Grega modyfikacja Solarforce L2P, moduł XM-L U2 1C, T5 4B

co i jak zrobiłem...
eloszki
Posty: 22
Rejestracja: niedziela 28 lip 2013, 10:11
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: eloszki »

Rozwazam zakup tylko pytanie czy ta latarka ma jakiś uchwyt ( dziurke) na pasek aby do nadgarstka przyczepić aby za często nie upadała?
Ostatnio zmieniony niedziela 28 lip 2013, 19:14 przez eloszki, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
greg
Posty: 3535
Rejestracja: środa 08 paź 2008, 00:16
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: greg »

Nie, ale są dostępne odpowiednie akcesoria - oczko na linkę czy też klips.
Sterownik extended v3.5 HE <klik>
Instrukcje sterowników w PDF <klik>

kontakt: info(at)krypton(dot)pl
(podstawić @ i . w stosowne miejsca)
Awatar użytkownika
lord_craven
Posty: 415
Rejestracja: środa 27 lut 2013, 12:32
Lokalizacja: Leżajsk

Post autor: lord_craven »

Rozwazam zakup tylko pytanie czy ta latarka ma jakiś uchwyt ( dziurke) na pasek aby do nadgarstka przyczepić aby za często nie upadała?
Ma: http://allegro.pl/solarforce-l2-pc2-kli ... 39166.html
lub: http://allegro.pl/solarforce-l2-lr1-ocz ... 13374.html
Przejrzyj aukcje Grega i wybierz co Ci pasuje: http://allegro.pl/listing/user/listing. ... id=1143136

Edit:
Greg ubiegłeś mnie o sekundy :)
Mactroniki: HLS-K1 mod by ElSor, EPIC HLS-NL3, BPM-2SL Walle.
SF L2P mod by Greg i FandyFire UV-S5 mod by Dariusz70
eloszki
Posty: 22
Rejestracja: niedziela 28 lip 2013, 10:11
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: eloszki »

No to chyba się zdecydowałem. Juz napisałem do kolegi greg - czekam na wycenę. :)
serav
Posty: 6
Rejestracja: czwartek 22 gru 2011, 10:19
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Post autor: serav »

eloszki pisze:No to chyba się zdecydowałem. Juz napisałem do kolegi greg - czekam na wycenę. :)
Nie będziesz żałować. Mam swoją już dwa lata. Pan Grzegorz służy pomocą techniczną w każdej chwili. Lampka świeci niesamowicie, tryb pulsacyjny używam często w dzień jadąc po ruchliwej ulicy i naprawdę jest się zauważalnym.
eloszki
Posty: 22
Rejestracja: niedziela 28 lip 2013, 10:11
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: eloszki »

Dostałem. Ogólnie jestem zadowolony ale wychodzi na to że jestem debilem. Napisałem do Pana odesłał mnie do instrukcji. Ok czytam w sumie rozumiem. Jako że nie pasowała mi jasność na 1 trybie chchialem to zmienić i .... Tak w sumie to chce przywrócić ustawienia domyślne. I tak wlaczam latarkę , czekam te 2-3 sekundy klikam 20 razy ( i tu pytanie czy latarka ma gasnąc czyli wciskam do oporu czy tylko tak delikatnie aby światło cały czas się świeciło?). Nie mam tego przycisku na rower tylko normalny

Zaraz ktoś się doczepi - nie mam na tym sprzęcie polskich znaków. Przykro mi

Będę wdzięczny za info
Ostatnio zmieniony czwartek 01 sie 2013, 19:38 przez eloszki, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Pyra
Site Admin
Posty: 8522
Rejestracja: niedziela 02 sie 2009, 20:35
Lokalizacja: Gądki

Post autor: Pyra »

Witam
Tak, latarka ma gasnąć.
Procesor wykrywa przerwy w zasilaniu, więc to chyba jednoznaczne...

A co to za sprzęt, który "nie ma polskich znaków", bo do tej pory nie spotkałem...
Pozdrawiam
Izali miecz godniejszy niżli topór w boju?
Piszmy po polsku, wszak jesteśmy Polakami.
eloszki
Posty: 22
Rejestracja: niedziela 28 lip 2013, 10:11
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: eloszki »

Dzieki bede probowal. To jakis macbook czy cos. Niestety z firmy i nie moge pozmieniac nawet jezyka w pc.

No to tak. Wlaczam latarke na dowolnej mocy. Czekam juz te 5 sekund, wciskam 20 razy tak ze gasnie latarka oraz sie wlacza ( dosc szybko oceniam ze co pol sekundy klikniecie). Po tym zabiegu nic sie nie dzieje a w trybach dalej mam jakis stroboskop i tryby nie sa takie jak opisane w instrukcji tryby fabryczne.

Jak klikne 20 razy to latarka 3 razy mignie krotko a po chwili raz dlugo...

Co robie zle?
Awatar użytkownika
greg
Posty: 3535
Rejestracja: środa 08 paź 2008, 00:16
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: greg »

Odsyłam do instrukcji, bo właśnie po to została stworzona i zawiera 100% potrzebnych informacji, w dodatku bardzo szczegółowych i ściśle uporządkowanych.

