Podziel się swoim smutkiem 2

....nie pasujące gdzie indziej...
Awatar użytkownika
pietros
Posty: 1610
Rejestracja: niedziela 09 cze 2013, 19:39
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: pietros »

Może to nieodpowiednie miejsce na takie żale...
Po pewnym czasie, kiedy już mocno zaangażowałem się emocjonalnie usłyszałem, że to jednak nie to. Najgorsze jest to, że mam z nią kontakt codziennie w pracy, przez co nie jestem w stanie się po prostu odciąć i spróbować przestać myśleć o tym wszystkim.
I chyba ostatnio przestaję sobie radzić z tym psychicznie, bo mam dni, kiedy nie wiem co mam ze sobą zrobić. :zalamany:
Mociumpel
Posty: 2095
Rejestracja: sobota 01 mar 2014, 13:50
Lokalizacja: Wrocek

Post autor: Mociumpel »

W rytm piosenki
"Weź latarkę i chodź,
ciemność luba przytuli Cię,
walnij strobo maxa w ślepia jej,
z wrzaskiem bólu ucieknie ode Cię,
a Ty poczujesz się leepieeej...
jejeje"

Na nas możesz liczyć ;) zapaliłem Ci zooma w niebo z Plaży nr 1 w Krynicy Morskej - powinieneś ją widzieć ...
Awatar użytkownika
pietros
Posty: 1610
Rejestracja: niedziela 09 cze 2013, 19:39
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: pietros »

Dziękuję za miłe słowo :wink:

Na razie chyba to do mnie nie dociera, nie chcę nastawiać się negatywnie. W ogóle, to wszystko strasznie poplątane.. Cały czas chciałbym o to powalczyć, bo nic innego nie przychodzi mi do głowy kiedy mam tak, że jak ją widzę to serce bije mocniej, a jak czuję jej zapach, to czuję się jak narkoman na głodzie..
Tylko szczerze zaczynam bać się sam o siebie, że wykończę się tym... :|
Mociumpel
Posty: 2095
Rejestracja: sobota 01 mar 2014, 13:50
Lokalizacja: Wrocek

Post autor: Mociumpel »

Nic Ci nie poradzę trza przez to przejść - najlepiej chwilę odpocząć i z dystansem porozmawiać w cztery oczy przy kawie raz jeszcze (i niekoniecznie w romantycznej atmosferze - rzeczowo) i nie bać sie tego co nosisz ;) - to czasem pomaga obydwu stronom zrozumieć siebie ...
A latara mi się skończyła i musiałem uciekać z plaży bo jakaś motorówka majtała po plaży refem ;) - musiałem wyglądać jak przemytnik oczekujący wodnej przesyłki ;)
Awatar użytkownika
septius
Posty: 171
Rejestracja: piątek 21 wrz 2012, 14:27
Lokalizacja: już Gdynia...

Post autor: septius »

pietros, porządnie się wymęczyć np. na rowerze, (bieganie jest strasznie nudne:) lepiej się śpi. Walenie snopami światła po polach,morzach, lasach też pomaga :mrgreen:

Ze smutków: padło mi ukochane BLF Q8, zupełnie nie wiem dlaczego. Działało bez problemu, uznałem, że trzeba ogniwa doładować, i już nie zadziałało. Ogniwa w innych latarkach śmigają, miernik też powiedział że jest ok (tu się kończy moja wiedza z dziedziny elektroniki). A już miałem upragniony komplet świecidełek...
Pozdrawiam
Jacek
MereFlower
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 16 wrz 2018, 18:44
Lokalizacja: Bytom

Post autor: MereFlower »

Dzień dobry, Zainwestowałem wszystkie oszczędności, źle zainwestowałem, wszystko straciłem, narobiłem długów, ale przynajmniej mam dom podświetlony ledami tak jak chciałem więc wieczorami przyjemnie podświetla mi nieopłacone rachunki :P
Awatar użytkownika
Bocian
Site Admin
Posty: 3150
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 21:21
Lokalizacja: Wiskitki

Post autor: Bocian »

U rodziców spadło kolanko od dopływu wody w toalecie. Jako, że moje pracownia sąsiaduje z tym pomieszczeniem, oto skutki :(
Obrazek
Piękny początek tygodnia...
Sometimes darkness can show you the light
ptja
Posty: 2413
Rejestracja: poniedziałek 31 gru 2012, 12:44
Lokalizacja: Łódź

Post autor: ptja »

Dobrze, że nie kolanko od odpływu...
--
pozdrawiam,
Jarek Andrzejewski
Awatar użytkownika
Manekinen
Posty: 2443
Rejestracja: środa 28 sty 2009, 15:18
Lokalizacja: Kętrzyn
Kontakt:

Post autor: Manekinen »

Od odpływu chyba miało być, no bo jakim cudem może spaść kolanko od dopływu? Chyba że to jakiś górnopłuk i chodzi o rurkę między baniakiem a kibelkiem.
Awatar użytkownika
Bocian
Site Admin
Posty: 3150
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 21:21
Lokalizacja: Wiskitki

