Latarka uniwersalna EDC X1 | LED XM-L2 1050lm 3x XP-L 1800lm

czyli zakupy u grega...

Moderator: greg

Awatar użytkownika
greg
Posty: 3535
Rejestracja: środa 08 paź 2008, 00:16
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: greg »

Nie.
Sterownik extended v3.5 HE <klik>
Instrukcje sterowników w PDF <klik>

kontakt: info(at)krypton(dot)pl
(podstawić @ i . w stosowne miejsca)
Awatar użytkownika
info
Posty: 75
Rejestracja: środa 18 lut 2015, 12:59
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: info »

greg pisze:Pewnych informacji nie upubliczniam z racji na nieuczciwą konkurencję kopiującą wypracowane przeze mnie rozwiązania techniczne, patrz niejaki solarforce.eu.
Które to są te rozwiązania wypracowane przez ciebie których nikt przed tobą nie znał? Tak dla jasności pytam ....
Awatar użytkownika
greg
Posty: 3535
Rejestracja: środa 08 paź 2008, 00:16
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: greg »

Kolego, mam zarchiwizowaną całą kolekcję Twoich dokonań. Najbardziej kuriozalna i pokazująca Twoje podejście do tematu jest kwestia skopiowania mojej karty gwarancyjnej. Kopia szaty graficznej, kopia zawartych sformułowań, drobne zmiany. Bezczelność po całości, żałosne.

Mam też kolekcję skopiowanych moich aukcji z Allegro, to samo, szata graficzna, teksty. Nawet nie chciało Ci się przetłumaczyć z angielskiego opisów technicznych, tylko ukradłeś moje tłumaczenia.

Rozwiązania techniczne w latarkach - kopia moich.

Dokumentację mam sporą, oczekuje na właściwy moment.
Sterownik extended v3.5 HE <klik>
Instrukcje sterowników w PDF <klik>

kontakt: info(at)krypton(dot)pl
(podstawić @ i . w stosowne miejsca)
Awatar użytkownika
info
Posty: 75
Rejestracja: środa 18 lut 2015, 12:59
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: info »

Kolego akurat tłumaczenia z angielskiego na nasze robi mi profesjonalna tłumaczka więc twoje stwierdzenia że nie chciało mi się czegoś zrobić są irytujące.

Ogrom pracy we własnoręcznie zrobione zdjęcia produktów.. tak tak skopiowałem twoje zdjęcia zaraz powiesz.

Zachowujesz się jak dziecko w piaskownicy któremu ktoś zabrał zabawki. Nie wiem skąd wziąłeś informację o kopiowaniu twojej karty gwarancyjnej, no ale dobrze niech Ci będzie...ktoś tak powiedział więc wszyscy mu wierzą...gdzie ta osoba teraz jest ?


Możesz czekać na odpowiedni moment, zobaczymy co z tego wyniknie i z jakim skutkiem...

Dokonałeś już wszystkich obowiązków jako wprowadzający sprzęt elektroniczny na rynek ?

Powodzenia...

Ps.
Panowie z linków poniżej także kopiują twoje pomysły:

https://www.youtube.com/watch?v=kYHYX5yc3v0

https://www.youtube.com/watch?v=Hc6ErjQYbD8
Awatar użytkownika
Bocian
Site Admin
Posty: 3149
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 21:21
Lokalizacja: Wiskitki

Post autor: Bocian »

greg, przepraszam, że się wtrącę, ale przed momentem specjalnie przejrzałem Twój opis w aukcji allegro. Model X1 3x XP-L, piszesz o używaniu optyki Carclo 10507 i 1800lm strumieniu, zapewne z XP-L HD (binu co najmniej V6, zakładasz prąd zasilający diody równolegle 4,2A). Potem ktoś w temacie pyta czy skalpujesz diody XP-L HD.... Na moje rozeznanie XP-L HD nie pasuje do 3-optyk Carclo! Jakim cudem chłopie Ty to robisz? Deklarujesz, że Twoja przeróbka nie wpływa na strumień czy jakość emitowanego światła (nie skalpujesz, nie ścinasz soczewek? frezujesz kolimatory?). Jeśli chcesz być wiarygodny (zwłaszcza dla osób obeznanych), wyjaśnij to.
Sometimes darkness can show you the light
Agauy
Posty: 140
Rejestracja: piątek 12 maja 2017, 07:51
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Agauy »

Bocian pisze:greg, przepraszam, że się wtrącę, ale przed momentem specjalnie przejrzałem Twój opis w aukcji allegro. Model X1 3x XP-L, piszesz o używaniu optyki Carclo 10507 i 1800lm strumieniu, zapewne z XP-L HD (binu co najmniej V6, zakładasz prąd zasilający diody równolegle 4,2A). Potem ktoś w temacie pyta czy skalpujesz diody XP-L HD.... Na moje rozeznanie XP-L HD nie pasuje do 3-optyk Carclo! Jakim cudem chłopie Ty to robisz? Deklarujesz, że Twoja przeróbka nie wpływa na strumień czy jakość emitowanego światła (nie skalpujesz, nie ścinasz soczewek? frezujesz kolimatory?). Jeśli chcesz być wiarygodny (zwłaszcza dla osób obeznanych), wyjaśnij to.
Gdybym przeczytał nowe posty w innej kolejności, pewnie napisałbym tu. A tak podlinkuję:
viewtopic.php?p=246441#246441
Peak Eiger Ultra XP-G2 S2
Awatar użytkownika
greg
Posty: 3535
Rejestracja: środa 08 paź 2008, 00:16
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: greg »

