Uniwersalna latarka

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
gutierez
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek 21 paź 2013, 20:28
Lokalizacja: Piotrków Tryb.

Uniwersalna latarka

Post autor: gutierez »

Witam wszystkich,jestem nowym uzytkownikiem forum.Nie jestem pasjonatem techniki oswietleniowej,ale lubie miec rzeczy dobre-jakosc/cena.Stad pytania-czy istnieje latarka uniwersalna,tzn.do stosowania recznego i na rower?Jak ma sie jakosc oferowanych przez forumowiczow latarek do renomowanych latarek np. lenser p7,chodzi mi o sile i tryby swiecenia.W specyfikacji te ponoc najlepsze maja sile swiecenia 250-300 lumenow przy cenie 250 pln,a sprzety z allegro tansze 2-3 krotnie swieco po 600-800 lumenow i wiecej?Upraszczajac-prosze o doradzenie co kupic zeby moglo sluzyc i do reki i na rower(czy moze lepiej kupic na rower cos tanszego i mniejszego).Wskazana zmienna ogniskowa swiecenia.Limit kasy do wydania przyjmijmy 200pln.Sorry za chaotyczne pisanie,ale trudno na raz wszystko strescic jak nie jest sie fachowcem w danej dziedzinie.
Awatar użytkownika
Pyra
Site Admin
Posty: 8522
Rejestracja: niedziela 02 sie 2009, 20:35
Lokalizacja: Gądki

Post autor: Pyra »

Witam
Popraw proszę tekst dodając polskie znaki, bo naprawdę trudno zrozumieć przy pierwszym czytaniu...
Zasilanie jak rozumiem LiIon 18650, jaka wielkość latarki?
Można powiedzieć, że ostatnim hitem są latarki Convoy, poza tym Solarforce L2P - greg i C2 - Upek.

Pozdrawiam
Izali miecz godniejszy niżli topór w boju?
Piszmy po polsku, wszak jesteśmy Polakami.
Awatar użytkownika
Kazik
Posty: 663
Rejestracja: czwartek 07 sie 2008, 19:02
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Kazik »

Uniwersalna, porządna i w znośnej cenie - polecam SolarForce'a L2P od Grega z forum, dostaniesz u niego także zasilanie i ładowarkę. Możesz sobie dobrać tryby i LEDa - a więc barwę światła, osobiście polecam 3C (neutralna - nada się do terenu zielonego i przyjemnie wygląda w porównaniu do zimnych).
ODPOWIEDZ