O filmach dla dzieci YT itp...

....nie pasujące gdzie indziej...
Awatar użytkownika
Bocian
Site Admin
Posty: 3150
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 21:21
Lokalizacja: Wiskitki

Post autor: Bocian »

piciex, nic mi nie mów o systemie podpowiadania YouTube treści jakie mogą interesować :evil: Zrobiłem jakiś czas temu błąd, że zalogowałem się na swoje YT z domu, gdzie dzieciaki oglądają bajki.... :-| Teraz cyklicznie do playlisty mam dodawane Finger Family, myszka w paski, świnka Peppa i tym podobne :mrgreen: :razz:
Sometimes darkness can show you the light
Awatar użytkownika
piciex
Posty: 2232
Rejestracja: wtorek 16 wrz 2014, 15:41
Lokalizacja: Poznan

Post autor: piciex »

Bocian, nic mi nie mów o Finger Familiy, bo z natury jestem spokojną osobą, ale jak kolejny raz słyszę godzinny maraton "mummy finger, daddy finger.." to mi się agresja załącza. :mad:
Twój problem rozwiązałem robiąc sobie dwa konta na YT- jedno do moich zabawek, drugie do SmartTV...
Awatar użytkownika
Bocian
Site Admin
Posty: 3150
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 21:21
Lokalizacja: Wiskitki

Post autor: Bocian »

piciex, jak już tak wesoło off-topujemy :mrgreen: (może żaden zły Admin nie usunie :) ) to mnie osobiście żałość ściska, że brak lub bardzo mało spopularyzowane są tego typu rymowanki, bajki dla małych dzieci, w jakiej nowszej i atrakcyjnej dla juniorów oprawie, wywodzące się z naszej kultury (nowszej mam nadzieję, coś graficznie lepszego od Bolka i Lolka, Reksia i co tam jeszcze było za moich czasów ;) ). A tak dzieciaki skazane są na te "anglosaskie piardoły" z ew. polskim tłumaczeniem :roll: . Skazane w sumie nie są, zawsze można wyłączyć i to chyba jest dla ich młodych umysłów najzdrowsze.
Sometimes darkness can show you the light
Awatar użytkownika
piciex
Posty: 2232
Rejestracja: wtorek 16 wrz 2014, 15:41
Lokalizacja: Poznan

Post autor: piciex »

To spróbuj to wyłączyć trzylatkowi, który nie potrafi sobie sam tyłka podetrzeć, ale od roku biegle włada tabletem, telefonem, itp. Takie czasy, myśmy w tym wieku też rodziców wnerwiali, że o dziadkach nie wspomnę- to był wtedy etap Atari. :mrgreen:
Awatar użytkownika
marmez
Posty: 2878
Rejestracja: sobota 08 sty 2011, 19:19
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: marmez »

Ja bardzo lubię kreskówkę Marta Mówi, polecam, bardzo mnie cieszy, że moja trzylatka ostatnio zamiast My Little pony woli Marte i Lola i Charlie - też bardzo polecam. Bolek i Lolek jest tez nowszy, a jakość animacji IMO nie ma najmniejszego znaczenia dla jakości bajki, no chyba że w takim sensie, żeby mniej migało i nie było okropnie jaskrawe, jak np. Rodzina Pytalskich, której treść jest fajna ale forma IMO okropna.

W ogóle u mnie w domu dzieciaki nie mają samowoli co do bajek, ja je muszę akceptować ;) choć tylko z 10% tego co by chciały zabraniam, czyli jeszcze sporo im zostaje.

Nieraz ja decyduję, że ma być Zaczarowany Ołówek, albo żwirek i muchomorek, albo bolek, albo muminki np. polskiej produkcji, choć japońskie też lubię.

