DRL z fasttech

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
piecornik
Posty: 22
Rejestracja: poniedziałek 20 maja 2013, 18:22
Lokalizacja: TL

DRL z fasttech

Post autor: piecornik »

Witam

Planuję zamontować lampy DRL w samochodzie żeby dać trochę odsapnąć akumulatorowi. Używałem szukajki ale coś mi sie nie udaje zatem pytam: użytkuje ktoś produkt z fasttechu o sku 1331802 ? Opinie tylko 3 ale pozytywne, cena niska (mój budżet to do 120zł z przesyłką), niby obudowa aluminiowa więc o ile diody nie wiszą w powietrzu to nawet jakoś mogą oddawać ciepło.
Warto to kupować? Może jakieś inne propozycje?
Problemem jest auto - focus mk1 - a konkretnie jego instalacja elektryczna. Ponoć są duże skoki napięć itp, żarówki padają. Ja akurat nie doświadczyłęm przepalania żarówek (poza dwiema w konsoli :) ) ale juz wyraźnie słychać różnicę pracy wentylatora w zależnosci od obrotów... Wspominam o tym, bo nie wiem czy ten produkt z fasttechu ma jakiś driver który zabezpieczyłby diody przed skokami napięcia.

Doradźcie coś :)
Pozdrawiam

--edyta--
ale wtopa, zupełnie zapomniałem o wymaganiach ze strony naszego prawa czyli o oznaczeniach na kloszach. Tutaj nie ma klosza więc teraz czy z automatu odpadają czy skoro nie ma klosza i ew. problemu z rozpraszaniem swiatła to będą akceptowalne?
Awatar użytkownika
skaktus
Posty: 6165
Rejestracja: środa 04 cze 2008, 18:41
Lokalizacja: OP

Post autor: skaktus »

Homologacja ma być albo na lampie, kloszu albo na każdym osobnym "zespole świetlnym" czyli na każdym elemencie który się świeci, czyli tak jak w lampach Hella Flex i ich klonach.

To co pokazałeś - won.

Zakup Philipsa na 4 ledach lub szukaj produktów MyCarr - używam oba i prócz ledów niczym się nie różnią. Cena tych ledów w PL to od 180 zł, czyli niewiele więcej niż Chińczyk.
ILPT
piecornik
Posty: 22
Rejestracja: poniedziałek 20 maja 2013, 18:22
Lokalizacja: TL

Post autor: piecornik »

Witam

Dziękuję za odpowiedź. Philipsy są dla mnie za drogie a tych MyCarr nie udaje mi sie znaleźć.
Wiesz coś na temat produktów "WAŚ" lub Noxon? Taki kształt najbardziej by mi pasował + jeszcze znośna cena.
Awatar użytkownika
smokuxx1987
Posty: 2113
Rejestracja: środa 16 maja 2012, 19:04
Lokalizacja: Krosno

Post autor: smokuxx1987 »

Ja mam te http://www.masterled.pl/lampy-dzienne-l ... ja-rl.html
prawie 2 lata i jak narazie nie ma żadnych problemów.
ODPOWIEDZ