Jednak da się zamontować XP-L w Carclo. Fabrycznie nie do końca ta optyka pasuje, brakuje może dziesiątej części milimetra, ale jest na to metoda. Nie, nie opisze jej tutaj, przykro mi.
Sterownik extended v3.5 HE <klik>
Instrukcje sterowników w PDF <klik>

kontakt: info(at)krypton(dot)pl
(podstawić @ i . w stosowne miejsca)
micson22
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 13 sie 2017, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: micson22 »

Witam wszystkich jest to mój pierwszy post na tym forum. Kupiłem ostatnio od grega latarkę EDC X1 3x XP-L na allegro. Dotarła do mnie wczoraj i jestem bardzo zadowolony, było pół dnia zabawy ze sterownikiem, ale wszystko rozpracowałem. Chciałbym się poradzić w kwestii ogniw, mam nadzieję że piszę w odpowiednim temacie. W opisie aukcji było napisane, że ogniwa muszą być bez zabezpieczenia, jednak z mojej wiedzy wynika, że posiadam ogniwa z zabezpieczeniem(nie jestem pewny czy na pewno). Tutaj link do zdjęcia ogniwa 18650 Naładowane ogniwo takie co w linku włożyłem do latarki, ale podczas zakręcania przy końcu czuję dość spory w moim odczuciu opór. Oczywiście bez problemu można zakręcić do końca. Być może tak musi być, a ogniwo jest dobre, dlatego tutaj piszę. Po zakręceniu latarka jak najbardziej działa w 100%.
Pozdrawiam
plecho1
Posty: 880
Rejestracja: środa 03 cze 2015, 12:20
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Post autor: plecho1 »

Przez to zabezpieczenie w ogniwie w pewnym momencie może Cię spotkać ciemność (kiedy ono zadziała) a poza tym nic innego nie powinno się dziać.
Barton_
Posty: 398
Rejestracja: sobota 15 kwie 2017, 19:41
Lokalizacja: PKE

Post autor: Barton_ »

Zabezpieczone jest ciut dłuższe.
Jeżeli chodzi o latarki od Grega to mają zabezpieczenie. Kwestia doprogramowania.
Wiecznie w drodze.
Artz
Posty: 41
Rejestracja: czwartek 01 lis 2012, 14:40
Lokalizacja: Skawina

Post autor: Artz »

Greg,

czy w najbliższym czasie pojawi się jakieś nowe źródło światła (latarka)? Idą pory roku w których króluje ciemność, a w stajni latarkowej fajnie było by mieć coś nowego :)
5 latarek Grega.
Awatar użytkownika
greg
Posty: 3535
Rejestracja: środa 08 paź 2008, 00:16
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: greg »

Tak, na dniach L2P 4x XP-L, tutaj info.
Sterownik extended v3.5 HE <klik>
Instrukcje sterowników w PDF <klik>

kontakt: info(at)krypton(dot)pl
(podstawić @ i . w stosowne miejsca)
Artz
Posty: 41
Rejestracja: czwartek 01 lis 2012, 14:40
Lokalizacja: Skawina

Post autor: Artz »

Kupuję w ciemno preorder, oraz wszystkie DLC do niej.
5 latarek Grega.
Zaku78
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 12 lis 2017, 16:17
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Zaku78 »

Witajcie drodzy forumowicze :mrgreen: - to mój pierwszy post na tym forum więc proszę o wyrozumiałość.
Interesują mnie świecidełka Grega - całe forum w temacie jego latarek już przeczytane, szukam latarki z najlepszym zasięgiem. Czy mogę prosić o podpowiedź , które dzieło Grega dysponuje takowym zasięgiem. Może potrzebna jest jakaś modyfikacja ale taka , którą może wykonać Greg.
Szukam i szukam ...
Mactronic Scream, Mactronic Phantom i trzy chińśkie mini coś tam coś tam
Awatar użytkownika
SP5VR
Posty: 155
Rejestracja: sobota 22 lis 2014, 15:06
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: SP5VR »

Zaku78 pisze:Witajcie drodzy forumowicze :mrgreen: - to mój pierwszy post na tym forum więc proszę o wyrozumiałość.
Interesują mnie świecidełka Grega - całe forum w temacie jego latarek już przeczytane, szukam latarki z najlepszym zasięgiem. Czy mogę prosić o podpowiedź , które dzieło Grega dysponuje takowym zasięgiem. Może potrzebna jest jakaś modyfikacja ale taka , którą może wykonać Greg.
Dzień dobry Kolego,
moim zdaniem Convoy L2 z XPL HI, po modzie Grega, świeci daleko, bardzo daleko. Minimum 500 metrów.
ODPOWIEDZ