Latarka z Ali do snorklowania - coś warta?

Strefa mokra... ;)
wdhiz
Posty: 40
Rejestracja: piątek 05 lis 2010, 13:14
Lokalizacja: Warszawa

Latarka z Ali do snorklowania - coś warta?

Post autor: wdhiz »

Witam,
na Ali 11.11 będzie promocja różnych zabawek - w tym latarek. Czy ktoś z Was spotkał się z taką latareczką pod wodę? Ceny - kilka, kilkanaście USD.
Nurkuję absolutnie okazjonalnie - raz, dwa razy na rok - kiedy spotkam się na jakimś wyjeździe z moimi nurkującymi znajomymi. Nurkowania nocne zdarzają się jeszcze bardziej sporadycznie i korzystam wtedy ze sprzętu przyjaciół. Latarka będzie bardziej służyć do snorklowania w jeziorze, oglądania rzeczek na spływach kajakowych na Pomorzu, snorklowania w Chorwacji.
ptja
Posty: 2413
Rejestracja: poniedziałek 31 gru 2012, 12:44
Lokalizacja: Łódź

Post autor: ptja »

W podobnej cenie masz Solarstorm D00 (szczegóły są także na tym forum) z lepszym IMHO zasilaniem.
--
pozdrawiam,
Jarek Andrzejewski
skaut002
Posty: 2
Rejestracja: środa 19 lis 2014, 21:02
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: skaut002 »

Witam

Kupiłem kiedyś takie dwie na jakimś chińskim serwisie. Fajnie świeci ale po paru nurkowaniach jedna była już kompletnie zalana od strony szybki. Druga została jako support powierzchniowy i nie ryzykowałem z nia. Kolega wczesniej też kupil takie dwie, obydwie zalane zaraz po uzyciu. Byc moze te robil ktos inny a wygladem sie tylko upodabniaja.
Ostatnio zmieniony sobota 22 lis 2014, 14:43 przez skaut002, łącznie zmieniany 1 raz.
wdhiz
Posty: 40
Rejestracja: piątek 05 lis 2010, 13:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: wdhiz »

Dzięki za opinie. Na razie sobie odpuściłem. Do sezonu jeszcze sporo czasu coś się trafi. A jak nie to do snorklowania pójdzie Ultrafire WF501 + popularny środek antykoncepcyjny ;)

pozdrawiam
Piotr
ptja
Posty: 2413
Rejestracja: poniedziałek 31 gru 2012, 12:44
Lokalizacja: Łódź

Post autor: ptja »

Weź "nurkową" z Biedronki, ma dobre skupienie, a jest tania i szczelna. Ewentualnie tani: http://www.gearbest.com/led-flashlights/pp_6172.html lub http://www.fasttech.com/products/0/1001 ... -white-led.
--
pozdrawiam,
Jarek Andrzejewski
wdhiz
Posty: 40
Rejestracja: piątek 05 lis 2010, 13:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: wdhiz »

Dzięki, to jest chyba to czego szukałem.

pozdrawiam
Piotr
ODPOWIEDZ