Post autor: Bocian »

Manekinen, to starego typu "kibelek" (nota bene z półeczką ekspozycyjną na której można podziwiać swoje dzieło ;) ) z rurą dopływową od spodu. Od spodu, w sensie rurka doprowadzająca wodę do muszli jest pod zbiornikiem. Generalnie nie znam się na "wc-technikaliach", więc może piszę o oczywistych rzeczach ale to właśnie ta rurka zsunęła się i przez 2-3 godziny woda lała się w tempie napełniania zbiornika :|
Sometimes darkness can show you the light
marekwoj
Posty: 487
Rejestracja: wtorek 17 lip 2012, 14:40
Lokalizacja: Jaktorów (k. Żyrardowa)

Post autor: marekwoj »

Wczoraj przyszły zakupione na Ali akumulatorki, chciałem przetestować a tu się okazało, że Lii-500 padła :( Kanały 1 i 2 bez akumulatorów, na starcie pokazują 4,35V END i nic więcej zrobić nie można. A może ktoś wie, co mogło paść ? Na oko, w środku nie widać aby coś się przypaliło.

Kanały 3 - 4 wydają się działać, ale obawiam się już jej używać.
ptja
Posty: 2413
Rejestracja: poniedziałek 31 gru 2012, 12:44
Lokalizacja: Łódź

Post autor: ptja »

Saxo ma pognieciony tył. Naprawa pewnie nieopłacalna, ale zobaczymy co zaproponuje MTU (które ma nieszczęście ubezpieczać sprawcę w zakresie OC).
Pewnie czas na szukanie następcy...
--
pozdrawiam,
Jarek Andrzejewski
Awatar użytkownika
Sosenia
Posty: 426
Rejestracja: środa 01 gru 2010, 14:38
Lokalizacja: ZG

Post autor: Sosenia »

ptja pisze:Saxo ma pognieciony tył. Naprawa pewnie nieopłacalna (...)
Pewnie czas na szukanie następcy...
To jest chore. Masz stare dobre i zadbane autko, które podziała bez większych awarii dłużej niż większość nowoczesnych i po głupiej stłuczce naprawa przekracza jego wartość - i wtedy "likwidacja szkody" przestaje mieć cokolwiek wspólnego z nazwą, bo górną granicą jest oszacowana przez ubezpieczyciela wartość auta...
S2+: XM-L2 U2-1B 2.1A || XM-L2 T6-4C 2.1A || (MOD) XP-E2 Red 1.4A || 365nm Nichia UV
S2 XP-L HI 2.8A || BLF Q8 || Skilhunt H03 NW || Astrolux C8 XP-L HI 3B || KDLITKER C8.2 XHP35 HI NW || L6 XHP70 N2-3A || L2 XP-L HI V2-1A
ptja
Posty: 2413
Rejestracja: poniedziałek 31 gru 2012, 12:44
Lokalizacja: Łódź

Post autor: ptja »

Sosenia pisze:
ptja pisze:Saxo ma pognieciony tył. Naprawa pewnie nieopłacalna (...)
Pewnie czas na szukanie następcy...
To jest chore. Masz stare dobre i zadbane autko, które podziała bez większych awarii dłużej niż większość nowoczesnych i po głupiej stłuczce naprawa przekracza jego wartość - i wtedy "likwidacja szkody" przestaje mieć cokolwiek wspólnego z nazwą, bo górną granicą jest oszacowana przez ubezpieczyciela wartość auta...
Ale to niestety ma sens: trudno, żebyś (jako odpowiedzialny za szkodę) płacił więcej niż jest warte mienie. Oczywiście mogę próbować dowieść, że akurat to auto jest warte więcej, ale taki jest już "urok", że koszty włożone w utrzymanie nie mają wpływu na wartość.
Zaczekam, co zaproponują; na razie samochód jeździ, tylko wygląda gorzej.
--
pozdrawiam,
Jarek Andrzejewski
Awatar użytkownika
Sosenia
Posty: 426
Rejestracja: środa 01 gru 2010, 14:38
Lokalizacja: ZG

Post autor: Sosenia »

Od jakiegoś czasu mi ubywa płynu chłodniczego. Wczoraj zobaczyłem kropelki oleju w zbiorniku na płyn "a'la rosół" od razu po uzupełnieniu do właściwego poziomu. Komunikat, że płynu jest mało już nie znika z ekranu. Czyli - uszczelka pod głowicą do wymiany...
S2+: XM-L2 U2-1B 2.1A || XM-L2 T6-4C 2.1A || (MOD) XP-E2 Red 1.4A || 365nm Nichia UV
S2 XP-L HI 2.8A || BLF Q8 || Skilhunt H03 NW || Astrolux C8 XP-L HI 3B || KDLITKER C8.2 XHP35 HI NW || L6 XHP70 N2-3A || L2 XP-L HI V2-1A
ODPOWIEDZ