W ogóle to polecam też słuchowiska, choć tych dobrych jest mniej.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony wtorek 15 mar 2016, 19:08 przez marmez, łącznie zmieniany 1 raz.
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 255
Awatar użytkownika
piciex
Posty: 2232
Rejestracja: wtorek 16 wrz 2014, 15:41
Lokalizacja: Poznan

Post autor: piciex »

Najgorsze, że nie mogę zmienić języka na tych programach, bo skoro i tak ogląda to niech chociaż przy okazji oswaja się z jakimś językiem obcym.
Awatar użytkownika
Pyra
Site Admin
Posty: 8522
Rejestracja: niedziela 02 sie 2009, 20:35
Lokalizacja: Gądki

Post autor: Pyra »

Witam
marmez pisze:Nieraz ja decyduję, że ma być Zaczarowany Ołówek, albo żwirek i muchomorek, albo bolek, albo muminki np. polskiej produkcji, choć japońskie też lubię
Ja za to kocham Pat i Mat, czyli nieśmiertelni "Sąsiedzi", poza tym "Pingwiny z Madagaskaru"... Król Julian "rzondzi" :mrgreen: Znaczy mój syn też bardzo lubi ;)

Pozdrawiam
Izali miecz godniejszy niżli topór w boju?
Piszmy po polsku, wszak jesteśmy Polakami.
Awatar użytkownika
piciex
Posty: 2232
Rejestracja: wtorek 16 wrz 2014, 15:41
Lokalizacja: Poznan

Post autor: piciex »

Widzisz Bocian, przyszedł "zły admin" i nas wykopał z tym off-topem. ;)
Propos miłościwie panującego Juliana to jest jeszcze taka podobna bajka z białymi królikami w roli głównej ("Inwazja Królików"). Płaczę na tym ze śmiechu, ale jednocześnie jestem przerażony, że to leci na kanałach dla dzieci, bo bliżej temu do Happy Tree Friends, niż do Bolka i Lolka.
Ostatnio zmieniony wtorek 15 mar 2016, 21:46 przez piciex, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
pegasus_sis
Posty: 963
Rejestracja: środa 25 sie 2010, 13:03
Lokalizacja: Łódź

Post autor: pegasus_sis »

Propos miłościwie panującego Juliana to jest jeszcze taka podobna bajka z białymi królikami w roli głównej (
to są psycho-króliki z Raymana ;) nawet nie wiedziałem, ze zrobili o nich serialowy spin-off
Awatar użytkownika
dr.w
Posty: 130
Rejestracja: piątek 18 lut 2011, 23:20
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: dr.w »

Bardzo fajna - rosyjska bajka dla dzieciaków Masza i niedzwiedz - polecam :)
A i w 2017 ma pojawić się nowy film z misiem uszatkiem :)
http://www.tvp.info/24306654/mis-uszate ... ilmu-wideo
Pozdrawiam
Wojtek
Awatar użytkownika
Papier79
Posty: 125
Rejestracja: piątek 15 lis 2013, 11:24
Lokalizacja: Strzelin

Post autor: Papier79 »

Ja z córą (4 latka w Maju skończy) uwielbiamy Baranka Shauna oglądać :)
Masza i niedźwiedź już się nam przejadły ;)
plecho1
Posty: 880
Rejestracja: środa 03 cze 2015, 12:20
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Post autor: plecho1 »

Apropo małych dzieci w sieci http://m.youtube.com/watch?v=YmX20QCtBvw
Awatar użytkownika
rafalzaq
Posty: 588
Rejestracja: piątek 28 lut 2014, 19:33
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: rafalzaq »

Ну, погоди!
tnt_gt
Posty: 576
Rejestracja: sobota 06 mar 2010, 13:50
Lokalizacja: Piła

Post autor: tnt_gt »

piciex pisze:To spróbuj to wyłączyć trzylatkowi, który nie potrafi sobie sam tyłka podetrzeć, ale od roku biegle włada tabletem, telefonem, itp. Takie czasy, myśmy w tym wieku też rodziców wnerwiali, że o dziadkach nie wspomnę- to był wtedy etap Atari. :mrgreen:
Trzeba uważać, żeby nie powielić poniższego "schematu".

GT Rulez ale teraz czas na CUBE
ODPOWIEDZ