GearBest - opinie

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
tutek
Posty: 8
Rejestracja: sobota 20 paź 2018, 09:54
Lokalizacja: DLN

Post autor: tutek »

mam pytanie chciałbym zamówić na gearbest akumulatorki oraz ładowarkę, jednakże jak chce zaznaczyć wszystko w koszyku to nie mogę pokazuje mi się informacja "These items cannot be combined with others. Please submit separate order" Dlaczego nie chcą połączyć zakupu w jedną wysyłkę?
Awatar użytkownika
Goferjw
Posty: 187
Rejestracja: poniedziałek 20 paź 2014, 21:35
Lokalizacja: Jarosław

Post autor: Goferjw »

Akumulatorki, to towar który przeważnie nie chcą wysyłać z niczym. Musisz je zamówić osobno. Chodzi o kwestie bezpieczeństwa, akusy pójdą osobną paczką i będzie w porządku.
Ostatnio używane
S41, EC03, H03
tutek
Posty: 8
Rejestracja: sobota 20 paź 2018, 09:54
Lokalizacja: DLN

Post autor: tutek »

a jaką teraz radzicie wybrać przesyłkę z tych tańszych "Registered" i czy warto brać ubezpieczenie?
Ostatnio zmieniony środa 24 paź 2018, 15:52 przez tutek, łącznie zmieniany 1 raz.
marekwoj
Posty: 487
Rejestracja: wtorek 17 lip 2012, 14:40
Lokalizacja: Jaktorów (k. Żyrardowa)

Post autor: marekwoj »

Niedawno kupowałem z wysyłką Europe Registered. Przesyłka wysłana ze Słowacji, bez opisu co w środku, bez jakiejkolwiek informacji, że towar z Chin. Adres zwrotny też w Słowacji :mrgreen:

Ta wysyłka jest dosyć tania (NL Post była tańsza) i dobrze zabezpiecza przed niespodzianką z UC.
Ubezpieczenia nigdy nie kupowałem, nigdy nie zaginęła mi przesyłka rejestrowana.
Być może warto dokupić (o ile się da) do nierejestrowanych, ale jak wtedy udowodnić, że nie dotarła ?
tutek
Posty: 8
Rejestracja: sobota 20 paź 2018, 09:54
Lokalizacja: DLN

Post autor: tutek »

ok wziąłem NL Registered, bez ubezpieczenia - zdam relację jak wyszło.
tutek
Posty: 8
Rejestracja: sobota 20 paź 2018, 09:54
Lokalizacja: DLN

Post autor: tutek »

przesyłka dotarła po dwóch tygodniach i jednym dniu bez żadnych nieprzyjemności, najwięcej bo 5 dni spędziła w Polsce.
marekwoj
Posty: 487
Rejestracja: wtorek 17 lip 2012, 14:40
Lokalizacja: Jaktorów (k. Żyrardowa)

Post autor: marekwoj »

W ostatnią sobotę wieczorem (około 20:00) kupiłem latareczkę. Myślę sobie, że poczekam kilka dni, mają pewnie tyle zamówień z czarego piątku, że trochę potrwa zanim się obrobią. A tu w niedzielę rano mail - wysłane :mrgreen:
ODPOWIEDZ