Podziel się swoją radością

....nie pasujące gdzie indziej...
Awatar użytkownika
sebeq
Posty: 167
Rejestracja: piątek 30 maja 2008, 09:14
Lokalizacja: Bartoszyce

Post autor: sebeq »

Załapałem się na podwyżkę :D , wysłali mi wkoncu przesyłkę z DXa :lol:

sebeq
voromis
Posty: 37
Rejestracja: czwartek 24 mar 2011, 10:09
Lokalizacja: slask

Post autor: voromis »

W sumie to "pod" kierownice :D. SRK na rower będzie brany tylko okazjonalnie (np dzisiaj ;)), muszę pamiętać żeby nie puszczać kierownicy 1kg może skutecznie przeważyć rower. Jak dorwę się do jakiegoś lepszego aparatu to porobię zdjęcia.
Awatar użytkownika
wikrap1
Posty: 355
Rejestracja: wtorek 30 lis 2010, 17:18
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: wikrap1 »

za ok. 80-90zł są bagażniki mocowane na gwint w koronie amorka i piwoty od v-brake. Może na takim bagażniku takie krowy? Przy takiej masie wysokość ma znaczenie. Do tego byłby w osi roweru ale i tak o puszczeniu kierownicy można pomarzyć. Podziwiam. :mrgreen:
SF L2 XM-L T5 4B
Armytek Wizard WR
Awatar użytkownika
cudny
Posty: 505
Rejestracja: czwartek 25 sie 2011, 16:13
Lokalizacja: Zagórze/Kraków

Post autor: cudny »

Uwielbiam moją uczelnię, bo ma wszystkie książki :) Jeszcze tylko muszę płytkę stykową kupić i od lutego zaczynam naukę C!

Obrazek
Solarforce L2 XM-L 8xAMC
joon
Posty: 621
Rejestracja: niedziela 04 mar 2012, 15:31
Lokalizacja: Przemyśl

Post autor: joon »

Cudny: ja to mam na własność od niedawna- uprzedź za wczasu znajomych że ciężko będzie Cię przez pewien czas złapać- mocno wciąga ;]
Awatar użytkownika
tty5150
Posty: 895
Rejestracja: piątek 15 cze 2012, 02:28
Lokalizacja: Sand City

Post autor: tty5150 »

Oj tak. Mam z ichnią płytką uruchomieniową od niedawna. Bardzo wciągająca zabawka.
Awatar użytkownika
cudny
Posty: 505
Rejestracja: czwartek 25 sie 2011, 16:13
Lokalizacja: Zagórze/Kraków

Post autor: cudny »

Od dawna chcę się uczyć programować AVRki, bo to bardzo przydatna umiejętność, ale jakoś nie mogłem się nigdy zebrać. Dzięki tej książce mam nadzieję i mnie to wciągnie :)

Myślałem o kupnie tej płytki startowej, ale nie mam potrzeby bo na płytce stykowej sobie zmontuje to co będę chciał. Tzn przy programowaniu migającej diody podepnę diodę, a przy wyświetlaczach LED/alfanumerycznych podepnę dany wyświetlacz ;)

Sam jestem ciekawy jak mi będzie szło rozumienie tego wszystkiego. Nie jestem elektronikiem, chociaż trochę się znam, więc może coś mi się uda odpalić :) Chociaż tą migającą diodę :D A satysfakcja (jak się domyślam) nawet z migającej diody ogromna :D
Solarforce L2 XM-L 8xAMC
Awatar użytkownika
Pyra
Site Admin
Posty: 8522
Rejestracja: niedziela 02 sie 2009, 20:35
Lokalizacja: Gądki

Post autor: Pyra »

Witam
Jak sobie przypomnę, wzrok politowania mojej żony skierowany w moją stronę, jak z radością jej pokazałem pulsującego LEDa sterowanego PWM na ATmega8 :roll: bezcenne... :mrgreen:

Pozdrawiam
Izali miecz godniejszy niżli topór w boju?
Piszmy po polsku, wszak jesteśmy Polakami.
DNF
Posty: 4606
Rejestracja: piątek 23 lis 2007, 19:07
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: DNF »

Pyra, no nie dziwię się bo kto używa ATmegi do migania LEDem? :mrgreen:
Marcin S.
Posty: 435
Rejestracja: piątek 12 wrz 2008, 10:11

Post autor: Marcin S. »

Pyra pisze:Jak sobie przypomnę, wzrok politowania mojej żony skierowany w moją stronę, jak z radością jej pokazałem pulsującego LEDa sterowanego PWM na ATmega8 :roll: bezcenne... :mrgreen:
Ale kiedy przyniosłem kasę za 10-kanałowy regulator temperatury do kalandra zrobiony na m32 (pierwszy poważny projekt) to widziałem już inne uczucia ;)

Pzdr.
M.
Awatar użytkownika
Flora
Posty: 221
Rejestracja: wtorek 25 wrz 2012, 13:38
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Flora »

O 8:42 moja rodzina powiększyła się o Rozalię ważącą 4090 gramów o 'wzroście' 61 cm. To już druga dziewczyna, więc jestem w coraz mniejszej mniejszości, ale to zdecydowanie powód do radości.
Awatar użytkownika
wikrap1
Posty: 355
Rejestracja: wtorek 30 lis 2010, 17:18
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: wikrap1 »

Masz już projekt drugiej łazienki, czy masz działkę i kibelek na dworze? :roll:

Gratuluję. dwóch nowych błyszczących światełek(oczu) :razz:
SF L2 XM-L T5 4B
Armytek Wizard WR
Awatar użytkownika
Kazik
Posty: 663
Rejestracja: czwartek 07 sie 2008, 19:02
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Kazik »

wikrap1 pisze:Masz już projekt drugiej łazienki, czy masz działkę i kibelek na dworze? :roll:
Leże. :mrgreen:

Gratuluję i niech rośnie zdrowa. :)
Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 7578
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 20:19
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Calineczka »

Flora, gratulacje, na pocieszenie też jestem w mniejszości, jedynie kot jest po mojej stronie :) . Niech Wam zdrowo rośnie :)
Awatar użytkownika
ologda
Posty: 356
Rejestracja: wtorek 25 wrz 2012, 08:38
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: ologda »

Flora pisze:O 8:42 moja rodzina powiększyła się o Rozalię ważącą 4090 gramów o 'wzroście' 61 cm. To już druga dziewczyna, więc jestem w coraz mniejszej mniejszości, ale to zdecydowanie powód do radości.
<brawo> <brawo> Gratulacje
Zablokowany