MacTronic MH100RC

...wszystko związane z lampami wyładowczymi, HID i nie tylko...
pokus_pn
Posty: 4
Rejestracja: niedziela 15 mar 2009, 11:43
Lokalizacja: Poznań

MacTronic MH100RC

Post autor: pokus_pn »

Witajcie moi kochani mam nadzieje ze mi pomozecie. Licze na wasza fachowa wiedze :mrgreen:



Koledzy mam zamiar zakupic szperacz firmu MacTronic MH100RC.
jednakze w sieni znajduje sie bardzo amlo danych na jego temat np moc palnika i pojemnosc aku. Bylbym wdzieczny rowniez za zdjecia twego co potrafi to cudo. Takze prosze o pomoc wszystki ktorzy posiadaja to cudo. Pozdrawiam :mrgreen:

[ Dodano: Nie Mar 15, 2009 12:38 pm ]
http://www.latarki.pl/11,20,413,specjal ... ow_candeli
Ostatnio zmieniony niedziela 15 mar 2009, 12:54 przez pokus_pn, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
lennin
Posty: 2104
Rejestracja: piątek 04 sty 2008, 19:31
Lokalizacja: Łódź

Post autor: lennin »

pokus_pn, przepraszam piszesz co popadnie. Poczytaj troszkę co gdzie "piszczy" na tym forum potem pisz. :???:
Obrazek Obrazek
Czy to jakaś nowa niesprecyzowana choroba? .....światła, światła więcej ŚWIATŁAObrazek Obrazek
pokus_pn
Posty: 4
Rejestracja: niedziela 15 mar 2009, 11:43
Lokalizacja: Poznań

Post autor: pokus_pn »

Obrazek

Obrazek
DNF
Posty: 4606
Rejestracja: piątek 23 lis 2007, 19:07
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: DNF »

My chcemy inside :D
Awatar użytkownika
lennin
Posty: 2104
Rejestracja: piątek 04 sty 2008, 19:31
Lokalizacja: Łódź

Post autor: lennin »

Hehe za 500zł to nie interes ;) Pokazuj co tam w środku jest. BTW ile kosztuje ta większa wersja?
Obrazek Obrazek
Czy to jakaś nowa niesprecyzowana choroba? .....światła, światła więcej ŚWIATŁAObrazek Obrazek
pokus_pn
Posty: 4
Rejestracja: niedziela 15 mar 2009, 11:43
Lokalizacja: Poznań

Post autor: pokus_pn »

haha no wlasnie najlepsze ze dobrze zagadalem i udalo mi sie ja pozyskac za 370 ;) wiec mysle ze niezadrogo.
ogolnie tak swiecila popsuta hehe teraz jest w serwisie i porobie wam foty bebechow jak tylko do mnie wroci. ogolnie kupilem ja w sumie jako baze na cos potezniejszego.
naogladalem sie ostatnio artukolow o tym slawnym maxblasterze. po siewtach postaram sie uzyskac dane co do ceny HBO 103w/2 Osrama a przetwornice znalazelm na jednej z amerykanskich stron http://www.aelight.com/product.php?category=1&id=187 akumulatory by sie jakies skombinowalo najgorzej znalesc dobry reflektor z soczewka i to zogniskowac hehe

nic tylko zbierac sianko hihi pozdro
Awatar użytkownika
lennin
Posty: 2104
Rejestracja: piątek 04 sty 2008, 19:31
Lokalizacja: Łódź

Post autor: lennin »

General Specification*:
Input Voltage UE: Typ. 20 - 30V DC

Dziwną bazę sobie wybrałeś :) A balast też na dziwne napięcia :D
Obrazek Obrazek
Czy to jakaś nowa niesprecyzowana choroba? .....światła, światła więcej ŚWIATŁAObrazek Obrazek
pokus_pn
Posty: 4
Rejestracja: niedziela 15 mar 2009, 11:43
Lokalizacja: Poznań

Post autor: pokus_pn »

maxablaster tez byl zasilany z 20 voltowych ogniw. poprostu to minimum na Osrama HBO.
pozyjemy zobaczymy narazie inne wydatki lato idzie i trezba troszke poszlaec hehe
pozdrawiam
ODPOWIEDZ