Podstawowa sprawa - otwórz instrukcję. Przeczytaj na spokojnie.

Następnie dokładnie, krok po kroku wykonuj zalecenia. Coś robisz inaczej niż opisałem, niestety. Co? - nie wiem. Musisz ściśle stosować się do procedury.

Możesz nagrać film i wrzucić na YT. Popatrzymy wspólnie, gdzie jest błąd.

eloszki pisze:Jak klikne 20 razy to latarka 3 razy mignie krotko a po chwili raz dlugo...
Czyli nie robisz 20-kliku. Po 20-kliku jest inna sygnalizacja "specjalne ostrzeżenie 10 sekund" czyli 10 sekund agresywnych stroboskopów.

Na spokojnie powtórz operację.
Sterownik extended v3.5 HE <klik>
Instrukcje sterowników w PDF <klik>

kontakt: info(at)krypton(dot)pl
(podstawić @ i . w stosowne miejsca)
eloszki
Posty: 22
Rejestracja: niedziela 28 lip 2013, 10:11
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: eloszki »

Ok. Chyba skumalem. 20 klik w Twojej insrukcji to nacisniecie przycisku 40 razy. Przynajmniej u mnie tak to wyglada.
Awatar użytkownika
Pyra
Site Admin
Posty: 8522
Rejestracja: niedziela 02 sie 2009, 20:35
Lokalizacja: Gądki

Post autor: Pyra »

Witam
eloszki pisze:To jakis macbook czy cos. Niestety z firmy i nie moge pozmieniac nawet jezyka w pc.
eloszki pisze:No to chyba się zdecydowałem. Juz napisałem do kolegi greg - czekam na wycenę. :)
:roll:

20-klik, to 20 zaników zasilania, czyli wyłączeń latarki. Przy każdym kliku, dioda musi zgasnąć, na krótko oczywiście. Czas świecenia pomiędzy klikami, musi być krótszy niż 2s.

Pozdrawiam
Izali miecz godniejszy niżli topór w boju?
Piszmy po polsku, wszak jesteśmy Polakami.
Awatar użytkownika
marmez
Posty: 2878
Rejestracja: sobota 08 sty 2011, 19:19
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: marmez »

Pyra pisze:Witam
eloszki pisze:To jakis macbook czy cos. Niestety z firmy i nie moge pozmieniac nawet jezyka w pc.
eloszki pisze:No to chyba się zdecydowałem. Juz napisałem do kolegi greg - czekam na wycenę. :)
:roll:
Nagłówek przeglądarki:
iPad; CPU OS 6_0_1 like Mac OS X) AppleWebKit/536.26 (KHTML, like Gecko) Mercury/7.2 Mo...
Wszystkie posty na tej stronie użytkownika eloszki z tym samym nagłówkiem - z takiego samego urządzenia. ;) Zawsze się można poprawić :D Pozdrawiam, marmez
zennez
Posty: 114
Rejestracja: piątek 16 gru 2011, 23:57
Lokalizacja: Zgora

Post autor: zennez »

(1) Zastanawia mnie, czy warto dołożyć AMC do sztuk 10 (3,5 A) przy neutralnej XM-L2 T6 3C. Potrafisz Greg oszacować ile da to na wyjściu? (2) Warto? (Czasem brakuje mi mocy, ale znowu te kilka-kilkanaście procent może nie być tak odczuwalne)


(3) Czy dołożenie AMC spowoduje zmianę natężenia prądu na poszczególnych trybach podczas programowania (tu w szczególności chodzi mi o moon)? (4)Czy stabilność strumienia świetlnego będzie dobra, czy szybko spadnie?(napięcie - temperatura - Vf).


Z góry dzięki za odpowiedź.
Awatar użytkownika
marmez
Posty: 2878
Rejestracja: sobota 08 sty 2011, 19:19
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: marmez »

Jeżeli brakuje Ci nieraz światła, to te dodatkowe 700mA przy tak wysokim prądzie wiele nie da. Znaczną różnicę zauważyłbyś dopiero przy dołożeniu drugiej takiej samej diody, a i tak szału by nie było (tak działa oko :( ). (oczywiście w innej latarce).

Dołożenia AMCka spowoduje zmianę we wszystkich trybach, ale też nie tak duże. Co do stabilizacji to nie odpowiem, bo nie wiem, ale na pewno dobre aku było by jescze milej widziane ;)

Pozdrawiam, marmez
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 255
Awatar użytkownika
greg
Posty: 3535
Rejestracja: środa 08 paź 2008, 00:16
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: greg »

Dokładnie, niewiele to da, szkoda zachodu. Każdy tryb wzrośnie proporcjonalnie. Oczywiście czas pracy i stabilizacja jasności będzie stosownie krótsza.
Sterownik extended v3.5 HE <klik>
Instrukcje sterowników w PDF <klik>

kontakt: info(at)krypton(dot)pl
(podstawić @ i . w stosowne miejsca)
ODPOWIEDZ