolf, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jacek318
Posty: 684
Rejestracja: środa 19 gru 2012, 21:39
Lokalizacja: Haga

Post autor: Jacek318 »

lucky pisze:
Lampek pisze: Prosisz się o zapłacenie VATu? W takim wypasie :) pewnie Cię nie ominie.
W sumie racja, w opakowaniu kartonikowym ryzyko będzie znacznie mniejsze. Zamawiał już ktoś z Aliexpress z wyżej podanej aukcji?

Promocja jeszcze 20dni trwa to może do kogoś dotrze zanim podejmę decyzję (:
Ja zamówiłem jak i zapewne 2 innych forumowiczów. Wnioskuje to po czasie i po kraju zakupu. Trzeba się niestety liczyć z dodatkowymi opłatami. Na dniach powinna zostać wysłana, pieniądze ponoć dotarły.
lucky
Posty: 345
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 20:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: lucky »

kurdolf pisze: Ja zamówiłem ale jeszcze sprzedający nie potwierdził transakcji i na razie wisi w powietrzu.
Kiedy zamówiłeś?
Jacek318 pisze:Trzeba się niestety liczyć z dodatkowymi opłatami
Póki co udawało mi się tego uniknąć ale też nie zamawiałem tak drogiej latarki. Zobaczymy, może i tym razem się uda :)
A jak nie - trudno i tak w Polsce w cenie K40M z opłatami nic podobnego się nie kupi.
Awatar użytkownika
kurdolf
Posty: 659
Rejestracja: czwartek 04 gru 2014, 14:34
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kurdolf »

4 dni temu.
lucky
Posty: 345
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 20:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: lucky »

kurdolf, daj znać jak potwierdzi transakcję i nada paczkę :)
Awatar użytkownika
kurdolf
Posty: 659
Rejestracja: czwartek 04 gru 2014, 14:34
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kurdolf »

lucky pisze:kurdolf, daj znać jak potwierdzi transakcję i nada paczkę :)
Ok.
Awatar użytkownika
Jacek318
Posty: 684
Rejestracja: środa 19 gru 2012, 21:39
Lokalizacja: Haga

Post autor: Jacek318 »

lucky, dzisiaj otrzymałem tracking.

Na pytanie producenta AceBeam na temat zabezpieczenia bądź informacji o niskim stanie ogniwa dostałem informacje:

Kod: Zaznacz cały

Hello Jack,

Nice to hear from you.

Our flashlight have the low voltage indicator, which the LED will flash per 3time in low lumen when the battery's power can not supply to the torch, please note.

Best regards

chris
Awatar użytkownika
kurdolf
Posty: 659
Rejestracja: czwartek 04 gru 2014, 14:34
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kurdolf »

Lucky, moja też wysłana.
rafalklis
Posty: 888
Rejestracja: niedziela 15 lut 2009, 23:53
Lokalizacja: Busko Zdrój
Kontakt:

Post autor: rafalklis »

Jacek318 pisze:lucky, dzisiaj otrzymałem tracking.

Na pytanie producenta AceBeam na temat zabezpieczenia bądź informacji o niskim stanie ogniwa dostałem informacje:

Kod: Zaznacz cały

Hello Jack,

Nice to hear from you.

Our flashlight have the low voltage indicator, which the LED will flash per 3time in low lumen when the battery's power can not supply to the torch, please note.

Best regards

chris
Czy to jest ochrona ogniwa, czy tylko informacja o tym że latarka zaraz się rozładuje?
Awatar użytkownika
Jacek318
Posty: 684
Rejestracja: środa 19 gru 2012, 21:39
Lokalizacja: Haga

Post autor: Jacek318 »

rafalklis, informacja. Teraz pytanie przy jakim napięciu takowa występuje.
baka
Posty: 25
Rejestracja: niedziela 12 gru 2010, 18:38
Lokalizacja: śląsk

Post autor: baka »

Czy macie konta walutowe ? Ile Was wyniosła k40m ?
Awatar użytkownika
Zbychur
Posty: 3677
Rejestracja: poniedziałek 19 gru 2011, 21:14
Lokalizacja: Drogomyśl

Post autor: Zbychur »

baka pisze:Czy macie konta walutowe ? Ile Was wyniosła k40m ?
Przy obecnym kursie w Alior kantor będzie 308 zł
Vigo
Posty: 908
Rejestracja: niedziela 14 sie 2011, 20:38
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Vigo »

Jacek318 pisze:rafalklis, informacja. Teraz pytanie przy jakim napięciu takowa występuje.
To w sumie nie jest aż tak bardzo istotne, ponieważ latarka nie "odgadnie", które z trzech ogniw akurat jest rozładowane nadmiernie, a z pewnością po jakimś czasie użytkowania nie będą wszystkie trzy równo się rozładowywać.
Po prostu, latarka sygnalizuje miganiem potrzebę wymiany ogniw i powinniśmy to zrobić.


___
Awatar użytkownika
Jacek318
Posty: 684
Rejestracja: środa 19 gru 2012, 21:39
Lokalizacja: Haga

Post autor: Jacek318 »

Dlatego istotne jest to czy informuje na granicy czy jest delikatny margines. W SRK użytkuje 4 ogniwa niezabezpieczone. Nie ma problemu z rozjechaniem napięć na ogniwach a latarka jest dość często eksploatowana, właściwie była do puki jej nie rozebrałem. Oczywiście były jakieś różnice po rozładowaniu ogniw, ale na tyle marginalne że nie było potrzeby ich wymiany. Po roku czy 2 zawsze można włożyć świeże ogniwa a te przeznaczyć do innych światełek.
ODPOWIEDZ