FastTech

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
Awatar użytkownika
Majsterkowicz
Posty: 98
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2011, 00:48
Lokalizacja: Krasnystaw

Post autor: Majsterkowicz »

Powitać!

Ja natomiast chciałbym się nieco wyżalić, albowiem prędkość dzialania Fasttecha daje wiele do życzenia. minowicie;
08.02 przedmioty zostały opłacone, rozpoczęto pakowanie,
18.02 przekazanie przesyłki do wysyłki,
24.02 przesyłka zarejestrowana,
11.03 przesyłka nadana Royal Mailem Great Britain.

Z dostarczaniem czekam do dziś dzień, a marzec powoli zbliża się ku końcowi. Ile u Was trwało to najdłużej?

Pozdrawiam
PK
Posty: 60
Rejestracja: środa 05 lut 2014, 21:11
Lokalizacja: Kraków

Post autor: PK »

Twoja przesyłka leci do Wielkiej Brytanii, więc została wysłana pocztą malezyjską. Moja wysłana tą samą pocztą wg. Poczty Polskiej dzisiaj znalazła się u mnie w mieście. Zakup dokonany 14 lutego, z Kuala Lumpur wysłana 10 marca.
m-jasinski
Posty: 17
Rejestracja: poniedziałek 14 paź 2013, 20:19
Lokalizacja: Ostrów Wlkp

Post autor: m-jasinski »

Moja paczka ma już status Despatched to overseas (Country code: PL) więc do końca miesiąca może dojdzie .
Hawuz
Posty: 54
Rejestracja: piątek 28 lut 2014, 23:27
Lokalizacja: Jesteś?

Post autor: Hawuz »

Zamówiłem 22 marca przez malezje i dzisiaj o 19 wysłali, także nie jest źle, zamawiałem 18650, c3 i pare drobiazgów.
Awatar użytkownika
Majsterkowicz
Posty: 98
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2011, 00:48
Lokalizacja: Krasnystaw

Post autor: Majsterkowicz »

U wszystkich jakoś szybko to idzie... Tylko u mnie jakiś zastój :/ no ale jestem cierpliwy. Liczę na to, że do końca marca się pojawi ;)
Gonza
Posty: 85
Rejestracja: czwartek 31 lip 2008, 19:45
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Gonza »

To widzę że u mnie nawet nienajgorzej. Pierwsze zamówienie na FT (2x 18650 i ładowarka) 23 lutego, 25 lutego shipped, 11 marca wysłane z Kuala lumpur, w domu 21 marca.
Trzeba być cierpliwym, czasami bardzo :)
Awatar użytkownika
Majsterkowicz
Posty: 98
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2011, 00:48
Lokalizacja: Krasnystaw

Post autor: Majsterkowicz »

Wszedłem przed chwilą na tracking, a tam niespodziewanka...;
2014-03-23 02:16, Item arrived, WER Lublin
2014-03-22 22:54, Packagesent, WER Warszawa
2014-03-22 00:03, Item arrived, WER Warszawa
2014-03-11 11:43, Packagesent, KUALA LUMPUR
2014-03-10 20:39, Item arrived, KUALA LUMPUR

Jak wszystko dobrze pójdzie, to w środę już powinienem dostać paczkę ;) Kto wie, może już jedzie (do sortowni dotarła bladym świtem 23 marca) ?
Jak już będę szczęśliwym posiadaczem paczki, dam znać jak ze stanem opakowania oraz częściami.

Pozdrawiam :)
piotrekk6
Posty: 59
Rejestracja: piątek 14 lut 2014, 17:37
Lokalizacja: Lublin

Post autor: piotrekk6 »

Zamówiłem dzisiaj swoja pierwszą paczkę na FT.

Products: $8.74
Shipping: $1.13
Handling: FREE
Order Total: $9.87

via Singapore Post na polskie skasowali mnie 31,16zł co daje kurs ok 3.16zł to jakieś 10-13gr więcej niż normalny kurs dolara, ale wiadomo paypal też musi zarobić :)
Awatar użytkownika
Majsterkowicz
Posty: 98
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2011, 00:48
Lokalizacja: Krasnystaw

Post autor: Majsterkowicz »

Mnie szczęście w końcu dopisało i już we wtorek miałem paczkę w domu ;) Wszystko zgadzało się z listą zmowionych elementów, a jedynie co pudełeczka były trochę pozgniatane. Niemniej, wcale mi to przeszkadzało ;)
Cierpliwość popłaca, choć nie da się zaprzeczyć, że zostaje wystawiona na niezłą próbę ;)
piotrekk6
Posty: 59
Rejestracja: piątek 14 lut 2014, 17:37
Lokalizacja: Lublin

Post autor: piotrekk6 »

Status Shipped mam od 3/25/2014, dostałem numer trackingu, ale nie jest on jeszcze dostępny. Długo zazwyczaj trzeba czekać aż paczka pojawi się w trackingu?
lorak
Posty: 195
Rejestracja: piątek 09 lis 2012, 18:17
Lokalizacja: Nowosielce

Post autor: lorak »

piotrekk6, zazwyczaj trwa to kilka dni. W następnym tygodniu na pewno już się pojawi. Nie ma reguły jak długo trzeba czekać.
wolfram
Posty: 90
Rejestracja: środa 05 mar 2014, 07:32
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: wolfram »

piotrekk6 pisze:Status Shipped mam od 3/25/2014, dostałem numer trackingu, ale nie jest on jeszcze dostępny. Długo zazwyczaj trzeba czekać aż paczka pojawi się w trackingu?
Ja mam tak samo z tym że od 26.03.2014. Ciekaw jestem czy przysłowiowy Pan Genio choć na tamtejszą pocztę paczki zawiózł?
piotrekk6
Posty: 59
Rejestracja: piątek 14 lut 2014, 17:37
Lokalizacja: Lublin

Post autor: piotrekk6 »

No u mnie dziś zmienił się status na: "Information Received (This is not an acknowledgment of the physical receipt of the stated Registered Article)"
wolfram
Posty: 90
Rejestracja: środa 05 mar 2014, 07:32
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: wolfram »

piotrekk6 pisze:No u mnie dziś zmienił się status na: "Information Received (This is not an acknowledgment of the physical receipt of the stated Registered Article)"
Z tego co doczytałem we wcześniejszych postach, oznacza to że Fastech przekazał numery przesyłek na pocztę, ale fizycznie paczki na pocztę jeszcze nie dotarły. W twoim przypadku jest to 6 dni roboczych jak przesyłka została spakowana i nie ma kto jej dostarczyć na pocztę.( u mnie dzień krócej,ale pewnie otrzymamy w tym samym czasie)
Niektórzy koledzy pisali że w ciągu tygodnia przesyłki trafiły do adresata :-(
PK
Posty: 60
Rejestracja: środa 05 lut 2014, 21:11
Lokalizacja: Kraków

Post autor: PK »

Około tygodnia mija od wysłania przesyłki z Singapuru do dostarczenia do adresata. Do tego musisz doliczyć czas na dostawę jej do Singapuru i niestety czas kiedy sklep ją faktycznie nada. Niestety sam się przekonałem, że Fasttechowi może to zająć nawet kilka tygodni. Aczkolwiek niektórzy pisali, że ich przesyłki były od razu wysyłane, więc może z Twoją nie będzie tak źle. Niestety zakupy w tym sklepie przeznaczone są raczej dla osób, którym się nie spieszy.
ODPOWIEDZ